Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 03:42:21 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 10
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκλεισαν την ΕΡΤ  (Αναγνώστηκε 30067 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 11, 2013, 09:45:38 μμ »

Δεν εισαι λαθος Κωστα , ομως να μην σου διαφευγει οτι αυτο ταυτοχρονα μπορει ανετα να αποτελει επιχειρημα οσων δολια φροντισαν ή αφησαν επι δεκαετιες  να διαλυθει ολος ο δημοσιος τομεας αλλα και αλλες καιριες κερδοφορες  δημοσιες επιχειρησεις ωστε να τις ξεπουλησουν στοχευμενα .........

+1000000000000000000000000000000000000000000
Δεν είναι πάντα αλήθεια αυτό που φαίνεται. Πίσω από την επιφάνεια υπάρχει πολύ παρασκήνιο και βρωμιά. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 11, 2013, 09:57:24 μμ »

Mόλις τώρα στην περιοχή μου σταμάτησαν να εκπέμπουν και τα 3 κανάλια της ΕΡΤ.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 11, 2013, 09:59:25 μμ »

παίδες επειδή δε κατάλαβα κάτι και γενικά δε βλέπω tv...έκλεισε όλος ο "όμιλος" η μονο τα et1 2 3  Αναποφασιστικότητα

ξέρει κανεις? Αναποφασιστικότητα
γιατί αν πχ έκλεισαν τα 3 et και συνεχίζει της βουλής να χαμέ να λέγαμε
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:02:31 μμ »

Mόλις τώρα στην περιοχή μου σταμάτησαν να εκπέμπουν και τα 3 κανάλια της ΕΡΤ.
και μενα αλλα ξανανοιξαν,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
edison
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 268


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:03:14 μμ »

αυτή την στιγμή εκλεισαν ολοι οι αναμεταδότες
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:10:23 μμ »

 Ο,κ να κλεισει γιατι εφαγαν λεφτα.Ποιοι τα εφαγαν θα μου πει κανεις.Ο υπαλληλος τα εφαγε ?Να μπουν αλλα 4000 χιλιαδες ατομα στην ανεργια.Και αφου θα την ξανα ανοιξουν ποια ατομα θα παρουν?Τα 1000 ατομα που ειναι δικα τους.Ασε τα νησακια που ειναι κοντα στην τουρκια να ακουνε και να βλεπουν τουρκικα.Αλλα να μου πεις και εδω ολα τα ιδιωτικα καναλια τουρκικα παιζουν.
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:12:22 μμ »

Να με συγχωρέσετε, αλλά στο θέμα αυτό είμαι κάθετος και επιμένω στην άποψή μου.
Και μάλιστα είμαι τόσο κάθετος, που αν ήταν στο χέρι μου, όλες αυτές τις εταιρείες θα τις έκλεινα άμεσα και όσες έπρεπε θα τις πουλούσα άμεσα όσο-όσο.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:13:44 μμ »

Ο,κ να κλεισει γιατι εφαγαν λεφτα.Ποιοι τα εφαγαν θα μου πει κανεις.Ο υπαλληλος τα εφαγε ?Να μπουν αλλα 4000 χιλιαδες ατομα στην ανεργια.Και αφου θα την ξανα ανοιξουν ποια ατομα θα παρουν?Τα 1000 ατομα που ειναι δικα τους.Ασε τα νησακια που ειναι κοντα στην τουρκια να ακουνε και να βλεπουν τουρκικα.Αλλα να μου πεις και εδω ολα τα ιδιωτικα καναλια τουρκικα παιζουν.


Ποιος χεστηκε ρε αδερφε για τα νησακια. Για δυο μπανια και τρεις φτηνες μπυρες τα θελουν.
Ολα για 10 οικογενειες γινονται και οποιος αλλος ειναι μαγκας θα περισσεψει κανα ξεροκομματο
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:18:18 μμ »

απο αυτους που την χρεοκοπουν τοσα χρονια θα ζουληξουν κανεναν
Καταγράφηκε

dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:18:57 μμ »

Να με συγχωρέσετε, αλλά στο θέμα αυτό είμαι κάθετος και επιμένω στην άποψή μου.
Και μάλιστα είμαι τόσο κάθετος, που αν ήταν στο χέρι μου, όλες αυτές τις εταιρείες θα τις έκλεινα άμεσα και όσες έπρεπε θα τις πουλούσα άμεσα όσο-όσο.
Κωστα μου και αυτοι αυτο ηθελαν να κανουν και ειδες τη πηραν απο τους Ρωσους (απο τα 3 το μακρυτερο).Οποτε αντε να πουλησουμε και τα νησακια και της βραχονησιδες .Χωρο μονο μας πιανουν στον χαρτη.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:20:09 μμ »

απο αυτους που την χρεοκοπουν τοσα χρονια θα ζουληξουν κανεναν

Πλακα με κανεις βρε!!!!!! Σαρκασμός
Εγω ακουω τα γκαλοπ με πρωτο το Σαμαρα και μου μυριζει σεναριο νοθειας για τις επομενες  δυστυχως , γιατι  κατι αλλο δεν βγαινει.......
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:21:47 μμ »

Να με συγχωρέσετε, αλλά στο θέμα αυτό είμαι κάθετος και επιμένω στην άποψή μου.
Και μάλιστα είμαι τόσο κάθετος, που αν ήταν στο χέρι μου, όλες αυτές τις εταιρείες θα τις έκλεινα άμεσα και όσες έπρεπε θα τις πουλούσα άμεσα όσο-όσο.
Κωστα μου και αυτοι αυτο ηθελαν να κανουν και ειδες τη πηραν απο τους Ρωσους (απο τα 3 το μακρυτερο).Οποτε αντε να πουλησουμε και τα νησακια και της βραχονησιδες .Χωρο μονο μας πιανουν στον χαρτη.


Μην χαλιεσαι υπαρχουν αγοραστες , απλα δεν κανουν κεφι οι Τροικανοι** τους Ρωσους στον μπαξε τους.


** Γερμανοι
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:25:31 μμ »

Μήπως δεν έχετε καταλάβει, ότι αυτές τις "εταιρείες", τις πληρώνουμε όλοι μας; Μήπως τα χρήματα που δίνουμε τα τρώνε οι ημέτεροι; Αυτό έχω βαρεθεί, να πληρώνω για να τα τρώνε αυτοί. Φτάνει πια, ας κλείσουν και ας πληρώνω όποιον γουστάρω εγώ, αν έχω και αν θέλω.
Ας μου παρέχουν την περίθαλψη σωστά, την παιδεία σωστά και την πρόνοια για οτιδήποτε κι αν συμβεί... και όλα τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν, ο καθένας ας επιλέγει ότι νομίζει.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
edison
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 268


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:25:56 μμ »

και οριστικό τέλος σε εκπομπές πολιτιστικού ενδιαφέροντος,με ενα σμπάρο δυο τρυγώνια λέει η λαικη παροιμία.Με διαταγή της τρόικας βρίσκουμε αμμεσα πάνω  απο 2.500 εργαζόμενους να στείλουμε σπίτι τους απο 4000 που απαιτούνται εως το τελος του χρόνου,και καταργούμε καθε τι πολιτισμικό η πολιτιστικό γιατί καταργούν ουσιατικά την κουλτούρα και την πνευματική καλιέργεια.Τα πολιτισμικά γνωρίσματα ενός έθνους είναι από τα πιο σημαντικά στοιχεία της ταυτότητάς του και η ΕΡΤ μετέδιδε αρκετές εκπομπές εστω και ηταν υπερδιογκωμένος ο αριθμός των εργαζομένων αν αληθέυει και αυτό.Η χούντα της Μερκελ και των πουλημένων Ελλήνων δωσίλογων σήμερα σφάγιασαν την εννοια εθνος,κάθε ελπίδα δημοκρατίας εδωσε την θέση του στόν ακραίο φασισμό.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 11, 2013, 10:28:07 μμ »

Μήπως δεν έχετε καταλάβει, ότι αυτές τις "εταιρείες", τις πληρώνουμε όλοι μας; Μήπως τα χρήματα που δίνουμε τα τρώνε οι ημέτεροι; Αυτό έχω βαρεθεί, να πληρώνω για να τα τρώνε αυτοί. Φτάνει πια, ας κλείσουν και ας πληρώνω όποιον γουστάρω εγώ, αν έχω και αν θέλω.
Ας μου παρέχουν την περίθαλψη σωστά, την παιδεία σωστά και την πρόνοια για οτιδήποτε κι αν συμβεί... και όλα τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν, ο καθένας ας επιλέγει ότι νομίζει.

Αυτο τους βολευει να πιστευεις . Αλλα ουτε περιθαλψη θα παρεις ουτε παιδεια τα παιδια μας .
Γιατι αυτα δεν βγαινουν απο τους ανυπαρκτους φορους προς τους ακουμπητους ,αλλα απο τις κερδοφορες επιχειρησεις που διελυσαν για να πουλησουν
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 10
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences