Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 17, 2024, 06:53:43 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δύσκολα κομμάτια  (Αναγνώστηκε 29188 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Μάρτιος 19, 2014, 09:22:23 μμ »

Καλησπέρα Νίκο

Με αρκετή ντροπή δηλώνω ότι είναι (ευτυχώς όχι η ΕΘΝΟΚΑΡΤΑ 0107 ) αλλά η ΑΤΛΑΝΤΙΚ Φ1Φ3

Έ τώρα μην ανεβάζουμε τέτοιες φωτό και ρίχνουμε το επίπεδο !!!!!
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Μάρτιος 19, 2014, 09:44:30 μμ »

Α.... γιατι εθνοκαρτα έχω πετύχει αρκετές φορες ανοικτη πλαστη γι αυτο και ηταν η πρώτη μου σκέψη όταν την είδα. Κλείσιμο ματιού Την ατλάντικ συνήθως την πετύχαινα κλειστή οπότε δε τη σκέφτηκα.... Πάντως μια και την έχεις θα πρότεινα να ανοίξεις ένα θέμα καινούριο ¨"Πλαστές τηλεκάρτες" και να την ανεβάσεις με το κωδικό και συγκρινόμενη με κανονική....Που ξέρεις μπορεί να ξαναφουντώσει η φλόγα και να γινουμε πολλοί οι συλλέκτες. Ελάτε ρε παιδια να οργανωθούμε να κάμουμε ένα ολοκληρωμένο στέκι για τηλεκάρτες...... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Μάρτιος 19, 2014, 09:49:31 μμ »

Καλό είναι το στέκι μην το υποτιμάς.

Εγώ μέσα σε δυο μήνες είδα πράματα που δεν τα είχα δει από 1995 έως και 1998-99.

Όσο για το θέμα που λες στα υπόψη κι αυτό, αλλά εντάξει δεν έχω καμμιά άλλη "μούφα" μία μούπεσε και μένα στις τόσες ....
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2495


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Μάρτιος 19, 2014, 10:14:29 μμ »

Ελάτε ρε παιδια να οργανωθούμε να κάμουμε ένα ολοκληρωμένο στέκι για τηλεκάρτες...... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ας οργανωθούμε πρώτα εδώ και μετά ας ανοίξουμε πανιά.   Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Μάρτιος 19, 2014, 10:29:17 μμ »

Να γιατί όταν λέω κάτι μετά ανοίγω παρένθεση για επεξηγήσεις..... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός( διότι αρκετές φορές παρεξηγούμαι από τους άλλους..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)  Εγώ δε μίλησα για δημιουργία άλλου foroum.... Εγώ είπα να οργανωθούμε εδώ στο στέκι συλλεκτών και να ανεβάσουμε πολλά και ενδιαφέροντα νέα θέματα!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο... Σπεύσατε όλοι να παρερμηνεύσετε 8 Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη...
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2495


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Μάρτιος 19, 2014, 10:38:49 μμ »

Οποιος έχει την μύγα...   Στριφογύρισμα ματιών

Εγω δεν έγραψα πουθενά για forum, εσύ το έγραψες...  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Μάρτιος 19, 2014, 11:00:28 μμ »

Η απάντησή μου  πήγαινε στο .....μην υποτιμας το στεκι...... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2495


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Μάρτιος 20, 2014, 08:21:17 μμ »

Η απάντησή μου  πήγαινε στο .....μην υποτιμας το στεκι...... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Οσοι ξέρουν, δεν υποτιμάνε το Στέκι.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
elfotopoylos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 8


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Μάρτιος 22, 2014, 04:15:49 πμ »

Αυτό ήταν το καμάρι της συλλογής μου !!! ... Τωρα έχω μείνει να το κοιτάω σε jpg μορφή στο pc μου
Καταγράφηκε
elfotopoylos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 8


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Μάρτιος 22, 2014, 04:18:26 πμ »

Είναι το letraset της κέρκυρας Ο1Ο2 Ε.Α

3-5 κομμάτια έχουν επιβιώσει !! και όλοι οι κατάλογοι το είχαν άγνωστο ή ελευθερη διαπραγμάτευση !
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Μάρτιος 22, 2014, 08:36:38 πμ »

Κέρκυρα 0102 κανονική αρίθμηση στρογγυλό υπάρχει. Κέρκυρα 0102 ΕΑ στρογγυλο δεν υπάρχει .... Ναύπλιο 0102 ΕΑ στρογγυλο  εννοείς..... Και χωρίς να θέλω να ξύσω πληγές αφού απ'όσο μου είπες το πούλησες, τα 3-5 κομμάτια που λες είναι πολλά σα νουμερο... εγώ για να ημουν σαφέστερος θα χρησιμοποιούσα τον όρο "από ένα έως κανένα" και με το ένα θα ενοούσα το δικό σου που πούλησες ( και αυτό το ένα αν το είχα δει στα 20 χρονια που μαζεύω κάρτες)  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός. 3-5 κομμάτια ( ίσως 2-4) να είναι το Ναύπλιο 0104 στρογγυλο που και αυτό θεωρείται κορυφή στα στρογγυλα.....Τυχερός αυτός που το πήρε πάντως Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Μάρτιος 22, 2014, 10:03:25 πμ »

Φίλε searcher με εκπλήσεις.Θα έκοβα το κεφάλι μου ότι εσύ το πήρες το κομμάτι. Σαρκασμός Σαρκασμός.
Κάποια στιγμή σε ένα μύνημα μου είπες ότι κάποια πράγματα είναι πολύ καλά για να είναι αληθινά.Ισως εδώ να έχουμε μια εξαίρεση Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Μάρτιος 22, 2014, 10:19:14 πμ »

Φυσικά και κάνω πλάκα περι εξαιρέσεως μιας και η κάρτα δεν θα πω ότι είναι πλαστή αλλά ότι είναι απλά φωτομοντάζ.Το μήκος της γραμματοσειράς θέλει γύρω στα 20% σμίκρυνση για να είναι πιο αληθοφανές.Ελπίζω να μην υπάρχει όντως αυτή η κάρτα και κάποιος να την πλήρωσε κανα πεντακοσάρικο και απλά να είναι ένα καλόγουστο αστείο Έκπληξη
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Μάρτιος 22, 2014, 10:34:31 πμ »

Καλημέρα Νίκο και Δημήτρη
Να μπω και εγώ στη μέση αν επιτρέπεται να πω την άποψη μου. ΝομιΖω ότι αν θελουμε εμείς οι πεντε-δέκα να συνεχίσουμε να ασχολούμαστε με το σπορ και να συμβουλεύουμε κι άλλους να το κάνουν να είμαστε οι πρώτοι που θα δείξουμε τα πλαστα τις μουφες και τις κοροιδιες που έχουμε φαει, μέσα άπο αυτό το forum.

Κάποια στιγμή νομίζω ο Νίκος είχε απορήσει που αν και παλιός συλλέκτης δεν έχω όλα τα δύσκολα. Να σας πω ότι σταμάτησα αυτή την επιμονή για τα δύσκολα το 1999 όταν είχαμε φτάσει στο αποκορύφωμα της κοροϊδίας, και ξεκίνησα να μαζεύω τα θέματα που μου αρέσουν και παρά πολύ.

Κάποια στιγμή θα ανοίξω ένα θέμα με τίτλο πλαστές τηλεκαρτες η άμα θελει ας το κάνει κάποιος και εγώ θα ακολουθήσω

Βάλτε τέρμα στις μουφες έστω κι αν είναι αργα
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Μάρτιος 22, 2014, 12:14:19 μμ »

Ο Γεωργιάδης ήταν σαφεστατος οταν ελεγε για τα στρογγυλά να μην ασχοληθούν όσοι δεν έχουν γνώση του αντικειμένου.ελαχιστοι ξέρουν ποσά και ποια από τα καλα κομμάτια βρέθηκαν (μιλάω για τα κλειστά).τελευταια έγινε μια συναλλαγή με κάρτα κλειστή από τιςπλεον δύσκολες.αυτος που την πήρε έσκισε τη ζελατίνα,την εβαλε στο μηχάνημα και μετά την πλήρωσε.ακουγεται τρελό αλλα αυτος που το έκανε ήξερε κάτι ψιλά από καρτες
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences