Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 05:41:22 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γεια σας  (Αναγνώστηκε 9395 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sushi
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 67


Προφίλ
« στις: Ιούνιος 22, 2011, 12:05:45 πμ »

Είμαι ο Φώτης, κατάγομαι από Κύπρο και έχω πάθος-μανία στην συλλογή νομισμάτων ελληνικού και κυπριακού ενδιαφέροντος!
Εντόπισα την σελίδα σας πριν μερικούς μήνες αλλά τώρα κατάφερα να ασχοληθώ μιας και ακόμη είμαι φοιτητής και είχα εξετάεις.

Καλώς σας βρήκα και ελπίζω να σας βοηθήσω με τις γνώσεις μου για τα κυπριακά νομίσματα αλλά και να μάω από εσάς για τα ελληνικά!
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 22, 2011, 03:14:09 μμ »

Καλως ηρθες Φωτη!! Χαιρομαστε παρα πολυ και ειδικα εγω οταν ερχονται στην σελιδα μας αδερφια απο την Κυπρο!!
Εχετε περασει ηδη τα εικοσι πεντε ατομα απο την Κυπρο αλλα η δημοσια συμμετοχη περιοριζετε σε τρια τεσσερα ατομα!!
Θα χαρουμε πολυ να ποσταρεις στα διαφορα ποστ Ελληνικα και Κυπριακα και να μας μεταδωσεις οποια στοιχεια εχεις και εχουν ενδιαφερον!! (Ειδικα για τα Κυπριακα νομισματα μια και τελευταιως ασχολουμε και εγω με τα νομισματα σας φτιαχνωντας μια μικρουλα συλλογη)  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 22, 2011, 04:18:27 μμ »

καλησπερα φωτη, καλως ηρθες στην παρεα μας,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
sushi
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 67


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 22, 2011, 10:28:50 μμ »

καλώς σας βρήκα παιδία και πιστέψετε με θα ασχοληθώ αρκετά Χαμόγελο

Επισής όσοι εδιαφέρεστε για κυπριακά νομίσματα αλλά και πωλητές σε ιστοσελιδες δημοπρασιών ευχαρίστως να μοιραστώ τις εμπειρίες μου καθώς είμαι ένας απλός λάτρης-συλλέκτης και ποτέ δεν μου άρεσει οταν κάποιοι προσπαθούν να εκμεταλλευτούν το χόμπυ μας Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Geodin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 14


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 28, 2011, 04:32:36 μμ »

Γεια χαρα παιδια,το ονομα μου ειναι Γιωργος.Γραφτηκα εδω με αφορμη καποια νομισματα που κληρωνομισα και μιας και δεν ξερω απο αυτα και εχω αναγκη λεφτα να τα πουλησω,μπηκα εδω να δω τιμες και αλλλα πολλα.

Καλως σας βρηκα λοιπον  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 28, 2011, 06:31:08 μμ »

Γεια σου Γιωργο!!
Δεν ξερω τον λογο αλλα πολυ το συμπαθω αυτο το ονομα!!
Μαλλον θα φταιει πως ετσι λενε τον ανιψιο μου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
taz91
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 11


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 28, 2011, 08:16:21 μμ »

γεια σαϛ παιδια!με λένε σταυρο!εκανα ένα ποστ σχετικά με την αχια νομισματον!οποιοϛ μπορεί να με βοηθήσει τον ευχαριστο πολυ!
παρακαλω να γραφετε με ελληνικους χαρακτηρες
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2011, 08:23:46 μμ από epop » Καταγράφηκε
Geodin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 14


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 28, 2011, 08:17:48 μμ »

Ε ε,μεγαλη χαρη το ονομα.Απο οτι διαβαζα χτες πριν γινει ενεργοποιηση,εισαι πολυ μεσα σε αυτα.Μηπως μπορεις να βοηθησεις;   Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούλιος 28, 2011, 08:25:44 μμ »

Το καλυτερο που μπορω να σου πω ειναι να μας πεις απο ποια περιοχη εισαι!!
Ολο και καποιο μελος θα ειναι απο την περιοχη  σου να σου στειλει προσωπικο μηνυμα να βρεθειτε να τα δει να σου βγαλει μια εκτιμηση!!
Εχουμε αρκετους προθυμους χρηστες , ολο και καποιος θα βρει χρονο να σε βοηθηση!! 
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Geodin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 14


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούλιος 28, 2011, 08:45:26 μμ »

hahaha Εχεις δει εσυ πολλα καλωσορισματα λεγοντας μονο το ονομα σου;ουτε ηλικια ουτε τιποτα;γιατι νομιζεις δεν ειπα απο την αρχη οτι ειμαι ο Γιωργος απο εκει και ειμαι τοσο και ετσι και αλλιως;.Ξερω απο αυτα,δεν ειμαι χαζος.Εχω φαει πολυ ψωμι στο διαδυκτιο. Κλείσιμο ματιού

(18 ειμαι,τωρα που το σκεφτομαι δεν νομιζω να βοηθαει πουθενα τους scammers  Γλώσσα).
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούλιος 28, 2011, 10:53:17 μμ »

εγω παντως δεν βρισκω κακο? να πεις γενικα στοιχεια σου,ονομα και περιοχη,οσο για την ηλικια σου θα την ζηλευαν πολλοι παπουδες, στο σαιντ,εγω ειμαι πενηνταρης,και θα ευχομουνα να ξαναγινομουν εικοσι,αν αφαιρεσεις,σπουδες, στρατιωτικο κλπ.καλως ηρθες στην παρεα μας, οσο χρονων και να εισαι, δεν ειναι υποτιμητικο,ισα ισα,ειναι ολη η ζωη μπροστα σου,χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Geodin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 14


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούλιος 29, 2011, 12:14:10 πμ »

εγω παντως δεν βρισκω κακο? να πεις γενικα στοιχεια σου,ονομα και περιοχη,οσο για την ηλικια σου θα την ζηλευαν πολλοι παπουδες, στο σαιντ,εγω ειμαι πενηνταρης,και θα ευχομουνα να ξαναγινομουν εικοσι,αν αφαιρεσεις,σπουδες, στρατιωτικο κλπ.καλως ηρθες στην παρεα μας, οσο χρονων και να εισαι, δεν ειναι υποτιμητικο,ισα ισα,ειναι ολη η ζωη μπροστα σου,χαιρετω,γιαννηςτ.

Ε ναι δεν ειναι και τοσο κακο αλλα ενταξει,φυλα τα ρουχα σου να εχεις τα μισα.Δεν το ειπα υποτιμητικα για την ηλικια μου,καθε αλλο  Χαμόγελο.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούλιος 29, 2011, 01:05:28 μμ »

να εισαι σιγουρος στην ιστοσελιδα μας, δεν εχει αναφερθει κατι τι επιληψημο,ατα τυπικα στοιχεια ενος μελους,ο τοπος καταγωγης,ονομα μικρο,κλπ. σιγουρα το να σου ζητησει καποιος την φορολογικη σου δηλωση.η αριθμο καταθεσεων τραπεζης, θα ηταν σιγουρα υποπτο?το να βρεις αλλα μελη,αν εισαι απο επαρχια,η απο συνοικια μεγαλης πολης,θα γνωριστεις και με ατομα που εχετε κοινα ενδιαφεροντα.απο το οποιο χρονο, ειμαι μελος της παρουσης ιστοσελιδας,δεν εχω παρατηρησει φαινομενα εξαπατησης,η πονηρων προθεσεων,σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Geodin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 14


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιούλιος 29, 2011, 03:05:43 μμ »

Μαλιστα,ευχαριστω  Κλείσιμο ματιού ισως επειδη εδω ειναι σοβαρα ατομα κυριως μεγαλης ηλικιας(μην παρεξηγιεστε αλλα δεν νομιζω να εχουμε 15χρονα κιολα;)
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιούλιος 29, 2011, 09:12:43 μμ »

φιλε μου το σοβαρος ειναι σχετικο,και οσο για το θεμα ηλικιας,μερκες φορες ο δεκαπενταχρονος,ισως ειναι πιο συνετος,και με πιο ορθη κριση,απο ωρισμενους αυτοκλητους φωστηρες, μεγαλυτερους ηλικιακα.οσο καχυποτος γινεσαι, τοσο πιο ευαλωτος παρουσιαζεσαι.ελπιζω να καταλαβες τι ενοω,γιατι σε μερικα σημεια δεν μπορω?η δεν θελω,να σε ερμηνευσω.σε χαιρετω φιλικα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences