Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 06:25:15 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 ευρώ ... Ευρώπη  (Αναγνώστηκε 2288 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« στις: Ιούλιος 30, 2015, 12:24:21 μμ »

Ποιος μπορεί βρε παιδιά να βρει 5ευρα διαφόρων χωρών της σειράς "Ευρώπη" εκτός των Ιταλικών; (έχουμε πήξει με δαύτα) σε κατάσταση unc βέβαια.Όποιος έχει ή μπορεί να προμηθευτεί ας στείλει πμ. για να τα βάλουμε κάποια στιγμή στη συλλογή μας πριν τα ψάχνουμε κάποια στιγμή και αυτά.
Καταγράφηκε
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 30, 2015, 05:04:51 μμ »

το παλεύω κι εγώ.. πολύ δύσκολο πράγματι...!  Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 30, 2015, 05:10:30 μμ »

Αν θυμάμαι κάποια γαλλικά ή βέλγικα σου είχα δώσει πριν από καιρό. Σου ξέφυγε και τα έδωσες;
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 30, 2015, 08:45:08 μμ »

τι να πω και εγω χθες μου επεσε δεσμιδα 500ευρα αυστηρα ακυκλοφορητα με Ν αυστριακα και F και δεν ειχα να παρω ουτε 1 εστω για φιλο εδω μεσα....φιλε Μπαμπη θα κοιταξω να σου βρω και θα σου στειλω οταν και εφοσον π.μ Χαμόγελο
Καταγράφηκε
apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 30, 2015, 11:41:21 μμ »

τι να πω και εγω χθες μου επεσε δεσμιδα 500ευρα αυστηρα ακυκλοφορητα με Ν αυστριακα και F και δεν ειχα να παρω ουτε 1 εστω για φιλο εδω μεσα....φιλε Μπαμπη θα κοιταξω να σου βρω και θα σου στειλω οταν και εφοσον π.μ Χαμόγελο
Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη που κυκλοφορουν δεσμιδες.500 ευρα φιλε?στην οικονομικου.εγκληματος δουλευεις? Σαρκασμός
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 31, 2015, 12:36:20 πμ »

τι να πω και εγω χθες μου επεσε δεσμιδα 500ευρα αυστηρα ακυκλοφορητα με Ν αυστριακα και F και δεν ειχα να παρω ουτε 1 εστω για φιλο εδω μεσα....φιλε Μπαμπη θα κοιταξω να σου βρω και θα σου στειλω οταν και εφοσον π.μ Χαμόγελο
Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη που κυκλοφορουν δεσμιδες.500 ευρα φιλε?στην οικονομικου.εγκληματος δουλευεις? Σαρκασμός
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 31, 2015, 08:37:40 πμ »

Αν θυμάμαι κάποια γαλλικά ή βέλγικα σου είχα δώσει πριν από καιρό. Σου ξέφυγε και τα έδωσες;

Θανάση από ένα Γαλλικό και Βέλγικο έχω μόνο ... λίγα είναι δεν φτάνουν αδερφέ. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 31, 2015, 08:41:21 πμ »

τι να πω και εγω χθες μου επεσε δεσμιδα 500ευρα αυστηρα ακυκλοφορητα με Ν αυστριακα και F και δεν ειχα να παρω ουτε 1 εστω για φιλο εδω μεσα....φιλε Μπαμπη θα κοιταξω να σου βρω και θα σου στειλω οταν και εφοσον π.μ Χαμόγελο

Σωστός! όποιος μπορεί να βρει ας βοηθήσει γιατί τα αφήνουμε και κατόπιν τρέχουμε όταν βγουν και άλλα συλλεκτικά να τα συμπληρώσουμε! και ξέρετε καλά ότι όταν μαζεύονται πολλά χάνουμε τη μπάλα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences