Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 17, 2024, 08:42:20 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: καρμα  (Αναγνώστηκε 10374 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 16, 2015, 11:43:32 πμ »

Καταρχην το εχω γραψει και απο κει οτι συμφωνω με το καρμα αλλα να γινετε στα φανερα και με αποψη,οποιος ειναι μαγκας να ριξει αρνητικη και να πει το εκανα γιαυτον τον λογο!!Εγω θα του εβαζα και θετικη μονο και μονο που το ειπε!!!!Αλλα επειδη μ'αρεσει το τζερτζελο και ετσι οπως ειναι εχει πλακα,εμενα δεν με πειραζει!!Τα φιλαρακια μου τα ξερω,πινουμε τα καφεδακιας τρωμε  και τα κεμπαπ μας και απο κει και περα η ζωη ειναι πολυ μικρη για να καθομε να στεναχωριεμε για βλακειες!!

Υγ1 Δεν ενδιαφερομαι για χαλκινα νομισματα!!Ενα εχω και αυτο μου το χαρισαν!!
Υγ2 Νικολακι κατσε καλα θα φας αρνητικη να στρωσεις Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Υγ3 Χαρε και Παναγιωτη συμφωνω μαζι σας απολυτα αλλα (βλεπε τελευταιες 11 λεξεις)
Υγ4 Πανο η ταληροθεραπεια θελει και ταληρα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Μάλλον πολύ αξία δώσαμε στο Θέμα ο Λευτέρης έχει απόλυτο δίκιο στο κάτω κάτω όποιου δεν του αρέσει δεν συμμετέχει.Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός εμένα μου έστειλε κάποιος απειλητικά μηνύματα γιατί θεώρησε ότι του έκανα αρνητική στον λογαριασμό του.Αυτά τα πράγματα δεν είναι σοβαρά στα Forum μπαίνουμε να χαλαρώσουμε.Επίσης ο διαχειριστής δεν συνεργάζεται καθόλου στα μηνύματα μου από εχθές οπότε σταματώ να συμμετέχω.Όπως έγραψε και κάποιος άλλος φίλος μια χαρά περνάμε και στο στέκι.

Πάμε παρακάτω παιδιά η ζωή είναι μικρή... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 16, 2015, 01:13:24 μμ »

Ρε παιδιά μεγάλα και μικρά  Μεγάλο χαμόγελο αφήστε τα κάρματα και τις σαμσάρες και απολαύστε τα νομίσματά σας και τις
ωραίες μεστού περιεχομένου συζητήσεις και αφιερώματα σχετικά με αυτά.Το στέκι και το site του Δημήτρη του Ποδαρά είναι για μένα τα αξιολογότερα που υπάρχουν και ευχαριστώ τους ιδιοκτήτες και διαχειρηστές που είμαι μέλος αυτών.Τους ευχαριστώ γιατί μέσα απο αυτά έμαθα και μαθαίνω πάρα πολλά πράγματα για τον συλλεκτισμό και τα νομίσματα που δεν γνώριζα.Ολά τα υπόλοιπα είναι αρρωστημένα και είναι κρίμα να στεναχωριόμαστε.Το τί είναι ο καθένας δεν χρειάζεται να το υποδεικνύουμε με το κάρμα.Απλά ο Δημήτρης θέλησε με αυτό τον τρόπο να προστατέψει το site του και καλά έκανε.Οι απειλές και οι παρεξηγήσεις δε νομίζω οτι είναι ευχάριστα γεγονότα πόσο μάλλον για έναν αρχάριο που θα μπεί και θα τα διαβάσει όλα αυτά.
Τα αντριλίκια και οι μαγκιές εκτός στεκιού και greekcoins.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 16, 2015, 01:20:56 μμ »

 Παντως ειδα τωρα οτι εσπευσαν να το αλλαξουν, να φαινεται μονο το τελικο αποτελεσμα και οχι οι αρνητικες, οι οποιες ,οπως και να το κανουμε, αποπνεουν μια μιζερια και μια αρνητικοτητα.
 Φιλε SP, να με συμπαθας, αλλα πως ακριβως  προστατευεται ενα σαιτ με την δυνατοτητα της ανωνυμης αρνητικης ψηφου απο οποιονδηποτε ,στην ζουλα, προς οποιονδηποτε?
  Γιατι εγω εχω δεκαετιες στην πλατη μου σε διαφορα φορα και κατι τετοιο δεν το καταλαβαινω..
  Η προστασια ενος σαιτ ειναι αποκλειστικη ευθυνη του διαχειριστη και του ιδιοκτητη, να συνετιζουν η να επιβαλλουν ποινες σε οσους παρεκτρεπονται, ολα τα υπολοιπα...
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 16, 2015, 01:25:47 μμ »

Παντως ειδα τωρα οτι εσπευσαν να το αλλαξουν, να φαινεται μονο το τελικο αποτελεσμα και οχι οι αρνητικες, οι οποιες ,οπως και να το κανουμε, αποπνεουν μια μιζερια και μια αρνητικοτητα.
 Φιλε SP, να με συμπαθας, αλλα πως ακριβως  προστατευεται ενα σαιτ με την δυνατοτητα της ανωνυμης αρνητικης ψηφου απο οποιονδηποτε ,στην ζουλα, προς οποιονδηποτε?
  Γιατι εγω εχω δεκαετιες στην πλατη μου σε διαφορα φορα και κατι τετοιο δεν το καταλαβαινω..
  Η προστασια ενος σαιτ ειναι αποκλειστικη ευθυνη του διαχειριστη και του ιδιοκτητη, να συνετιζουν η να επιβαλλουν ποινες σε οσους παρεκτρεπονται, ολα τα υπολοιπα...
Εχεις δίκιο Δημήτρη σε αυτο που λές.Εγώ απλά είπα οτι ο Ποδαράς θέλησε να προστατεψει το site του.Δεν μίλησα ούτε είπα τη γνώμη μου εαν είναι σωστό με την δυνατοτητα της ανωνυμης αρνητικης ψηφου απο οποιονδηποτε ,στην ζουλα να βάζουμε θετικές ή αρνητικές.Βεβαίως και δεν είναι σωστό.
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 21, 2015, 02:50:11 μμ »

Καταρχην το εχω γραψει και απο κει οτι συμφωνω με το καρμα αλλα να γινετε στα φανερα και με αποψη,οποιος ειναι μαγκας να ριξει αρνητικη και να πει το εκανα γιαυτον τον λογο!!Εγω θα του εβαζα και θετικη μονο και μονο που το ειπε!!!!Αλλα επειδη μ'αρεσει το τζερτζελο και ετσι οπως ειναι εχει πλακα,εμενα δεν με πειραζει!!Τα φιλαρακια μου τα ξερω,πινουμε τα καφεδακιας τρωμε  και τα κεμπαπ μας και απο κει και περα η ζωη ειναι πολυ μικρη για να καθομε να στεναχωριεμε για βλακειες!!

Υγ1 Δεν ενδιαφερομαι για χαλκινα νομισματα!!Ενα εχω και αυτο μου το χαρισαν!!
Υγ2 Νικολακι κατσε καλα θα φας αρνητικη να στρωσεις Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Υγ3 Χαρε και Παναγιωτη συμφωνω μαζι σας απολυτα αλλα (βλεπε τελευταιες 11 λεξεις)
Υγ4 Πανο η ταληροθεραπεια θελει και ταληρα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Μάλλον πολύ αξία δώσαμε στο Θέμα ο Λευτέρης έχει απόλυτο δίκιο στο κάτω κάτω όποιου δεν του αρέσει δεν συμμετέχει.Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός εμένα μου έστειλε κάποιος απειλητικά μηνύματα γιατί θεώρησε ότι του έκανα αρνητική στον λογαριασμό του.Αυτά τα πράγματα δεν είναι σοβαρά στα Forum μπαίνουμε να χαλαρώσουμε.Επίσης ο διαχειριστής δεν συνεργάζεται καθόλου στα μηνύματα μου από εχθές οπότε σταματώ να συμμετέχω.Όπως έγραψε και κάποιος άλλος φίλος μια χαρά περνάμε και στο στέκι.

Πάμε παρακάτω παιδιά η ζωή είναι μικρή... Κλείσιμο ματιού
Ρε Θεοδωρή, και επειδή κάποιος ανόητος σε απείλησε αποφάσισες να διαγραφείς από το forum?  Αν και δικαίωμά σου, δεν το καταλαβαίνω αυτό.  Τόση εξάσκηση στην σκοποβολή να πάει χαμένη Χαμόγελο  Το λογαριασμό σου τον κλείδωσα την στιγμή που μου το ζήτησες (δεν φαίνεσαι ποια σαν μέλος).  Για τα posts όμως που είχες αναρτήσει αντιλαμβάνεσαι ότι δεν μπορώ και δεν πρέπει να τα διαγράψω γιατί είναι μέρος των συζητήσεων.  Αν κάποια στιγμή δεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα μου λες να επαναφέρω τον λογαριασμό σου.  Εκείνη την στιγμή που μου ζητούσες να κάνω όλα αυτά που έλεγες δεν είχα ούτε το χρόνο ούτε τα μέσα να ασχοληθώ όπως έπρεπε.  Μην με παρεξηγείς. 

Φιλικά

Δημήτρης
Καταγράφηκε

Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 21, 2015, 03:05:50 μμ »

Δημήτρη όπως έχεις καταλάβει δεν μου αρέσει να κρύβομαι πίσω απο το δάκτυλο μου και όταν κάτι με ενοχλεί ακόμα και αν δεν αφορά εμένα άλλα και κάποιον άλλο απο τους φίλους μπαίνω μπροστά και κάνω φασαρία και δεν κάνω την πάπια όπως κάνουν άλλοι στο χώρο μας και γενικότερα στη ζωή μας.Με Αυτόν τον τρόπο λοιπόν πολλές φορές έχουν δημιουργηθεί παρεξηγήσεις και έχω κάνει πολλούς εχθρούς άλλα και λίγους καλούς φίλους χωρίς να με νοιάζει τι λένε οι πρώτοι πίσω απο την πλάτη μου.

  Σου εχω ζητησει απο την παρασκευη να μου ξεμπλοκαρεις τον λογαριασμο (αφου πρώτα σου ζήτησα εγω ο ιδιος να με διαγραψεις) για να μπω στα μηνυματα μου να τα δειξω εκει που πρεπει και μου ειπες την δευτερα σημερα εχουμε πεμπτη προφανως εχεις καλυτερα πραγματα να κανεις.Οταν στο μαγαζι μου μπαινει καποιος και απειλει εναν αλλο μπαινω μπροστα και τον πεταω εξω.Αλλιως ο πελατης που απειλητε δεν ξαναρχεται στο μαγαζι μου.Αφου σου αρεσει αυτο το παιχνιδακι που δημιουργησες και προτιμας να το εχεις και να μην εχεις συμμετοχες αυτων που δεν τους αρεσει, κράτησε το δική σου είναι η σελίδα αναψέ της φωτιά να καεί αν θέλεις δεν με αφορά.Το πως θα λειτουργώ όμως εγω στη ζωη μου είναι δικό μου θέμα και δεν δέχομαι συζήτηση αφου δεν ενοχλώ.

Δεν με ενδιαφέρει πια να είμαι μέλος στην σελίδα σου οπότε κάνε οτι νομίζεις.
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 21, 2015, 03:13:43 μμ »

Ότι είχα να πω το είπα.  Σεβαστή η απόφασή σου.
Καταγράφηκε

LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 21, 2015, 03:41:43 μμ »

Παντως ειδα τωρα οτι εσπευσαν να το αλλαξουν, να φαινεται μονο το τελικο αποτελεσμα και οχι οι αρνητικες, οι οποιες ,οπως και να το κανουμε, αποπνεουν μια μιζερια και μια αρνητικοτητα.
 Φιλε SP, να με συμπαθας, αλλα πως ακριβως  προστατευεται ενα σαιτ με την δυνατοτητα της ανωνυμης αρνητικης ψηφου απο οποιονδηποτε ,στην ζουλα, προς οποιονδηποτε?
  Γιατι εγω εχω δεκαετιες στην πλατη μου σε διαφορα φορα και κατι τετοιο δεν το καταλαβαινω..
  Η προστασια ενος σαιτ ειναι αποκλειστικη ευθυνη του διαχειριστη και του ιδιοκτητη, να συνετιζουν η να επιβαλλουν ποινες σε οσους παρεκτρεπονται, ολα τα υπολοιπα...


δημητρη απευθυνομαι κυριος σε εσενα λογο εμπειριας αλλα και οποιος αλλος θελει ας γραψει
το 50% -50% πως το διαχειριζοσουν/σαστε

http://www.greekcoinsforum.com/index.php?topic=803.0
Καταγράφηκε

LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 21, 2015, 03:51:05 μμ »

το καρμα μπηκε στο greek coins σαν εργαλειο και οχι για να παρει δημοσιοτητα η σελιδα.  

Αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι παρατηρησα πως  μελη με αψογη νομισματικη συμπεριφορα ειχαν υψηλο βαθμο  τυχαιο

υγ μην συγκρινεται το στεκι με το greek coins ειναι λαθος  για εμενα
πρωτο εχει τα παντα  
σημερα βγηκε καποιος με εικονα προχθες με πινακες παραπροχτες με αλλα κλπ μπορεις  να μαθεις για τα παντα
το δευτερο αναφερεται αποκλειστικα  σε νομισματα θεματα ,  μελλοντικα  πιθανων και σε χαρτονομισματα


υγ ειχα εχω και θα εχω εξαιρετικες σχεσεις με παιδια απο ΤΟ ΣΤΕΚΙ  
   ειναι στο ΚΑΡΜΑ ΜΑΣ
              ΤΕΛΟΣ
Καταγράφηκε

Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #24 στις: Μάιος 21, 2015, 04:10:04 μμ »

το καρμα μπηκε στο greek coins σαν εργαλειο και οχι για να παρει δημοσιοτητα η σελιδα.  

Αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι παρατηρησα πως  μελη με αψογη νομισματικη συμπεριφορα ειχαν υψηλο βαθμο  τυχαιο

υγ μην συγκρινεται το στεκι με το greek coins ειναι λαθος  για εμενα
πρωτο εχει τα παντα  
σημερα βγηκε καποιος με εικονα προχθες με πινακες παραπροχτες με αλλα κλπ μπορεις  να μαθεις για τα παντα
το δευτερο αναφερεται αποκλειστικα  σε νομισματα θεματα ,  μελλοντικα  πιθανων και σε χαρτονομισματα


υγ ειχα εχω και θα εχω εξαιρετικες σχεσεις με παιδια απο ΤΟ ΣΤΕΚΙ  
   ειναι στο ΚΑΡΜΑ ΜΑΣ
              ΤΕΛΟΣ

Ειναι πολυ σοβαρη η θεση του διαχειριστη σελίδας Λεωνιδα ...
Ευχομαι καλη δυναμη και υπομονή.
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 21, 2015, 04:19:30 μμ »

Παντως ειδα τωρα οτι εσπευσαν να το αλλαξουν, να φαινεται μονο το τελικο αποτελεσμα και οχι οι αρνητικες, οι οποιες ,οπως και να το κανουμε, αποπνεουν μια μιζερια και μια αρνητικοτητα.
 Φιλε SP, να με συμπαθας, αλλα πως ακριβως  προστατευεται ενα σαιτ με την δυνατοτητα της ανωνυμης αρνητικης ψηφου απο οποιονδηποτε ,στην ζουλα, προς οποιονδηποτε?
  Γιατι εγω εχω δεκαετιες στην πλατη μου σε διαφορα φορα και κατι τετοιο δεν το καταλαβαινω..
  Η προστασια ενος σαιτ ειναι αποκλειστικη ευθυνη του διαχειριστη και του ιδιοκτητη, να συνετιζουν η να επιβαλλουν ποινες σε οσους παρεκτρεπονται, ολα τα υπολοιπα...


δημητρη απευθυνομαι κυριος σε εσενα λογο εμπειριας αλλα και οποιος αλλος θελει ας γραψει
το 50% -50% πως το διαχειριζοσουν/σαστε

http://www.greekcoinsforum.com/index.php?topic=803.0



 Λεωνιδα.
 Δεν καταλαβαινω τι ακριβως εννοεις ἁψογη νομισματικη συμπεριφορα, εγω αυτη που γνωριζω (και εχει σημασια) ειναι η διαδικτυακη συμπεριφορα.

 Επισης αυτο που λες για υψηλες και χαμηλες βαθμολογιες κλπ.
 Ειπα ευθαρσως την αποψη μου, βλεποντας οτι το "εργαλειο" εγινε οργανο για να λυθουν παλιοι λογαρισμοι, ζηλιες κλπ απο αλλα μερη.
 Και μαλιστα με την ανεση της ανωνυμιας.

 Προσωπικα δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι το αθροισμα της βαθμολογιας μου θα ηταν θετικο, οπως και πραγματι ηταν οσο συμμετειχα, γιατι δεν με λες και το πιο αντιπαθητικο μελος στα φορα.
 Μην μπλεκεις την σταση καποιου με ιδιοτελη κινητρα, προσωπικα μου την εδωσε αγριως οταν ειδα μελη με ΑΨΟΓΗ συμπεριφορα χρονια τωρα στα φορα (οπως ο vaspyr η ο ζομπελς) να εισπρατουν αρνητικες.
 Δεν εχει σημασια αν ηταν μια η δυο η τρεις.

 Επισης βρηκα την απαντηση του Δ Ποδαρα για το θεμα , προς οσους διαμαρτυρονταν, προσβλητικη, μιας και δεν απευθυνοταν σε δεκαοχταχρονα, η στενους του φιλους, αλλα σε ανθρωπους (μελη του φορουμ) που δεν γνωριζει τοσο καλα προσωπικα, και δεν θα επρεπε να εχει τετοια ανεση για να υποδεικνυει να μην κανουν σαν "γυναικουλες" η να "φτιαξουν χαρακτηρα με τις αρνητικες ψηφους".
 Δεν με ελκυουν ομως οι καβγαδες, γιαυτο δεν εδωσα συνεχεια στο συγκεκριμενο.

 Εφοσον με ρωτας, θα σου πω την γνωμη μου.
 Ενα φορουμ δεν διοικειται με δημοκρατικες διαδικασιες, αλλα με την εφαρμογη των πιστευω και των αρχων του ιδιοκτητη.
 Εαν δηλαδη καποια δεδομενη στιγμη η πλειοψηφια των μελων ενος φορουμ γουσταρει να επιτραπουν τα μπινελικια, επειδη εχουν χαβαλε και πλακα (το κυριο επιχειρημα των υποστηρικτων του "καρμα" παρεπιπτοντως), ο ιδιοκτητης θα το επιτρεψει?
 Προφανως και οχι.
 Αυτος θα ορισει τι ειδους φορουμ επιθυμει και ετσι, εμμεσα, ποιους χρηστες επιθυμει να συμμετεχουν.
 Κατα τα αλλα, καλη επιτυχια στην νεα προσπαθεια και καλα να περνατε, μιας και αυτο ειναι το ζητουμενο.
 Φιλικα προς ολους (και σε εσενα και στον Δημητρη)
 Χαρος.


Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάιος 21, 2015, 04:26:00 μμ »

ρε φίλε HAROS είσαι καλό χρυσό παιδί κανε μια προσπάθεια να γλυκάνεις αυτό το haros δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι εχω διαδικτυακό  φίλο το haro κάντω haroylis
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάιος 21, 2015, 04:28:41 μμ »

δημητρη επειδη ειμαι εκτος θα σε παρακαλουσα σε καμια ωρα να με παρεις τηλεφωνο
Καταγράφηκε

haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάιος 21, 2015, 04:30:22 μμ »

Γεια σου Μπαμπη αρχοντα, παρε μια αφιερωση... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
https://www.youtube.com/watch?v=7NcUU27Ncfc
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Μάιος 21, 2015, 04:33:55 μμ »

Δημήτρη καλά λέει ο Κρητικός μπορείς να το κάνεις και Tharos - Θάρρος
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences