Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 21, 2024, 09:53:51 πμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: καρμα  (Αναγνώστηκε 10386 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« στις: Μάιος 15, 2015, 05:51:37 μμ »

Έχω στο μυαλό , το νόμισμα καθαρά μονοκόμματο κ κυκλικό , χτυπημένο στο δίσκο.
Αυτά τα διχοτομημένα δεν μου αρέσουν .

Υ.Γ: Πάλι καλά που δεν έχει karma εδώ και γράφουμε ελεύθερα . Σαρκασμός
Για τον Αντώνη το ανέβασα, αλλά δεν τσίμπησε!
Υ.Γ. Δηλαδή όπου έχει κάρμα δεν γράφεις; Απορώ που δίνετε σημασία στα ανούσια.

Φιλε Θαναση, ανουσιο η ουσιωδες, ουσιαστικη ΛΟΓΙΚΗ εξηγηση γιατι να καθεται ο καθε χρηστης να υποκειται σε μουλωχτους που δεν εχουν το θαρρος της γνωμης τους, ΔΕΝ υπαρχει, ουτε διδεται.
Τι θα πει "να μην σε νοιαζει?"
Γιατι θα πρεπει να ανεχεται καποιος κατι που ,εστω δεν τον "νοιαζει"??
Γιατι να υπαρχει αυτο το "κατι"?
Για να εκτονωνονται ανωνυμα και στην ζουλα ολες οι αντιπαθειες, οι ζηλιες  και τα ασχημα του χωρου?
Για να γινεται τζερτζελος και να αυξανεται η "κινηση"??

Τα φορα εχουν αναγκη τους χρηστες και οχι το αντιθετο.
Οποιος την βρισκει με αυτο τον τροπο, ελευθερος ειναι να το κανει.
Οποιος δεν τις γουσταρει αυτες τις αηδιες, επισης ελευθερος ειναι να μην συμμετεχει.
Δημοκρατια εχουμε.
Και μονοπωλια στο διαδικτυο, φυσικα, δεν υπαρχουν.
Οι χρηστες πανε οπου νοιωθουν καλυτερα, το κεφι τους κανουν.

ΔΕΝ εχουν λογο να ανεχονται κατι που δεν εγκρινουν.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 15, 2015, 06:10:30 μμ από haros » Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 15, 2015, 06:13:08 μμ »

Ιντριγκαδορικο Παιχνιδάκι των διαχειριστών ήταν για να αυξήσουν την κίνηση στη σελίδα απο ότι πρόσεξα το καταλαβαν οι περισσότεροι απο εμάς... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 15, 2015, 06:19:33 μμ »

Έχω στο μυαλό , το νόμισμα καθαρά μονοκόμματο κ κυκλικό , χτυπημένο στο δίσκο.
Αυτά τα διχοτομημένα δεν μου αρέσουν .

Υ.Γ: Πάλι καλά που δεν έχει karma εδώ και γράφουμε ελεύθερα . Σαρκασμός

Κακως δεν εχει καρμα... απο οτι παρατηρησα δεν εχει και Σιμο εδω....γιαυτο δεν εχει κινηση... Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Προσωπικα δεχτηκα καποιο περιεργο μυνημα απο μελος εκει που θεωρησε οτι εγω του προσθεσα αρνητικο καρμα και με αρχισε στις απειλες λες και δεν εχουμε αλλο να ασχοληθουμε.Η πρωτη μου αντιδραση ηταν να πω στον δημητρη να με διαγραψει απο τη σελιδα του.Η δευτερη σκεψη ηταν να παω στον δικηγορο μου.Περιμενω να μου ξεμπλοκαρει λοιπον τον λογαριασμο για να γελασουμε λιγο...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 15, 2015, 06:32:30 μμ από Smartmorpheus » Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 15, 2015, 06:20:38 μμ »

Εγω θα το πω και στον Δημητρη την Κυριακη παρολο που μου αρεσε πολυ η πλατφορμα του αυτο με το ΚΑΡΜΑ με χαλασε τελειως παρολο που δεν εχω δωσει αφορμη για τιποτα.Θα ξαναγραψω και θα συμμετεχω οταν το δω να εχει φυγει.....προσωπικη αποφαση και δεν θελω να επηρεασω κανεναν.

Θα μπορουσε εστω να βλεπει μονο ο χρηστης το καρμα του.... Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10406



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 15, 2015, 06:27:31 μμ »

...Θα μπορουσε εστω να βλεπει μονο ο χρηστης το καρμα του....
Αυτό Γιάννη, είναι χειρότερο. Ψυχοπλακώνεσαι μόνος σου. Οταν βλέπεις και τα άλλα παρηγορείσαι! Γενικά είναι κάτι που αποδεικνύεται ότι είναι σε λάθος δρόμο...
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 15, 2015, 06:38:56 μμ »

Εγω θα το πω και στον Δημητρη την Κυριακη παρολο που μου αρεσε πολυ η πλατφορμα του αυτο με το ΚΑΡΜΑ με χαλασε τελειως παρολο που δεν εχω δωσει αφορμη για τιποτα.Θα ξαναγραψω και θα συμμετεχω οταν το δω να εχει φυγει.....προσωπικη αποφαση και δεν θελω να επηρεασω κανεναν.

Θα μπορουσε εστω να βλεπει μονο ο χρηστης το καρμα του.... Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Ti να του πεις Γιαννη, γκαβος, ειναι, τοσες σελιδες εχει πιασει το θεμα, δεν τις διαβασε??
Ολοι οι χρηστες που εγραψαν αναφερθηκαν αρνητικα και καποιοι ειπαν οτι δεν τους νοιαζει.(λεμε τωρα)
Δεν ειδα κανεναν να υποστηριξει αυτη την πρακτικη.
Για να την διατηρει παρολη την αντιδραση εχει φαινεται τους λογους του.
Δικαιωμα του ειναι, δικο του ειναι το μαγαζι.
Οπως και δικαιωμα μου να αναστειλω την συμμετοχη μου, μεχρι να το καταργησει.
Αν δεν το καταργησει, καλη καρδια, μια χαρα με καλυπτει το στεκι στις διαδικτυακες συλλεκτικες μου κουβεντες.
Δημοκρατια εχουμε και με ολους φιλος ειμαι και τον Δημητρη και τον Λεωνιδα τους συμπαθω.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 15, 2015, 06:48:51 μμ από haros » Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 15, 2015, 11:34:40 μμ »

Φυσικά και γω δεν συμμετέχω σ' αυτή τη 'διαδικασία διαμόρφωσης' κάρμα άλλων ατόμων. Και πιστεύω ότι είναι ανούσιο να ασχολούμαστε.
Το μόνο μου σχόλιο περί αυτής (όπως ακριβώς το έγραψα και στο forum του Δημήτρη)...

'' Δε υπάρχει κάρμα αν δεν υπάρχει η επιλογή, η δίκη μας πράξη και αποτέλεσμα. Με λίγα λόγια είναι η σχέση αιτίας/αποτελέσματος και μπορεί να διαμορφωθεί μόνο από εμάς, ασχέτως αν μπορεί να επηρεάζει και άλλους.

Δώστε το δικαίωμα να δίνουμε αρνητικές στον εαυτό μας... για αυτοκριτική.
''
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 15, 2015, 11:44:50 μμ »

Παιδια, ετσι οπως μεταφερατε την κουβεντα η οποια εγινε σε αλλο τοπικ, με αφορμη καποιο σχολιο, φαινεται στον πινακα σαν να ανοιξα εγω θεμα ειδικα για το "καρμα" που αφορα αλλο σαιτ.
Εγω ειπα ευθαρσως την γνωμη μου, οπως κανω παντα.
Δεν θα ανοιγα ποτε ειδικο θεμα εδω με τετοιο αντικειμενο.


Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 15, 2015, 11:48:26 μμ »

δημητρη εσυ απαντησες στον ζομπελς που εγραψε σαν ΥΓ οτι ευτυχως πουδεν υπαρχει καρμα στο στεκι....
επρεπε απο καπου να ξεκινησει το νεο αυτο θεμα, και για την συνοχη του παλιου θεματος με το περιεργο νομισμα, διαλεξα το πρωτο αμιγως για το καρμα.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 15, 2015, 11:52:30 μμ »

Ο.Κ. καταλαβα.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 16, 2015, 08:53:16 πμ »

εγω δεν ξερω ρε παιδια αλλα μ'αρεσει το καρμα!!Εχει τζερτζελο,ειναι ωραιο πραγμα να αναρωτιεσαι:τωρα ποιος κερατας μου την εκατσε; Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Στο κατω κατω βλεπεις και ποσοι σε συμπαθουν ρε παιδι μου!! Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 16, 2015, 10:56:06 πμ »

εγω δεν ξερω ρε παιδια αλλα μ'αρεσει το καρμα!!Εχει τζερτζελο,ειναι ωραιο πραγμα να αναρωτιεσαι:τωρα ποιος κερατας μου την εκατσε; Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Στο κατω κατω βλεπεις και ποσοι σε συμπαθουν ρε παιδι μου!! Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Εσύ έχεις ξεφύγει εντελώς .  Σαρκασμός

Υ.Γ: σου συνιστώ άφοβα Ταληροθεραπεία . Σαρκασμός
Καταγράφηκε

haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 16, 2015, 11:08:12 πμ »

 Λευτερη, ο.κ. για τον χαβαλε καλο ειναι.
 Οχι ομως οτι εαν παρω τεσσερα -πεντε φιλαρακια και επειδη εχω προηγουμενα μαζι σου, σου κατσουμε μερικες αρνητικες (πανω απο αυτες που εχεις) θα πηδας και απο την χαρα σου, ετσι δεν ειναι?
 Κοιταξτε να δειτε.
 Εαν η αξιολογηση ηταν επωνυμη και αφορουσε το καθε ποστ χωριστα, τοτε θα υπηρχε ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ χρησιμοτητα, γιατι θα εγραφε καποιος μια αποψη και ο χ η ο ψ θα δηλωνε οτι συμφωνει η διαφωνει με αυτη την αποψη, χωρις  συνεχεις παραθεσεις και +1 κλπ.
 Το συστημα ομως του να καθεται ο καθε κομπλεξικος η ο καθε χαβαλετζης στην ζουλα και κατα το δοκουν να ἑκτονωνει εκ του ασφαλους την εχθρα του, η την ζηλια του, η τα προηγουμενα που εχει μαζι σου, στο μονο που βοηθαει ειναι στην κινητικοτητα του φορουμ και πουθενα αλλου.

Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 16, 2015, 11:10:47 πμ »

εγω δεν ξερω ρε παιδια αλλα μ'αρεσει το καρμα!!Εχει τζερτζελο,ειναι ωραιο πραγμα να αναρωτιεσαι:τωρα ποιος κερατας μου την εκατσε; Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Στο κατω κατω βλεπεις και ποσοι σε συμπαθουν ρε παιδι μου!! Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Λευτέρη με το κάρμα δεν βλέπεις πόσοι σε συμπαθούν, αλλά, εκτός από αυτούς που μπορεί να το κάνουν για πλάκα ή κατά λάθος, πόσοι έχουν πρόβλημα ή κόμπλεξ με εσένα και δεν το γράφουν φανερά με σχόλιό τους ή πμ. Στο κάτω-κάτω και όπως τα λες να είναι, σημασία δεν έχει το πόσοι αλλά το γιατί Κλείσιμο ματιού.
ΥΓ. Επειδή δεν πιστεύω τις δικαιολογίες σου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός, εσύ πρέπει να ενδιαφέρεσαι για το μονόλεπτο δώρο του Ποδάρα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 16, 2015, 11:34:17 πμ »

Καταρχην το εχω γραψει και απο κει οτι συμφωνω με το καρμα αλλα να γινετε στα φανερα και με αποψη,οποιος ειναι μαγκας να ριξει αρνητικη και να πει το εκανα γιαυτον τον λογο!!Εγω θα του εβαζα και θετικη μονο και μονο που το ειπε!!!!Αλλα επειδη μ'αρεσει το τζερτζελο και ετσι οπως ειναι εχει πλακα,εμενα δεν με πειραζει!!Τα φιλαρακια μου τα ξερω,πινουμε τα καφεδακιας τρωμε  και τα κεμπαπ μας και απο κει και περα η ζωη ειναι πολυ μικρη για να καθομε να στεναχωριεμε για βλακειες!!

Υγ1 Δεν ενδιαφερομαι για χαλκινα νομισματα!!Ενα εχω και αυτο μου το χαρισαν!!
Υγ2 Νικολακι κατσε καλα θα φας αρνητικη να στρωσεις Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Υγ3 Χαρε και Παναγιωτη συμφωνω μαζι σας απολυτα αλλα (βλεπε τελευταιες 11 λεξεις)
Υγ4 Πανο η ταληροθεραπεια θελει και ταληρα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences