Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 09:07:48 μμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΠΑΤΗ  (Αναγνώστηκε 28202 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 21, 2013, 08:35:00 πμ »

Κερδισα την συγκεκριμενη δημοπρασια!!

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=8754.0

Στο πακετο ελειπε η λιρα!Υπηρχε μια θηκη και αυτη ηταν αδεια!!Το μελος makamak με εξαπατησε!!Σε επικοινωνια που ειχα μαζι του υποστηριζει οτι την εβαλε μεσα!! Θυμός Θυμός Θυμός >:(Γνωστο το κολπο αφου απο την στιγμη που ανοιξα το πακετο ξερει καλα οτι δεν μπορει να αποδειχτει τιποτα!!

Το πακετο ηταν σφραγισμενο και άθιχτο πριν το ανοιξω!!

Δεν στεναχωριεμαι για τα 265 ευρω που εχασα!!Εχω οικογενεια και δεν προκειται να παιξω μπουνιες μαζι του ουτε εχω σκοπο να τρεχω στα αυτοφωρα!Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι του ευχομαι η ζωη να του στερησει το πενταπλασιο απο οτι στερησε σε μενα!Και ειμαι σιγουρος οτι σε κατι τετοιους τυπους δεν χαριζεται και το χρεος ξεπληρωνεται εις διπλουν!!

Υ.Γ.Σε καμμια περιπτωση δεν φταιει κανεις απο τους διαχειριστες ή εποπτες αφου μεγαλα παιδια ειμαστε και πρεπει να προσεχουμε!!Και αυτοι οι ανθρωποι εχουν τις δουλειες τους και δεν μπορουν να κανουν τον αστυνομο σε καθε υποπτο νεο μελος!!Το φταιξιμο ειναι ολο δικο μου που εμπιστευομαι τους ανθρωπους ευκολα!

Υ.Γ2 Θα παρακαλουσα τους διαχειριστες να προστατευσουν τυχον αλλα μελη απο τον απατεωνα μπλοκαρωντας τον αν εχουν υποψια οτι ειναι αυτος!!

Υ.Γ3 THEOMAN και AKIS.S μου χρωστατε χαρη!! Αναποφασιστικότητα

Υ.Γ Ποσο θα καλυτερευσει η ζωη σου Σπυρο απο τα 265 ευρω που εκλεψες απο μια οικογενεια;;!Ποσο;; Απορία Απορία Απορία
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 21, 2013, 08:39:31 πμ »

Οχι ρε συ...και το πρηγουμενο πονταρισμα από σένα είναι απο αλλο του λογαριασμό
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 21, 2013, 08:48:04 πμ »

Το μόνο που έχω να πω σαν άνθρωπος σαν φίλος και τέλος σαν μέλος της συντονιστικής ομάδας είναι ότι λυπάμαι πολύ για την απάτη που έπεσες θύμα. Εμείς κάνουμε  τα αδύνατα δυνατά να προστατεύσουμε από κακοτοπιές όλα τα μέλη, μιας και είμαστε σαν οικογένεια πλέον, αλλά καταλαβαίνεις οι μεταξύ των μελών συναλλαγές δεν ελέγχονται από κανένα μας. Το ποιόν του ανθρώπου που σε εξαπάτησε είναι πλέον γνωστό σε όλους, και πλέον μην αναρωτιέστε όλοι τι έχει να κρύψει πίσω από τα πολλά ονόματα που χρησιμοποιεί.

Προσοχή σε όλους λοιπόν, για μια ακόμη φορά, με ποιόν έχετε συναλλαγές.
 Λυπάμαι πάρα πολύ Γιάννη.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
Αντωνης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 652

Τι κανεις μπαρμπα?? κουκια σπερνω....


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 21, 2013, 08:49:25 πμ »

ειναι τροπη του αυτο που εκανε κανενας δεν θα σωθει για 300 ευρω   Θυμός
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:01:38 πμ »

Λυπάμαι πραγματικά λυπάμαι...
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:02:40 πμ »

Στεναχωρήθηκε πολύ Γιάννη. Μα πάρα πολύ φίλε.

Τρελαίνομαι όταν ακούω τέτοιες απατεωνιές. Τέτοιοι που******ες θα τα βρουν μπροστά τους.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:03:39 πμ »

Γιάννη επειδη την έχω πατήσει ,με κάποιους ανθρώπους δεν κανει να είμαστε large και light.
Κάποιοι απο δω μέσα τον έχουνε δει απο κοντα και μπορούν να σου δώσουν πληροφορίες .
Ειναι θεμα ηθικής ικανοποίησης  και σε καταλαβαίνω απόλυτα .
Προσωπικα δεν περνά μέρα χωρις να το σκεφτώ .
Αν έχεις την δυνατότητα να τον βρεις. . . .απλα βρες τον  Στριφογύρισμα ματιών

Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:10:40 πμ »

...εγώ δε συμφωνώ με αυτο, να πάει να τον βρει. Και αντε και τον βρήκε τι θα βγει???Μπορεί να γίνει μεγαλύτερο κακό απο αυτο εδω, άντρες είναι και δε θα μείνουν στα λόγια και δε πρέπει να φτάσει εκεί...
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:16:40 πμ »

Aς βαλουν οι διαχειριστες ενα λινκ με αναξιόπιστους πωλητές και ας αρχίσουν να βάζουν ονόματα με αυτόν πρωτο πρώτο.

Λυμάμαι Γιάννη. Πιο πολύ είναι η στεναχώρια και τα νεύρα παρά τα λεφτά , ειμαι σίγουρος. Μη στεναχωριέσαι. Γράφτον στον @ρχίδι@ σου και συνεχισε.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:20:30 πμ »

Τι να παω να βρω και να πω ρε παιδια;;Αυτος λεει οτι την λιρα την εβαλε!!Χαιρετα μου τον πλατανο!!Απο την στιγμη που δεν μπορω να αποδειξω τιποτα τι να πω;;Καλλιστα μπορει να ισχυριστει οτι ανοιξα το πακετο εβαλα την λιρα στην τσεπη και κανω τον κινεζο!!Γιατι να μην το πει;;Μπορει να πει οτι την αφαιρεσανε απο τα ΕΛΤΑ!!Γιατι να μην το πει;;

Οπως μου ειπε και ο αδερφος του που με πηρε τηλ ''ας πηγαινες να παρεις την λιρα χερι με χερι αφου δεν τον ηξερες''.Και στο κατω κατω δικιο εχει!!

Το κεφαλαιο στο βιβλιο του συλλεκτισμου που λεει  ''Δεν εμπιστευομαστε ανθρωπους που δεν ξερουμε"" το πληρωσα 265 ευρω διδακτρα!Αυτο εγινε!Παμε για αλλα τωρα η ζωη συνεχιζετε!! Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:22:28 πμ »

Γιάννη επειδη την έχω πατήσει ,με κάποιους ανθρώπους δεν κανει να είμαστε large και light.
Κάποιοι απο δω μέσα τον έχουνε δει απο κοντα και μπορούν να σου δώσουν πληροφορίες .
Ειναι θεμα ηθικής ικανοποίησης  και σε καταλαβαίνω απόλυτα .
Προσωπικα δεν περνά μέρα χωρις να το σκεφτώ .
Αν έχεις την δυνατότητα να τον βρεις. . . .απλα βρες τον  Στριφογύρισμα ματιών


Συμφωνω.....εγω θα τον ειχα ηδη βρει  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 21, 2013, 09:34:19 πμ »

Κριμα, πραγματικα.. Λύπη
Καταγράφηκε
THEOMAN
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 881



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 21, 2013, 10:06:18 πμ »

Γιάννη φίλε!!! αυτά έχει η ζωή. Την γλυτώσαμε εμείς και την έφαγες εσύ. Ακόμα και η φωτογραφία που είχε στο προφίλ του ήταν... κάπως.  Φιλικά προς όλους τους φίλους  που θα διαβάσουν το θέμα, μην ρίξουμε λάδι στη φωτιά τύπου να τον βρεις, θα τον είχα βρει κλπ. ένας οικογενειάρχης σαν τον Γιάννη δεν πέφτει στο επίπεδο του κάθε λαμογιού. Θα μου πείτε τι θα κάνουμε με τα λαμόγια. Συναλλαγή μόνο με άτομα γνωστά και πρώτη συναλλαγή χέρι χέρι. Γιαννάκη στο στρατό το 70 όταν είχαμε τέτοια γεγονότα λέγαμε ασπιρίνες να τα φάει ο Πουσ...., να του καεί η τηλεόραση (υπήρχαν λίγες τότε) και το ποιο καλό να του γαμ... η γειτόνισσα. φιλικά Θόδωρος.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 21, 2013, 10:30:55 πμ »

...εγώ δε συμφωνώ με αυτο, να πάει να τον βρει. Και αντε και τον βρήκε τι θα βγει???Μπορεί να γίνει μεγαλύτερο κακό απο αυτο εδω, άντρες είναι και δε θα μείνουν στα λόγια και δε πρέπει να φτάσει εκεί...
Πωλινα εν μερει εχεις δικιο αλλα για σκεψου σε αυτη την κοινωνια της απαθειας που ζουμε ποσο καλο κανουμε ολοι μας σε τετοια στοιχεια να συνεχισουν το εργο τους.Τι θελω να πω?Την κανει την ζαβολια μια δεν παει κανεις να τον βρει,την κανει δευτερη φορα δεν εμφανιζεται κανεις ......ποια θα ειναι η σκεψη του αααααα εδω εχω να κανω με ζωντανα καλη η επιχειρηση ας την συνεχισω στο κατω κατω προσοδοφορα ειναι....και δεν μιλαω για την συγκεκριμενη περιπτωση αλλα γενικα.....οποτε για μενα η λυση ειναι μια τσικ του τσικ συναντηση και ε ρε γλεντια και χοροι!!!!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 21, 2013, 10:59:39 πμ »

Οχι ρε συ...και το πρηγουμενο πονταρισμα από σένα είναι απο αλλο του λογαριασμό
Αυτο ακριβως ειχα πει και μερικοι γελαγαν....και κατα τα αλλα τον προσβαλα κιολας τον αλητη....εχει  και το θρασος να προκαλει να παει στο μοναστηρακι οποιος θελει να λυσουνε τις διαφορες
Υ.Γ Γιαννη κερναω καφε στο μοναστηρακι
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 ... 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences