Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 07:09:37 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση  (Αναγνώστηκε 2751 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
hhatzi
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 11


Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 23, 2013, 12:26:13 μμ »

Καλημέρα θα μπορούσε να γίνει μια συνολική εκτίμηση για τα παρακάτων νομίσματα; Ευχαριστώ







Καταγράφηκε
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 12:30:45 μμ »

Αν δε κανω καποιο λαθος ειναι ολα κοινα που σημαινει ,οτι πουλουνται με το κιλο δεν εχουν καποια αξια παρα μοναχα για τη συλλογη σου,ελπιζω να μην απογοητευτικες,φιλικα κωστας
Καταγράφηκε
hhatzi
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 11


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 01:17:05 μμ »

Αν δε κανω καποιο λαθος ειναι ολα κοινα που σημαινει ,οτι πουλουνται με το κιλο δεν εχουν καποια αξια παρα μοναχα για τη συλλογη σου,ελπιζω να μην απογοητευτικες,φιλικα κωστας
Το γνωρίζω, επειδή θέλω να τα στείλω θα ήθελα στο περίπου να ξέρω πόσα να ζητήσω.
Καταγράφηκε
jimmiz
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 242



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 02:34:03 μμ »

μερικα ειναι πολυ κοινα, αλλα ειναι ποιο δυσευρετα, αλλα μεσο ορο μπορεις να βαλεις 1-2ευρω για τα περισσοτερα... κι αν δε τα στειλεις ολα, καποια τα θελω εγω... θα σε ειδοποιησω με π.μ.
Καταγράφηκε

μύθον τε ρητήρ, ήθων τε πρηκτήρ
hhatzi
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 11


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 05:41:11 μμ »

μερικα ειναι πολυ κοινα, αλλα ειναι ποιο δυσευρετα, αλλα μεσο ορο μπορεις να βαλεις 1-2ευρω για τα περισσοτερα... κι αν δε τα στειλεις ολα, καποια τα θελω εγω... θα σε ειδοποιησω με π.μ.

ok
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 06:42:29 μμ »

πολλα λες 1-2 ευρω το ενα! τα περισσοτερα απο αυτα δινονται σε λοτακια που ξενινανε με 1 ευρω! μονο οι αγγλικες λιρες που εχεις μεσα ειναι οκ... γιατι περνανε ακομα! εχεις 7 λιρες μεσα.. και με το σκεπτικο οτι ειναι γνησια κερματα, πανε 8.37 ευρω! αρα ολα μαζι λογικα με 15 ευρω ολα μαζι! τα νομισματα ειναι ευκολα, φτηνα και κυκλοφορημενα, τουλαχιστον το 99% αυτων!

για αυτο που λεω αν οι λιρες αγγλιας (british punds) ειναι γνησια κερματα.. δεν εχει να κανει με εσενα.. οτι εχεις πλαστα.. αλλα με το τι κυκλοφοραει στην αγγλια.. οπου υπαρχει τεραστιος αριθμος πλαστων νομισματων της 1 και 2 λιρων (συνηθως της 1 λιρας) στην κυκλοφορια! καποια δυσκολα τα ξεχωριζεις!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences