Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 12:41:24 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Συλλαμβανουν οσους εχουν εθνοσημο !  (Αναγνώστηκε 18111 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:18:37 μμ »

Οποιος φορα πασης φυσεως στολη σωματων ασφαλειας  που φερει τα διακριτικα δικαιως παραπεμπεται.
  
για πες με πια αιτιολογία Απορία

Μιλας σοβαρα;;;;

μα δεν μου απαντας..

Τα σωματα ασφαλειας επιτελουν καποιο συγκεκριμενο εργο.
Ειναι δυνατον οποιος κανει κεφι να παριστανει τον ναυαρχο, τον αστυνομικο ή τον ανθυπολοχαγο;
Παμε καλα;;;

Εγω για τα διακριτικα κανω λογο . Δεν εχω αναφερθει και δεν εχω κφρασει καμια αποψη σε σημαιες στο τοπικ

Ναί ρε Σωτήρη, άλλο διακριτικά (εθνόσημα, συρίτια, γαλονια, λοχιόσημα) και στολές και άλλο μια μπλούζα που γράφει πχ  ΑΗ-64 Apache, ή Mirage 2000-5 ή δεν ξέρω γώ τί άλλο...
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:20:11 μμ »

ρε σωτηρη   στα δικαστηρια εφτασα...δικαστηκα..και φυσικα αθωώθηκα...για να ισχύει αντιποίηση πρέπει να φέρεις εθνόσημο η διακριτικά βαθμού  
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:21:16 μμ »

ρε σωτηρη   στα δικαστηρια εφτασα...δικαστηκα..και φυσικα αθωώθηκα...για να ισχύει αντιποίηση πρέπει να φέρεις εθνόσημο η διακριτικά βαθμού  

Ελληνικα μιλαω φιλε. Εγω δηλαδη τι ειπα πιο πανω;;
Ξερεις τι σημαινει διακριτικα στολης;;;
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:22:34 μμ »

ρε σωτηρη   στα δικαστηρια εφτασα...δικαστηκα..και φυσικα αθωώθηκα...για να ισχύει αντιποίηση πρέπει να φέρεις εθνόσημο η διακριτικά βαθμού  

Ελληνικα μιλαω φιλε.
Ξερεις τι σημαινει διακριτικα;;;
μάλλον κινέζικα καταλαβαίνεις  Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:23:37 μμ »

Για να ηρεμήσω τα πνεύματα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Διακριτικά = με διακριτικότητα  Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:24:47 μμ »

Οποιος φορα πασης φυσεως στολη σωματων ασφαλειας  που φερει τα διακριτικα δικαιως παραπεμπεται.
Επιπλεον εχω να πω οτι ο ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ντορος σχετικα με τα προφατα γεγονοτα εχει ως σκοπο να απασχολησει και να  αποπροσανατολισει τον κοσμο σε μια χρονικη στιγμη οπου υπηρχε(δεν λεω υπαρχει) φοβος η απεργια των εκπαιδευτικων να γενικευτει σε πανελληνιο συλλαλητηριο κατα της κυβερνησης.
Μια απεργια με ποσοστο επιτυχιας συμμετοχης  αρχικα 97% αυτη την στιγμη βρισκεται στο 30% και κανεις δεν ασολειται με αυτη, και για τα μεσα ενημερωσης ειναι ανυπαρκτη
Παραλληλα δε εμφυτευεται η λογικη του οτι η οποια αντιδραση (ας ειναι και ντοματα) εις βαρος πολιτικων προσωπων θα θεωρειται εγκληματικη ενεργεια.


Τι δεν καταλαβες;;;;;;;;
Τι θα πει γιατι;;;;;;;;; Απορία
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:26:35 μμ »

αρα με γουσταρε η δικαστής και με αθωωσε..εσυ τι δεν καταλαβαινει οταν λεω ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΒΑΘΜΟΥ
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:27:30 μμ »


Ωραία. Συμφωνείτε (-ούμε). Πάμε παρακάτω  Κλείσιμο ματιού...

Στο μεταξύ με αυτά που γράφω θα νομίζει κανείς ότι όλη μέρα φοράω μπλουζάκια στρατόκ@υλα...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Τα στρατιωτικά μου είναι στην αποθήκη και πάλι μου έλεγε η γυναίκα μου να τα πετάξουμε...  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:28:31 μμ »

αρα με γουσταρε η δικαστής και με αθωωσε..εσυ τι δεν καταλαβαινει οταν λεω ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΒΑΘΜΟΥ

ΑΑΑΑΑ γυναίκα ήταν... Πέστο ντε!
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:29:35 μμ »

Οποιος φορα πασης φυσεως στολη σωματων ασφαλειας  που φερει τα διακριτικα δικαιως παραπεμπεται.
Επιπλεον εχω να πω οτι ο ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ντορος σχετικα με τα προφατα γεγονοτα εχει ως σκοπο να απασχολησει και να  αποπροσανατολισει τον κοσμο σε μια χρονικη στιγμη οπου υπηρχε(δεν λεω υπαρχει) φοβος η απεργια των εκπαιδευτικων να γενικευτει σε πανελληνιο συλλαλητηριο κατα της κυβερνησης.
Μια απεργια με ποσοστο επιτυχιας συμμετοχης  αρχικα 97% αυτη την στιγμη βρισκεται στο 30% και κανεις δεν ασολειται με αυτη, και για τα μεσα ενημερωσης ειναι ανυπαρκτη
Παραλληλα δε εμφυτευεται η λογικη του οτι η οποια αντιδραση (ας ειναι και ντοματα) εις βαρος πολιτικων προσωπων θα θεωρειται εγκληματικη ενεργεια.

+100000000000000000000
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:30:12 μμ »

Οποιος φορα πασης φυσεως στολη σωματων ασφαλειας  που φερει τα διακριτικα δικαιως παραπεμπεται.
Επιπλεον εχω να πω οτι ο ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ντορος σχετικα με τα προφατα γεγονοτα εχει ως σκοπο να απασχολησει και να  αποπροσανατολισει τον κοσμο σε μια χρονικη στιγμη οπου υπηρχε(δεν λεω υπαρχει) φοβος η απεργια των εκπαιδευτικων να γενικευτει σε πανελληνιο συλλαλητηριο κατα της κυβερνησης.
Μια απεργια με ποσοστο επιτυχιας συμμετοχης  αρχικα 97% αυτη την στιγμη βρισκεται στο 30% και κανεις δεν ασολειται με αυτη, και για τα μεσα ενημερωσης ειναι ανυπαρκτη
Παραλληλα δε εμφυτευεται η λογικη του οτι η οποια αντιδραση (ας ειναι και ντοματα) εις βαρος πολιτικων προσωπων θα θεωρειται εγκληματικη ενεργεια.

+100000000000000000000

Ούτε τις απόκριες???  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:31:25 μμ »

αρα με γουσταρε η δικαστής και με αθωωσε..εσυ τι δεν καταλαβαινει οταν λεω ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΒΑΘΜΟΥ

Το οτι σε αθωωσε δεν λεει κατι φιλε.
Απο την στιγμη που εχει διακριτικα ακομα και αν δεν εχει βαθμο παλι θα τρεξεις κι ας αθωωθεις.
Ας ειναι και  <θαρσειν χρει > μονο
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:33:01 μμ »

Και συγκεκριμενα ρωτησες η Δικαστης  ενα αστυνομο που ειχαν στειλει απο το τμημα ..για μαρτυρα..του λεει

εχεις παει φανταρος? ναι απανταει φυσικα ο αστυνομος...και αυτη η εμφανιση σου κανει για αντιποίηση? σε ξεγελαει οτι ειναι φανταρος?...οχι απαντησε φυσικα......αντε να συλλάβετε τΙποτε αλλο και αφηστε τον κυριο να παει στην δουλεια του ........ ΑΘΩΟΣ  
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:34:45 μμ »

Και συγκεκριμενα ρωτησες η Δικαστης  ενα αστυνομο που ειχαν στειλει απο το τμημα ..για μαρτυρα..του λεει

εχεις παει φανταρος? ναι απανταει φυσικα ο αστυνομος...και αυτη η εμφανιση σου κανει για αντιποίηση? σε ξεγελαει οτι ειναι φανταρος?...οχι απαντησε φυσικα......αντε να συλλάβετε τΙποτε αλλο και αφηστε τον κυριο να παει στην δουλεια του ........ ΑΘΩΟΣ  

Προφανως ησουν φανταρος της κακιας ωρας Γλώσσα
Την επομενη να εισαι πιο ευπρεπης Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:35:06 μμ »

αρα με γουσταρε η δικαστής και με αθωωσε..εσυ τι δεν καταλαβαινει οταν λεω ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΒΑΘΜΟΥ

Το οτι σε αθωωσε δεν λεει κατι φιλε.
Απο την στιγμη που εχει διακριτικα ακομα και αν δεν εχει βαθμο παλι θα τρεξεις κι ας αθωωθεις.
Ας ειναι και  <θαρσειν χρει > μονο


ΟΚ. Σωστό. Ποιά νοούνται διακριτικά του στρατού (και αεροπορίας και ναυτικού) και ποιά όχι, και ΠΟΙΟΣ τα γνωρίζει παρακαλώ?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία?
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences