Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 10:16:08 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΔΡΑΧΜΗ 1910 MS64 MONSTER TONE !!!  (Αναγνώστηκε 22172 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 04:36:52 μμ »

Τελος παντων η τελευταια του αναφορα για το νομισμα ηταν οτι πατινα ξεπατινα το νομισμα αξιζε τα λεφτα του.
Αυτό το άκουσα και εγώ ..........
Καταγράφηκε

rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 07:15:12 μμ »

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, από μένα στον Διονύση, για την ηθική  προσφορά κ πρόταση του. Πόσοι θα το έλεγαν αυτό ή θα το δεχόντουσαν μετά από  σούπερ μανούβρα Απορία Απορία...........ο Διονύσης ξηγήθηκε Σπαθί στην προκειμένη περίπτωση και επειδή τυγχάνει να τον γνωρίζω ολίγων δεν θέλει να συναλλάσσεται και να σε χαντακώνει , έχει  ως Αρχή και οι δυο πλευρές να μένουν ικανοποιημένες.

Παναγιωτη η μανουρα πυ εγεινε σημερα στην λεσχη ας μην συνεχιστεί και εδω . Οσοι ηταν εκει ξερουν πολυ καλα τι εγινε και ποιος εχει δικιο. Κάποιοι που ηταν και λιγο δυσπυστοι τους εστειλα και την φωτο του 100αρικου και καταλαβαν μετα ποιος ειχε δικιο. Η υποθεση εχει τελειωσει και ολοι καταλαβαν τι εγεινε.

φιλαράκο θες διαιτητες για προβληματα σου?Τσιμπησες 2700 μετρητο και ενα μασουρι πιαστρες του 1849 απο το πουθενά.
Ασε τα κουτσομπολια,οτι προβλημα έχεις και το τηλεφωνο μου ξέρεις και το σπιτη μου.
Αμα σε χαλά μην ξαναφέρεις νομισμα να στο πουλήσω ούτε να στο πιστοποιησω,στειλε το με το Συβριδακη η μονο σου.

Αντώνη εάν το νόμισμα ειχε οριτζιναλ πατίνα ,δεν θα το ειχες δει ποτε.θα το ειχα πληρώσει στο Διονυσακη 6 κατοσταρικα.Για τα λεφτά που έδωσες πηρες αυτό που πρέπει.

Αμα θες στελνεις στην pcgs ,εαν δεν θες δεν στελνεις.Δεν υποχρέωσα κανέναν ουτε το πιστόλι στο κρόταφο του έβαλα.

Οτι έχεις στειλει το εχεις παρει.

Ολα τα άλλα ειναι λογια του αέρα.

Το νομισμα που πηρες εχει ψευτικη πατινα ειτε το πιστοποιησε η pcgs ειτε η μάνα μου ,ειτε ο Θεος ο ιδιος.

Φιλικά,
Βασίλης.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 07:16:04 μμ »

ααα και ξέχασα ,σας ευχαριστω ολους για την εμπιστοσυνη,374 τεμαχια θα πάω αυτην την εβδομάδα.!
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 07:34:42 μμ »

Απο το πουθενα δεν τα τσιμπισα τα 2700. Μου πουλησες ενα κερμα που αρχικα ηταν υποθετικα προυφ64 μετα εγεινε προυφ66.
Και δεν τα τσιμπισα απο το πουθενα οταν ενα προοφ 65 εχει τιμη 3000.  Οι πιαστρες ειναι του 1949 και ειναι πλεον υπερ λεσχης. Αν ακομα πιστευεις οτι τα τσιμπησα απο το πουθενα φερε μου πισω το κερμα μου που αυτο θελω και παρε τα λεφτα .
Ακομα εστειλα 14 κερματα και γυρισαν πξσω 13 και ενα πουλημενο πριν καν το δω.

Αστο βασιλη εξαλλου δενξαναστελνω . Τα στελνω μονος μου πιο ευκολο το βρισκω .

Δημητρακη (κατασκευαστη) καλοριζικο το κατοσταρικο του 35 τσαμπα το πηρες αν το πηρες κατω απο 3000.
Στειλε μου το εμαιλ σου να σου στειλω φωτο και τιμολογιο
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 07:42:09 μμ »

Βασιλη ΔΕΝ με ενδιαφερει αν η πατινα του νομισματος ειναι Aληθινη ή Ψευτικη .

Εγω βλεποντας το πιστοποιημενο θεωρησα οτι ειναι γνησιο και γιαυτο το αγορασα χωρις πολυ σκεψη.Το οτι εφταιγε το φορτος εργασιας και πιστοποιηθηκε κατα λαθος που να το φανταστω  Αναποφασιστικότητα

Το  γεγονος ομως οτι βγαινεις και γραφεις κατι που ξερεις μονο εσυ και ισως 2-3 ακομα ατομα για κατι που εγω αγορασα με χαρα και με αυτον τον τροπο που Γ@μ@Σ την ψυχολογια για κατι που θεωρησα τοσο ωραιο το σκεφτηκες καθολου  Απορία

Το κακο στην περιπτωση σου ειναι οτι προσπαθεις να μεταφερεις την κοντρα που εχεις με τον Διονυση εδω στο Στεκι και με τροπο που μπορει να στεναχωρεις και αλλους (εμενα στην προκειμενη περιπτωση ) αλλα δεν το καταλαβαινεις.... Λύπη

Τελος παντων ειχα προταση απο τον Διονυση απο το πρωι , με το που γραφτηκε το σχετικο ποστ σχετικα με την "ψευτικη πατινα " να του επιστρεψω το νομισμα εαν θελω αλλα την αρνηθηκα.

Εμενα και μονο εμενα,το νομισμα με ικανοποιησε πληρως οπτικα και δεν ξερω αν θα ξαναδω κατι τοσο ομορφο σε χρωμα ,ακομα και αν ειναι ψευτικο , οποτε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα που λενε.

Τελος δεν σε κατηγορησα οτι δεν μου εφερες κατι απο αυτα που σου εδωσα πισω , ουτε και εχω καμια αμφιβολια για τον επαγγελματισμο σου αρα δεν καταλαβαινω τι εννοεις οταν λες "Οτι έχεις στειλει το εχεις παρει"  Απορία

Αυτα και απο μενα παντα φιλικα και χωρις αντιπαραθεση .
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 08:37:43 μμ »

Και για του λογου το αληθες θα ανεβασω και αυριο 2 φωτο απο το κερμα μου πριν παει pcgs και μια της pcgs για να δουμε εαν ειναι το ιδιο κερμα η οχι . Γιατι εκτος απο χαζους μας περνας και για τυφλους.
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 09:45:55 μμ »

Απο το πουθενα δεν τα τσιμπισα τα 2700. Μου πουλησες ενα κερμα που αρχικα ηταν υποθετικα προυφ64 μετα εγεινε προυφ66.
Και δεν τα τσιμπισα απο το πουθενα οταν ενα προοφ 65 εχει τιμη 3000.  Οι πιαστρες ειναι του 1949 και ειναι πλεον υπερ λεσχης. Αν ακομα πιστευεις οτι τα τσιμπησα απο το πουθενα φερε μου πισω το κερμα μου που αυτο θελω και παρε τα λεφτα .
Ακομα εστειλα 14 κερματα και γυρισαν πξσω 13 και ενα πουλημενο πριν καν το δω.

Αστο βασιλη εξαλλου δενξαναστελνω . Τα στελνω μονος μου πιο ευκολο το βρισκω .

Δημητρακη (κατασκευαστη) καλοριζικο το κατοσταρικο του 35 τσαμπα το πηρες αν το πηρες κατω απο 3000.
Στειλε μου το εμαιλ σου να σου στειλω φωτο και τιμολογιο

Ρε φιλε εγώ τρελός ειμαι και το πουλησα το κέρμα?Ετσι απο τον εγκεφαλο μου το πουλησα?Γιατι δεν πουλαγα και τα υπολοιπα?Μσακια δεν βγηκαν ολα?
Εσυ δεν μου ειπες να το σλαμπαρω και να το σπρωξω?

Δεν σου έχω πουληση άλλα τρια?
Και αφου λοιπον εκανα λαθος και πουλησα το δικο σου κερμα τζαμπα 2700 συν ενα μασουρι κοκινα πιαστρακια 1949 τι άλλο θες?
Κανα χωραφι στην Φιλοθέη?

Συνέχιζε να κανεις την Κατινα,οσο και να με διαβάλεις κακο δεν μου κάνεις ουτε στεναχοριεμαι..

Εάν λοιπον  δεν ειχα αμφιβολια δεν θα σου εδινα 27 κατοσταρικα συν ενα μασουρι.
Τώρα εσύ θες να κάνεις τον πονηρό οτι σε ριξαμε και πας να βρεις το δικιο σου εδω μέσα,ε γιατι δεν πας και στην Ανιτα Πάνια ρε Διονυσακο?.
Διονυσακη τα ντιπαρισμένα κέρματα δεν γράφουν ΜΣ66 αν το ξέρεις.

Τωρα λοιπον συνεχισε να λες μ ######ς δημοσια να γελάνε κ οι οχτροι μας οι ρουφιάνοι.

Τελσπαντων,
οτι με θες παρε τηλ.

Δυο φορες στα 5 χρονια εχουν μπερδευτη νομισματα και τις δυο με σενα.

Εχεις δικιο,αν δεν σε φτανουν τα 27 κατοσταρικα και το μασουρι με τα ακυκλοφορητα ελα να σου δωσω κιαλλα λεφτα.Μονον εσυ οταν σου πουλανε κερμα να δινεις ενα 10 τοις εκατο κι οχι 3 τοις εκατο.

Το τι ειπε ο πιπας ο πεπος και το τι ο κοστοπουλος στα παπαρια μου.Κατσε να ακους αυτους που σε βριζουν πισοπλατα.
Οτι με θες ελα να με βρεις και ξερεις που.

Πεπο εαν ξαναμαθω οτι λες μ ######ς για μενα θα σου βγαλω ταπλυτα στην μπουγαδα.Νταξει???
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 09:49:52 μμ »

Βασιλη ΔΕΝ με ενδιαφερει αν η πατινα του νομισματος ειναι Aληθινη ή Ψευτικη .

Εγω βλεποντας το πιστοποιημενο θεωρησα οτι ειναι γνησιο και γιαυτο το αγορασα χωρις πολυ σκεψη.Το οτι εφταιγε το φορτος εργασιας και πιστοποιηθηκε κατα λαθος που να το φανταστω  Αναποφασιστικότητα

Το  γεγονος ομως οτι βγαινεις και γραφεις κατι που ξερεις μονο εσυ και ισως 2-3 ακομα ατομα για κατι που εγω αγορασα με χαρα και με αυτον τον τροπο που Γ@μ@Σ την ψυχολογια για κατι που θεωρησα τοσο ωραιο το σκεφτηκες καθολου  Απορία

Το κακο στην περιπτωση σου ειναι οτι προσπαθεις να μεταφερεις την κοντρα που εχεις με τον Διονυση εδω στο Στεκι και με τροπο που μπορει να στεναχωρεις και αλλους (εμενα στην προκειμενη περιπτωση ) αλλα δεν το καταλαβαινεις.... Λύπη

Τελος παντων ειχα προταση απο τον Διονυση απο το πρωι , με το που γραφτηκε το σχετικο ποστ σχετικα με την "ψευτικη πατινα " να του επιστρεψω το νομισμα εαν θελω αλλα την αρνηθηκα.

Εμενα και μονο εμενα,το νομισμα με ικανοποιησε πληρως οπτικα και δεν ξερω αν θα ξαναδω κατι τοσο ομορφο σε χρωμα ,ακομα και αν ειναι ψευτικο , οποτε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα που λενε.

Τελος δεν σε κατηγορησα οτι δεν μου εφερες κατι απο αυτα που σου εδωσα πισω , ουτε και εχω καμια αμφιβολια για τον επαγγελματισμο σου αρα δεν καταλαβαινω τι εννοεις οταν λες "Οτι έχεις στειλει το εχεις παρει"  Απορία

Αυτα και απο μενα παντα φιλικα και χωρις αντιπαραθεση .

Μην λες μ ######ς και δωσε μου την διευθυνση σου να σου στειλω την λιρα σου.
Εαν θελετε να παμε στην Ανιτα Πάνια για διαιτησια εγω δεν θα έρθω.
Στα παλιά μου τα παπουτσια και 27 κατοσταρικα δεν επρεπε να δωσω.
Οποιος δεν γουσταρει να μην μου ξαναδωσει νομισματα για πιστοποιηση αλλα ουτε να του τα πουλησω.

Αντε καλο βραδυ σε ολους.

Διονυσακη βγες και σε κανα καναλι στην τελεωραση ρε #####,μουφαγε πες το κερμα το καλο και τοδωσε σε αλλον.χε χε χε

Αντε γεια χαρα!
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 10:06:52 μμ »



Μην λες μ ######ς και δωσε μου την διευθυνση σου να σου στειλω την λιρα σου.


Tην διεθυνση μου στην εστειλα με πμ.

Διευκρινησε ομως ποιες ειναι οι μ ######ς που λεω σε παρακαλω, γιατι δεν τις καταλαβα. 
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 10:21:55 μμ »

Αφού μου έδωσες πολλά έλα Πάρτα πίσω .

Επι μια εβδομάδα δεν μου εδινες το cert number και το βρήκα μόνος μου απο συνεχόμενους αριθμούς άλλων παιδιών που είχες στείλε σε διαφορετικό invoice .

Δεν σε διαβαλω εγω αλλά τα συμβάντα και τα επαναλαμβανόμενα ψέματα σου . Αρχίσαμε ως προυφ 64 , ανακάλυψα οτι είναι προυφ66 . Μετά το προυφ 66 δεν ήταν δικό μου έλεγες αλλά κάποιου στεφανακη , και στο τέλος το προυφ 66 που ήταν του ανύπαρκτου στεφανακη έγινε δικό σου και το πουλήσει στον Δημήτρη .

Δεν έχω να συζήτησω τίποτα μαζί σου πλέον . Πλην αυτού του συμβάντος που το συζήτησα ήδη και λύση δεν πήρα.

Οτι έχω να συζήτησω δεν θα το κάνω με την ανιτα πανιά αλλά με την Muriel emery που απο την στιγμή που δεν βρήκα λύση μαζί σου και το νόμισμα το είχα αγοράσει απο έμπορο γνωστό και με τιμολόγιο και έχει επιβαιβεωσει με τις φωτό οτι αυτο είναι το κερμα μου

Δεν γράφω κάτι άλλο πλέον εδώ γιατι είναι άσκοπο και κουραστικό .
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 02, 2013, 12:15:03 πμ »

Επειδή πάλι μπλέχτηκε το όνομά μου γράφω.
Βασιλάκη δεν λέω ποτέ μαλακίες για κανέναν, και ειδικότερα για σένα.
Ούτε επίσης ασχολούμαι με τις δουλείες των άλλων.
Δεύτερον Βασιλάκη βγάλε ότι άπλυτα θέλεις.
Τρίτον εγώ πως μπλέχτηκα μεταξύ σας?
Ρε Διονυσάκη εγώ πάλι πως μπλέχτηκα στην μεταξύ σας ιστορία?
Σήμερα στη λέσχη και τον στον καφέ γιατί δεν μου είπατε τίποτα και οι δύο?
Τι έχω κάνει πάλι ρε και δεν το ξέρω?
Το έχασα το πρωινό σόου και μου είπαν τα παιδιά τι έγινε.
Είμαι εκτός και δεν ασχολούμαι αρκετό καιρό τώρα.
Σταματήστε σας παρακαλώ να με μπλέκετε σε υποθέσεις που δεν με αφορούν.
Διονυσάκη έχεις pm.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 02, 2013, 12:44:35 πμ »

Καλό μήνα σε όλους και εύχομαι ο Σεπτέμβρης εδώ στο στέκι να μην έχει την ίδια ένταση με τον Αύγουστο που μόλις έφυγε. Κλείσιμο ματιού

καλα τα λεει ο θωμας σε αλλο θεμα!πολυ ηρεμα μπηκε και ο σεπτεμβρης!!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 02, 2013, 08:05:28 πμ »

Αφού μου έδωσες πολλά έλα Πάρτα πίσω .

Επι μια εβδομάδα δεν μου εδινες το cert number και το βρήκα μόνος μου απο συνεχόμενους αριθμούς άλλων παιδιών που είχες στείλε σε διαφορετικό invoice .

Δεν σε διαβαλω εγω αλλά τα συμβάντα και τα επαναλαμβανόμενα ψέματα σου . Αρχίσαμε ως προυφ 64 , ανακάλυψα οτι είναι προυφ66 . Μετά το προυφ 66 δεν ήταν δικό μου έλεγες αλλά κάποιου στεφανακη , και στο τέλος το προυφ 66 που ήταν του ανύπαρκτου στεφανακη έγινε δικό σου και το πουλήσει στον Δημήτρη .

Δεν έχω να συζήτησω τίποτα μαζί σου πλέον . Πλην αυτού του συμβάντος που το συζήτησα ήδη και λύση δεν πήρα.

Οτι έχω να συζήτησω δεν θα το κάνω με την ανιτα πανιά αλλά με την Muriel emery που απο την στιγμή που δεν βρήκα λύση μαζί σου και το νόμισμα το είχα αγοράσει απο έμπορο γνωστό και με τιμολόγιο και έχει επιβαιβεωσει με τις φωτό οτι αυτο είναι το κερμα μου

Δεν γράφω κάτι άλλο πλέον εδώ γιατι είναι άσκοπο και κουραστικό .

ΧΟΝΤΡΕ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΕ ΦΩΤΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ,ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ.
 
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 02, 2013, 09:23:16 πμ »

Σιγα ρε αδυνατε  που θελω να ερθω και στην θεση σου ..... προτυπο ολων
Ειπα δεν ξαναασχολουμαι και το εννοω.

Ας κλειδωσει για να μην συνεχιστει η ας διαγραφουν τα περιτα
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 02, 2013, 09:42:48 πμ »

Αντε ρε ##### ελα για καφε, τσαντιστικα πολυ κ σου ζητω συγνωμη για τις προσβολες.και τα δυο νομισματα τα πουλησα.αυτο ηταν το ζητουμενο.το προβλημα ειναι οτι το 64αρι πληρωθηκε σαν 66αρι αλλα φταιω μονον εγω γιατι μπορει κ να τα μπέρδεψα.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences