Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 12:52:43 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τι ασχημα που ειναι τα καθαρισμενα  (Αναγνώστηκε 3621 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 04, 2014, 02:19:47 μμ »

Σε ενα νεο παιδι που μπαινει τωρα στον χωρο θα του ελεγα το εξης.
"Εισαι τυχερος γιατι εχεις την δυνατοτητα να μαθεις χωρις να πληρωσεις υπερβολικα διδακτρα ,οπως οι παλιοτεροι, γιατι οι πηγες γνωσης ειναι τωρα πια πολλαπλασιες.
Οταν μαθεις πεντε πραγματα και μπορεις να αναγνωρισεις τι ειναι αυτο που παιρνεις, αποφασισε μονος σου τι σε συγκινει και σου αρεσει και μην ακους κανεναν.
Θες ακυκλοφορητα? μαζευε ακυκλοφορητα και μην κοιτας αλλα.
Θες πληροτητα? θα κανεις συμβιβασμους για να την εχεις, εκτος εαν εισαι ο γυιος του Λατση.
Θες μικρο μπατζετ? μαζευε χαμηλης καταστασης ,βαλτα σε ενα αλμπουμακι να τα εχεις να τα χαιρεσαι.

Αυτο στο οποιο θα εδινα την συμβουλη μου (σε οποιον φυσικα εχει την ορεξη να την ακουσει) ειναι να εξασκησει κανεις την αυτογνωσια του ως συλλεκτης.
Πιστευω οτι οι πιο λανθασμενες επιλογες που εκανα στην συλλεκτικη μου ζωη ειναι αυτες που δεν με αντιπροσωπευαν ως συλλεκτη (απο αποψη γουστου,ενστικτου, κεφιου κλπ), αλλα αυτες που μου φανηκαν "καλη περιπτωση" επειδη ετσι πιστευαν τοτε αλλοι.




Τα είπες όλα η μάλλον τα έγραψες όλα +++++ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5196

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 04, 2014, 02:58:09 μμ »


Το ένα αναιρεί το άλλο. Έτσι πιστεύω. Αν προσπαθήσει να μαζέψει MS στα σίγουρα θα χάσει την πληρότητα.


ΥΓ τώρα που καλοβλέπω το τάλιρο......δεν μου το φέρνεις να το κάνουμε ανταλλαγή με ένα ακαθάριστο
    που έχω εγώ!!! Να σε εξυπηρετήσω βρε αδερφέ. να σε βγάλω από τη δύσκολη απόφαση!!! Μεγάλο χαμόγελο




εγω δεν ξερω ρωταω

φυσικα και το κανω ανταλλαγη με εκεινο το τετραπλο το μεγαλο  που εχεις,  αυτο που  ειχες ανεβασει στο ebay
[/quote]


Νon non mon ami,δεν κατάλαβες σωστά!!!!!
Εγώ να σε απαλλάξω από το καθαρισμένο θέλω. Βασικά εξυπηρέτηση προσφέρω!!!!!!! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences