Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 02:45:37 πμ
Σελίδες: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 239
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΘΛΗΤΙΚΑ  (Αναγνώστηκε 771015 φορές)
0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
George1999
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 102



Προφίλ
« Απάντηση #2985 στις: Μάρτιος 04, 2016, 08:30:37 μμ »

Σωστος.. Σαρκασμός
Καταγράφηκε

If you are good at something never do it for free
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #2986 στις: Μάρτιος 04, 2016, 08:39:15 μμ »

κι ο Εσκομπαρ έκανε φιλανθρωπίες. Εκείνος να δεις χρήμα που μοίραζε, Άγιος άνθρωπος.
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #2987 στις: Μάρτιος 04, 2016, 08:47:41 μμ »

Μάρκο, δεν μπαίνω στη διαδικασία να σου απαντήσω, γιατί αναφέρεσαι σε κόκκινα γυαλιά φορώντας πράσινα. Ο Γιαννάκης δεν έπαθε τίποτε, ούτε του την πέσαμε και ειδικά εγώ που τον ξέρω και προσωπικά Κλείσιμο ματιού, και αυτό φάνηκε και από την απάντησή του σε εμένα και το δήμαρχο.
Νικο το δεχομαι αυτο που λες φιλε αλλα αυτη την στιγμη ο Μαρινακης κυριαρχει και κανει οτι κανει.
Να σχολιασω οτι κανει δωρεες για να αποκτηση προτερο εντιμο βιο σε περιπτωση δικης ;;;
Αυτο το ελεγα απο το πρωτο ματς του Ολυμπιακου με τον Βολο που ηταν αγκαλιες με τον Μπεο φιλε,αυτα τα κανουν οι δικηγοροι και εν παση περιπτωση δεν βλεπω να σχολιαζει κανεις τους 2 τονους ηρωινη και το θανατο που προκαλουν ,δεν ξαναγραφω εδω ειλικρινα γιατι με χαλαει το θεμα αλλα μπαινω στο τρυπακι,δεν εχει να κανει με κανενα απο εδω μεσα ισα ισα σας συμπαθω ολους και ειστε και ενας σημαντικος λογος που αποστασιοποιηθηκα απο των χωρο του ποδοσφαιρου.Μπασκετακι ομως βλεπω και εκει εχουμε τις 2 καλυτερες ομαδες στην Ευρωπη καλη συνεχεια να εχεται στα οπαδικα σας.Φευγοντας θα βαλω ενα κουιζ γιατι εχω παει σε πολλα γηπεδα στην Αγγλια αλλα μιλαμε για ευκταιο δικο μου να μοιασουμε σε Αγγλικο πρωταθλημα λοιπον κουιζακι και ξεκιναμε με την ομαδα μου στο Νησι την Τοτεναμ
ερωτηση
1)ποιος ειναι προεδρος στην Τοτεναμ;;
2)ποιος ειναι προεδρος στην Λιβερπουλ;;
3)ποιος ειναι προεδρος στην Λεστερ;;
4)ποιος ειναι προεδρος στην Αρσεναλ
Πολλα ζηταω βεβαια το ξερω αλλα αυτο που θελω να περασω οι περισσοτεροι το καταλαβαινεται πιστευω
καλο βραδακι Νικολα και συγνωμη αν σε στεναχωρησα και οποιον αλλο ,αλλα βλεπω και δεν απαντατε με σοβαρα επιχειρηματα αλλα με στυλ Τσουκαλα περι πονου κτλ
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2988 στις: Μάρτιος 04, 2016, 08:58:53 μμ »

....
1)ποιος ειναι προεδρος στην Τοτεναμ;;   Ντάνιελ Λίβι
2)ποιος ειναι προεδρος στην Λιβερπουλ;;Τομ Γουέρνερ
3)ποιος ειναι προεδρος στην Λεστερ;; Βιχάι Σριβανταναπράμπα
4)ποιος ειναι προεδρος στην Αρσεναλ  Σερ Τσιπς Κέσγουικ
...
Τι κερδίζω;
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2989 στις: Μάρτιος 04, 2016, 09:10:06 μμ »

Και μία τεκμηριωμένη θεωρία ( Σαρκασμός)
http://www.lifo.gr/articles/mikropragmata/92097?ref=yfp
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #2990 στις: Μάρτιος 04, 2016, 09:19:35 μμ »

....
1)ποιος ειναι προεδρος στην Τοτεναμ;;   Ντάνιελ Λίβι
2)ποιος ειναι προεδρος στην Λιβερπουλ;;Τομ Γουέρνερ
3)ποιος ειναι προεδρος στην Λεστερ;; Βιχάι Σριβανταναπράμπα
4)ποιος ειναι προεδρος στην Αρσεναλ  Σερ Τσιπς Κέσγουικ
...
Τι κερδίζω;
Για να δουμε ;;την αγαπη μου την εχεις ,τον σεβασμο μου επισης,σου κανει να σου γραψω μια μαντιναδα;;
Θαναση μου σου ευχομαι,να δεις ξανα τον Αρη
εκει που ειναι η θεση του στις Α το χορταρι Σαρκασμός Σαρκασμός

Αχι και που ναι οι εποχες,που χαζευα τον Αρη
και πουν τα φαουλ που κανε ο Κουης στο χορταρι
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2991 στις: Μάρτιος 04, 2016, 09:24:22 μμ »

Σ' ευχαριστώ Μάρκο. Καλή συνέχεια.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #2992 στις: Μάρτιος 05, 2016, 12:31:33 πμ »

Φετος με τον Πλατανια πεταχτηκε αναπτηρας σε παικτη του Πλατανια,ποια ηταν η τιμωρια;;

http://www.superleaguegreece.net/el/news/latest-news/show/apofaseis-protobathmiou-monomelous-peitharxikou-organou

Και... ω του θαύματος! ...ίδια περίπτωση...
http://www.superleaguegreece.net/el/news/latest-news/show/apofaseis-protobathmiou-monomelous-peitharxikou-organou-16
(20η αγωνιστική)

Να κάτσω να ασχοληθώ και με τα υπόλοιπα;

-----------------------------------------

Άσχετο: Κάθε λαός έχει τους πολιτικούς που του αξίζουν, το ποδόσφαιρο που του αξίζει κοκ. Όταν γίνουμε Άγγλοι, θα αποχτήσουμε και αγγλικό ποδόσφαιρο.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 05, 2016, 12:56:13 πμ από sac » Καταγράφηκε
Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« Απάντηση #2993 στις: Μάρτιος 05, 2016, 12:47:28 πμ »

Να πω και ένα τελευταίο. Το ότι ο Ολυμπιακός δωρίζει τόσα λεφτά στη Unisef κάθε χρόνο δεν βλέπω να το σχολιάζει κανείς. Ότι ο Ολυμπιακός και ο Μαρινάκης κάνουν συστηματικά φιλανθρωπικό έργο στις γειτονιές του Πειραιά δεν αναφέρεται, καθώς είναι δεδομένο και αυτονόητο και το κάνουν όλες οι ομάδες. Το ότι από σήμερα στις κουζίνες του Γ.Καραισκάκης παρασκευάζεται φαγητό για τους πρόσφυγες που θα διανέμεται με την επιμέλεια του Ολυμπιακού στο λιμάνι του Πειραιά, είναι φιλά γράμματα και που να βρούμε χώρο να το γράψουμε...
φιλανθρωπια?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία..ειχα ενα φιλο που ειχε το παιδι του(5 μηνων) ογκο στο κεφαλι και το χε στον κακο οροφο του παιδων..διπλα χτιζονταν ''απο φιλανθρωπια ''ενα ολοκαινουργιο κτιριο απτην γνωστη οικογενεια του χαμογελου ρτου παιδιου(αρχες δεκεμβρη)..δεν αντεξε και εκανε καταδρομικη να δει αν ειναι ετοιμο γιατι δεν γινοντουσαν εργασιες...μπηκε μεσα και τα ειδε ολα του κουτιου...γυρισε πισω και μου τοπε και αναρωτηθηκε γιατι δεν το ανοιγουν...του πα γιατι και επαληθευτηκα μετα απο 3 βδομαδες οταν ηταν εκει ολοι..μεγκα,βανδη,ρουβας,η πρεσβειρα καλης θελησεως κτλ....δεν λεω οτι θα το σωζε τον μικρο αγγελο αλλα αν ησουν εσυ αυτος ο πατερας???....για τιγρη , οι αεκτζηδες δεν ημαστε προεδρολαγνοι ξερουμε τι ειναι...για μαρινακη καλα κανει και κανει φιλανθρωπειες στα συγκεκριμενα ''παιδια''της 7..και γω αμανειμουνα καπιταλιστης την χρυση αυγη θα χρηματοδοτουσα................................ Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #2994 στις: Μάρτιος 05, 2016, 05:07:51 μμ »

@ Μάρκος - το κουίζ με τους προέδρους στην Αγγλία γιατί μας το έβαλες; Μήπως εκεί όλοι οι πρόεδροι είναι αγγελούδια ή μήπως δεν χρησιμοποιούνε αχυρανθρώπους; Όσο για την παρομοίωση με τον Τσουκαλά αν εκεί έχεις καταλήξει διαβάζοντας αυτά που γράφω... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

@ Εν-αντι - παρά την προσπάθεια που έκανα διαβάζοντας και ξαναδιαβάζοντας αυτά που γράφεις, δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις και που θες να καταλήξεις. Μήπως ότι για όλα τα δεινά σε οποιονδήποτε τομέα φταίει ο Ολυμπιακός και ο Μαρινάκης;
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #2995 στις: Μάρτιος 05, 2016, 05:18:17 μμ »

Ρε συ Νικο...ειναι κατι που δεν το ξερεις? και φυσικα  φταιει ο Ολυμπιακος (θυμησου διαφημιση ΟΤΕ)
Και μπορω να σου πω οτι αν ειχε σοβαροτερεςς ομαδες να ανταγωνιστει στο πρωταθλημα ο ολυμπιακος ισως να ειχαμε και καλυτερη πορεια στην Ευρωπη
Υ.Γ... θιξατε την ομαδα  και εμφανιστηκε και ο παπαρας
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #2996 στις: Μάρτιος 05, 2016, 06:07:29 μμ »

@ Μάρκος - το κουίζ με τους προέδρους στην Αγγλία γιατί μας το έβαλες; Μήπως εκεί όλοι οι πρόεδροι είναι αγγελούδια ή μήπως δεν χρησιμοποιούνε αχυρανθρώπους; Όσο για την παρομοίωση με τον Τσουκαλά αν εκεί έχεις καταλήξει διαβάζοντας αυτά που γράφω... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

@ Εν-αντι - παρά την προσπάθεια που έκανα διαβάζοντας και ξαναδιαβάζοντας αυτά που γράφεις, δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις και που θες να καταλήξεις. Μήπως ότι για όλα τα δεινά σε οποιονδήποτε τομέα φταίει ο Ολυμπιακός και ο Μαρινάκης;
την παρομοιωση με την Αγγλια την εβαλα Νικο για ενα και μονο λογο ,εκει ασχολουνται με την μπαλλα και τιποτα αλλο ,εκει πρωταγωνιστες ειναι οι παικτες και ο προπονητης,εδω πρωταγωνιστες ειναι ο Μαρινακης ο Αλαφουζος και ο Κοντονης ο σπαθας κτλ λαμογια.....
Υ,Γ Σχετικα με το αντε γεια δεν σχολιαζω μαλλον δεν καταλαβες και δεν παρεξηγω γιατι ο γραπτος λογος μπορει να παρεξηγηθει και να μην καταλαβες,
Παικταρα μου εχεις δικιο απολυτα η μοναδικη ομαδα σοβαρη στην Ελλαδα ειναι ο Ολυμπιακος και πληρωνει αυτο στην Ευρωπη,ο Panathinaikos οταν εκανε της μεγαλες πορειες ειχε τεραστιο ανταγωνισμο αλλα λες την μιση αληθεια φιλε,Εχεται ενα προεδρο που δεν τον ενδιαφερει η πορεια στην Ευρωπη αλλα τα μπικικινια καθε χρονο σου αλλαζει 11 παικτες και σου πουλαει αλλους 11 εκει δεν σου φταιει ο Παο,Αεκ-Παοκ που σε κανουν μια χαψια ομαδες επιπεδου Αντερλεχτ,καλο βραδακι παιδες
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #2997 στις: Μάρτιος 05, 2016, 08:50:09 μμ »

την παρομοιωση με την Αγγλια την εβαλα Νικο για ενα και μονο λογο ,εκει ασχολουνται με την μπαλλα και τιποτα αλλο ,εκει πρωταγωνιστες ειναι οι παικτες και ο προπονητης,εδω πρωταγωνιστες ειναι ο Μαρινακης ο Αλαφουζος και ο Κοντονης ο σπαθας κτλ λαμογια.....

Με τον Μαρινάκη, τον Σπάθα (και κυρίως με τον Αλαφούζο) ασχολείστε μόνο εσείς. Άρα εσείς δημιουργείτε αυτά τα προβλήματα στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Π.χ. αυτό τι σας αφορά και τι σας νοιάζει;
Εχεται ενα προεδρο που δεν τον ενδιαφερει η πορεια στην Ευρωπη αλλα τα μπικικινια καθε χρονο σου αλλαζει 11 παικτες και σου πουλαει αλλους 11 εκει δεν σου φταιει ο Παο,Αεκ-Παοκ που σε κανουν μια χαψια ομαδες επιπεδου Αντερλεχτ,

------------------------------

Π.χ. αυτό τι σας αφορά και τι σας νοιάζει;
Η ερώτηση είναι ρητορική, βέβαια. Εννοεί ότι αντί να συζητάει κάποιος αν το σύστημα του Σίλβα με "ξυλοκόπο" σέντερ φορ λειτουργεί, ασχολείται με το πόσα βγάζει ο Μαρινάκης. Ποιος λοιπόν φέρνει τη συζήτηση από τους ποδοσφαιριστές και τους προπονητές στους παράγοντες;

--------------------------

(Πρωθύστερη παράθεση)
Δωστε μου εναν λογο που ο ενας "επιτιθεται" στον αλλον ???ο καθενας εχει τη δικη του αποψη και τη λεει..το θεμα βεβαια ειναι ποιος σεβεται τις αποψεις των αλλων...
Εγώ σου έδωσα. :-))))
Καταγράφηκε
George1999
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 102



Προφίλ
« Απάντηση #2998 στις: Μάρτιος 05, 2016, 08:54:32 μμ »

Δωστε μου εναν λογο που ο ενας "επιτιθεται" στον αλλον ???ο καθενας εχει τη δικη του αποψη και τη λεει..το θεμα βεβαια ειναι ποιος σεβεται τις αποψεις των αλλων...
Καταγράφηκε

If you are good at something never do it for free
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #2999 στις: Μάρτιος 05, 2016, 11:30:34 μμ »

Ρε συ Νικο...ειναι κατι που δεν το ξερεις? και φυσικα  φταιει ο Ολυμπιακος (θυμησου διαφημιση ΟΤΕ)
Και μπορω να σου πω οτι αν ειχε σοβαροτερεςς ομαδες να ανταγωνιστει στο πρωταθλημα ο ολυμπιακος ισως να ειχαμε και καλυτερη πορεια στην Ευρωπη
Υ.Γ... θιξατε την ομαδα  και εμφανιστηκε και ο παπαρας

ναι βρε αχρηστε,ενω εσενα εχω βαρεθει να σε διαβαζω τελευταια Σαρκασμός Σαρκασμός
Μαρκο αλαξε ομαδα να βρεις γιατρεια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 239
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences