Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 05:19:40 πμ
Σελίδες: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 239
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΘΛΗΤΙΚΑ  (Αναγνώστηκε 771108 φορές)
0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #2490 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 11:40:56 πμ »

Είχα χρυσάφι στην τσάντα μέσα.... Άνεση
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #2491 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 11:44:26 πμ »

καποτε στο newcastle  που βρεθηκα ειδα την συμπεριφορα τον οπαδων(ολοι οι αλλοι ειναι κολεγιοπαιδα μπροστα τους) της ομαδας σε αλλους οπαδους.


τι μου λετε δεν λυνεται το προβλημα  10 λεπτα θελει


υγ το γηπεδο γεματο σε φιλικο (να τα λεφτα)
Καταγράφηκε

KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #2492 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 11:46:58 πμ »

Πότε εφτιαξαν γήπεδα ? Μετα το χέιζελ ? Λάθος κάνεις! Και τι σχεση εχουν τα γήπεδα?? Τι λες, δεν κτλβ !!!!! Η αρσεναλ εφτιαξε γηπεδο πριν 5 χρόνια , όχι πριν 35.

Θελω να πηγαίνω γήπεδο , χωρις να φοβαμαι μη φαω φωτοβολίδα, και χωρίς να μυρίζουν μπαφο τα ρούχα μου. Αλήθεια , τοσα κιλα μαυρο πως κυκλοφορουν μεσα στα γηπεδα? Οι μπατσοι δεν το ξερουν? Οι διοικήσεις των ΠΑΕ δεν το ξέρουν??
Ξυπνήστεεεεε!!!!!!

Βρεθηκε ενας ανθρωπος να διαλύσει τους συνδεσμους, ας τον βοηθησουμε , εστω με τον λόγο μας.

Και άυτο που λες Θαναση , δεν ειναι κακό μέτρο. Αλλά τα 50 εκ. δεν θα τα πληρωσει το ΠΑΟΚάκι , και θα παει ερασιτεχνική λόγω χρεών. Ενώ το άλλο μέτρο , θα κρατήσει ζωντανές τις ΠΑΕ και θα τις εξαναγκάσει να εξυγιανθούν. Αυτό νομίζω.
μετα τα απο αυτα που εγιναν στο hillsborough το 1989 εγιναν τεραστιες αλλαγες στα αγγλικα γηπεδα αυτο εννοω.

2,αν πηγαινεις μονο καρισκακης και οακα,τοτε φυσικα δεν εχουν σχεση τα γηπεδα,αλλα ομως ελα μια βολτα απο χαριλαου και θα καταλαβεις.
3.εγω ειμαι στο κεντρικο σουπερ3 15 χρονια ,και κανεις λαθος για τους συνδεσμους.
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2493 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 11:52:15 πμ »

...3.εγω ειμαι στο κεντρικο σουπερ3 15 χρονια ,και κανεις λαθος για τους συνδεσμους.
Σου θυμίζω το Αρης - Ηρακλής, τη χρονιά που έπεσε ο Αρης στην Β' Εθνική. Θυμάσαι tι έγινε; Δεν έχει σημασία αν τα επεισόδια ξεκίνησαν από τη Θύρα 3 ή από αλλού.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #2494 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 11:55:31 πμ »

-διαλύονται οι σύνδεσμοι

-καμερες παντου εξω και μέσα στα γήπεδα.

- ονομαστικά εισιτήρια.

-οποιος κανει επεισόδια , αποκλεισμός δια βίου απο την είσοδο.

Απλά πράγματα , που λυνουν ως εναν βαθμό το πρόλβημα.

Τι εννοείς κάνω λάθος για τους συνδέσμους? Δεν είναι τίγκα στους μπάφους και στις μολότωφ οι σύνδεσμοι??? Ξέρω πολύ καλά 'απο μέσα' τι συμβαίνει στους συνδέσμους. Για τον δικό σου δεν ξέρω αλλα γνωρίζω πως λειτουργουν.
Οποιος εχει παει εξωτερικό να δει γαυροβάζελο και δει τις φάτσες είναι να απορεί πως βρήκαν τα χρηματα να ταξιδέψουν.....

...3.εγω ειμαι στο κεντρικο σουπερ3 15 χρονια ,και κανεις λαθος για τους συνδεσμους.
Σου θυμίζω το Αρης - Ηρακλής, τη χρονιά που έπεσε ο Αρης στην Β' Εθνική. Θυμάσαι tι έγινε; Δεν έχει σημασία αν τα επεισόδια ξεκίνησαν από τη Θύρα 3 ή από αλλού.

φυσικά και θυμαμαι. Ας γίνει η αρχή τώρα και όποιος την 'ξανακάνει' ας παει σπιτάκι του.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #2495 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 11:55:55 πμ »

Τωρα θα σταματησει το πρωταθλημα που τελειωσε ο Ολυμπιακος τα ντερμπι, χαχα.....
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
kentridis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 28


Προφίλ
« Απάντηση #2496 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 12:10:40 μμ »

Καλημέρα , επειδή είμαι φίλαθλός –ποδοσφαιρόφιλος και μετά οπαδός θα γράψω και εγώ την άποψή μου.
 Η αθλητική βία είναι πρόβλημα πολύπλευρό και κατά την γνώμη μου εύκολο να λυθεί (τουλάχιστον εντός γηπέδων) ,το πρόβλημα είναι ότι χρειάζεται πραγματική πολιτική βούληση και πραγματικό πολιτικό κόστος . Δυστυχώς παρατηρώ ότι όπως και οι προηγούμενες κυβέρνησης έτσι και η τωρινή δεν θέλει να πάρει αυτό το κόστος άλλα προσπαθεί με ημίμετρα να κρύψει το πρόβλημα κάτω από το χαλί.
  Το πρόβλημα για εμένα δεν είναι οι σύνδεσμοι ή η λέσχες φιλάθλων , άλλα αντίθετα υπό προϋποθέσεις αυτοί μπορεί να είναι και η λύση του προβλήματος . Ο καλύτερος φύλακας μίας ομάδας και ενός αθλήματος είναι πρώτα από όλα αυτός που αγαπάει την ομάδα και το άθλημα.. Αλλά και αυτοί θα πρέπει να υπόκεινται σε μία νομοθεσία που θα τους ελέγχει . Και να δηλώσω επίσης ότι υπάρχουν σύνδεσμοι , τις επαρχίας κυρίως , με σωστή οργάνωση και με κοινωνικό πρόσωπο .
  Δεν μπορείς να έχεις ένα πρωτάθλημα ,όπου οι μισοί που το διαχειρίζονται και το εκτελούν και είναι ύποπτοι κακουργημάτων για τον ίδιο σκοπό , και εσύ να λες ότι  το πρόβλημα είναι το ηλεκτρονικό εισιτήριο.
  Δεν μπορείς να έχεις ένα πρωτάθλημα όπου οι μισές ομάδες είναι χωρίς δικαίωμα συμμετοχής και να σου φταίνε οι κάμερες .
Δυστυχώς το Ελληνικό πρωτάθλημα είναι άρρωστο από την αρχή μέχρι το τέλος  και το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η πολιτική απραξία . Δεν χρειαζόμαστε μέτρα Αγγλίας ή Ισπανίας γιατί απλά δεν είμαστε Αγγλία ούτε Ισπανία και κατ εμέ, ούτε θέλουμε να γίνουμε , άλλα χρειαζόμαστε μία ισχυρή νομοθεσία (χωρίς τα γνωστά Ελληνικά παραθυράκια ) προς τις ομάδες και τα φυσικά πρόσωπα , που να εφαρμόζετε προς όλους .     
Καταγράφηκε
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #2497 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 12:25:59 μμ »

...3.εγω ειμαι στο κεντρικο σουπερ3 15 χρονια ,και κανεις λαθος για τους συνδεσμους.
Σου θυμίζω το Αρης - Ηρακλής, τη χρονιά που έπεσε ο Αρης στην Β' Εθνική. Θυμάσαι tι έγινε; Δεν έχει σημασία αν τα επεισόδια ξεκίνησαν από τη Θύρα 3 ή από αλλού.
εκει ειμουν!!!πες μου τωρα πως ξεχωρισες τους συνδεσμιτες απο τους υπολοιπους.?
γιατι εγω ειδα και κατι μπραβους να βαρανε.
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2498 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 12:36:35 μμ »

γιατι εγω ειδα και κατι μπραβους να βαρανε.
Αυτό εννοώ. Αυτοί πως μπαίνουν;
Υ.Γ. Κι εγώ Αρηε είμαι, αλλά πηγαίνω στην Θ1. (άσχετο)
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #2499 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 01:04:33 μμ »

γιατι εγω ειδα και κατι μπραβους να βαρανε.
Αυτό εννοώ. Αυτοί πως μπαίνουν;
Υ.Γ. Κι εγώ Αρηε είμαι, αλλά πηγαίνω στην Θ1. (άσχετο)
ατομα της διοικησης...

αγγλια δεν μπορουμε να γινουμε,
αυτοι εξαγουν το ποδοσφαιρο τους, τεραστια τηλεοπτικα εσοδα.
εμεις τι να πουλησουμε το γιαννενα-καλλονη στο αγροτεμαχιο των ζωσιμαδων?
μην μου λετε οτι δεν εχουν σχεση τα γηπεδα...

και δεν φταινε για ολα οι συνδεσμοι
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #2500 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 01:20:14 μμ »

οι συνδεσμοι δεν φταινε σε τιποτα οι μα λα κες που πηδανε μεσα φταινε
σε αυτο το παιχνιδι θυμαμε χαρακτηριστηκα το δευτερο γκολ που εφυγε η μπαλα μεσα απο τα χερια του τερματοφυλακα και στην συνεχεια οι παιχτες του ηρακλη εκαναν τα παντα για να χασουν. επεισης θυμαμε οτι οταν μειωσατε σε 2 -1 τοτε μπουκαραν καμια 50αρια ατομα μεσα και η tv εκανε ζουμ στον μοναδικο που πανηγυριζε .αξεχαστες καταστασεις
Καταγράφηκε

dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #2501 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 01:27:16 μμ »

-διαλύονται οι σύνδεσμοι

-καμερες παντου εξω και μέσα στα γήπεδα.

- ονομαστικά εισιτήρια.

-οποιος κανει επεισόδια , αποκλεισμός δια βίου απο την είσοδο.

Απλά πράγματα , που λυνουν ως εναν βαθμό το πρόλβημα.

Τι εννοείς κάνω λάθος για τους συνδέσμους? Δεν είναι τίγκα στους μπάφους και στις μολότωφ οι σύνδεσμοι??? Ξέρω πολύ καλά 'απο μέσα' τι συμβαίνει στους συνδέσμους. Για τον δικό σου δεν ξέρω αλλα γνωρίζω πως λειτουργουν.
Οποιος εχει παει εξωτερικό να δει γαυροβάζελο και δει τις φάτσες είναι να απορεί πως βρήκαν τα χρηματα να ταξιδέψουν.....

...3.εγω ειμαι στο κεντρικο σουπερ3 15 χρονια ,και κανεις λαθος για τους συνδεσμους.
Σου θυμίζω το Αρης - Ηρακλής, τη χρονιά που έπεσε ο Αρης στην Β' Εθνική. Θυμάσαι tι έγινε; Δεν έχει σημασία αν τα επεισόδια ξεκίνησαν από τη Θύρα 3 ή από αλλού.

φυσικά και θυμαμαι. Ας γίνει η αρχή τώρα και όποιος την 'ξανακάνει' ας παει σπιτάκι του.
Διακοπή πρωταθλήματος και να μην παει καμια ελληνική ομάδα σε ευρωπαικη διοργάνωση.Αυτα για αρχη και μετά όλα τα αλλα που έγραψες Βασίλη.Να δεις που  θα πάνε όλα τα χουλιγκανια σπίτι τους  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #2502 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 01:31:07 μμ »

οι συνδεσμοι δεν φταινε σε τιποτα οι μα λα κες που πηδανε μεσα φταινε
σε αυτο το παιχνιδι θυμαμε χαρακτηριστηκα το δευτερο γκολ που εφυγε η μπαλα μεσα απο τα χερια του τερματοφυλακα και στην συνεχεια οι παιχτες του ηρακλη εκαναν τα παντα για να χασουν. επεισης θυμαμε οτι οταν μειωσατε σε 2 -1 τοτε μπουκαραν καμια 50αρια ατομα μεσα και η tv εκανε ζουμ στον μοναδικο που πανηγυριζε .αξεχαστες καταστασεις
Αυτοι που πηδάνε μέσα συνδεσμτες είναι Λεωνίδα .Και δεν πληρώνουν και εισιτήρια τα μεγάλα ονόματα του κάθε φανατικού συνδέσμου  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #2503 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 02:14:21 μμ »

Θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι κατά την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο (2014-2015) είχαμε τρεις διακοπές της Σούπερλιγκ μέχρι τώρα. Και οι τρεις σχετίζονται με τη βία. Εκτός από την πρώτη, οι άλλες δύο ήταν "επ' αόριστον".

Το υπενθυμίζω, γιατί φαίνεται ότι κάποιοι έχουν την εντύπωση (ή θέλουν να δώσουν την εντύπωση) ότι η ιστορία της Ελλάδας ξεκινάει από την 25η Ιανουαρίαου 2015.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #2504 στις: Φεβρουάριος 26, 2015, 02:28:28 μμ »

Αυτοι που πηδάνε μέσα συνδεσμτες είναι Λεωνίδα .Και δεν πληρώνουν και εισιτήρια τα μεγάλα ονόματα του κάθε φανατικού συνδέσμου  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
[/quote]

ξερω ρε μητσο
και στην ισπανια εχουν συνδεσμους αλλα για δες τι γινεται οταν ο μεσι βαζει γκολ στην ρεαλ στο μπερναμεου  διπλα ειναι και δεν τον ακουμαει κανενα .αντε κανενα δαχτυλο να πιασει η καμερα .
στο μπερναμπεου εχει μεχρι και σομπες το χειμωνα για να μην κριωνει ο κοσμος και εδω το ΟΑΚΑ που θεωρητικα ειναι το καλυτερο γηπεδο στην χωρα, ειναι μεσα στο σκατο (μην πει κανενας οτι φταιει η ΑΕΚ γιατι θα τον πω παπαρα )
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 239
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences