Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 14, 2024, 08:25:07 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ  (Αναγνώστηκε 27177 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:38:10 μμ »

 Ενώ εσύ λέγοντας μ ######ς αυτούς που διαφωνείς έδειξες την παιδεία σου..
Πλέον δεν αμείβονται καλά ναι συμφωνώ και μάλλον συμφωνούν όλοι. Αλλά οι ετήσιες απεργίες γίνονται απο όταν γεννήθηκα
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:45:39 μμ »

Ενώ εσύ λέγοντας μ ######ς αυτούς που διαφωνείς έδειξες την παιδεία σου..
Πλέον δεν αμείβονται καλά ναι συμφωνώ και μάλλον συμφωνούν όλοι. Αλλά οι ετήσιες απεργίες γίνονται απο όταν γεννήθηκα


Γενικευεις φιλε μου κ αυτο ειναι ο,τι χειροτερο! αλλο να πεις καποιον μ@λακα, και αλλο να πεις οτι λεει μ@λακιες...δεν εχει καμμια σχεση!  μλκιες μπορει να πει πχ ο  κακλαμανακης  αν τον ρωτησεις για νομισματα...αυτο δεν τον κανει μλκα ομως...απλα ειναι ασχετος με το αντικειμενο και λεει ακυρα πραγματα
Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:46:57 μμ »

Εντάξει ρε μπιφτέκι ησύχασα. Κατάλαβα οτι δεν έχω παιδεία γι΄αυτό διαφωνω, ενώ άμα πέταγα ένα λακαμάς εκεί που μιλούσα, θα είχα παιδεία μπορεί να ήμουνα και επίτροπος στην εκκλησία.
...Και γενικά οι καθηγητές παίρνουν λίγα κατα πρώτον και κατα δεύτερον μην μπλέκετε τα πολιτικά.
 Τεσπα κι εγώ θέλω παγκόσμια ειρήνη και να καταργηθούν αυτά τα κακά χημικά κι όταν μεγαλώσω θα ασχοληθώ με τα αδέσποτα γατάκια που είναι μόνα τους.
 Ρε μπιφτέκι για μας τα έγραφες τα περι αυνανισμού ή έκανες αυτοκριτική?
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 11:05:11 μμ »

Εντάξει ρε μπιφτέκι ησύχασα. Κατάλαβα οτι δεν έχω παιδεία γι΄αυτό διαφωνω, ενώ άμα πέταγα ένα λακαμάς εκεί που μιλούσα, θα είχα παιδεία μπορεί να ήμουνα και επίτροπος στην εκκλησία.
...Και γενικά οι καθηγητές παίρνουν λίγα κατα πρώτον και κατα δεύτερον μην μπλέκετε τα πολιτικά.
 Τεσπα κι εγώ θέλω παγκόσμια ειρήνη και να καταργηθούν αυτά τα κακά χημικά κι όταν μεγαλώσω θα ασχοληθώ με τα αδέσποτα γατάκια που είναι μόνα τους.
 Ρε μπιφτέκι για μας τα έγραφες τα περι αυνανισμού ή έκανες αυτοκριτική?

Αμα θες παγκοσμια ειρηνη να πας στα καλλιστεια...και εκει αυτο θελουν!
Καταγράφηκε
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Σεπτέμβριος 17, 2013, 09:12:31 πμ »

όποιος θέλει παγκόσμια ειρήνη θέλει και παγκόσμια πανθρησκεία!!!
δηλαδή αυτό που θέλουν να φέρουν οι εβραίοι
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Σεπτέμβριος 17, 2013, 10:11:31 πμ »

Δημητρη συγνωμη δηλαδη αλλα ουτε εκπαιδευτικος να ησουν...
σιγα την προσοχη που τους δινουν ,εχω παιδι και στο δημοτικο και στο γυμνασιο ,καθε μερα αγωνιω και προσευχομαι για την τυχη τους,
700€ για 5 ωρες δουλεια ,πενθημερο ,και 6-7 ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ειναι καλα,και αν θες.... ναι αν ειχα σπουδασει θα πηγαινα κι εγω....μην τρελαθουμε τωρα σιγα την δυσκολη δουλεια,
ασε το αλλο που ισχυε απο τα χρονια μας...
''παιδια διαβαστε απο την σελιδα ταδε και ο,τι δεν καταλαβετε ....το βραδυ τα λεμε στο φροντηστηριο....''
και την υπολοιπη ωρα ανεκδοτα,.....σιγα το λειτουργημα !!!! Θυμός
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Σεπτέμβριος 17, 2013, 12:40:28 μμ »

όποιος θέλει παγκόσμια ειρήνη θέλει και παγκόσμια πανθρησκεία!!!
δηλαδή αυτό που θέλουν να φέρουν οι εβραίοι

 Στριφογύρισμα ματιών καλα... εχουμε ξεφυγει εντελως!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Σεπτέμβριος 17, 2013, 02:45:18 μμ »

ενα δεν μπορω να καταλαβω?γιατι παραβιαζετε ανοιχτες πορτες?παντου και παντα δεν γινονται αυτα στο ελλαντα!ολοι δεν ξερουμε οτι υπαρχουν καλοι και κακοι επαγγελματιες.ποσο μαλλον κοινωνικοι λειτουργοι η παιδαγωγοι!!!σιγουρα το ψαρι βρωμα απο το κεφαλι,αλλα ολοι μας εχουμε συμβαλει(λιγο πολυ)σε αυτο.οταν ο πολιτης δεν εχει κοινωνικη συνειδηση,επομενο δεν ειναι να βλεπουμε αυτα τα φαινομενα?ποιος μπορει να πει οτι δεν εμαθε γραμματα επειδη εφταιγαν οι καθηγητες του?απλως πλεον σημερα τα πραγματα εχουν γινει τραγικωτερα!παντα θα υπαρχουν οι καλοι εκπαιδευτικοι(εγω θυμαμε αρκετους στην εποχη μου)οπως και αρκετοι βολεψακηδες.σκοπος ειναι εμεις τι κανουμε?για να αλλαξει κατι,και οχι να τσακωνομαστε μεταξυ μας για το ποιος φταιει!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 08:35:58 μμ »

πάλι οι ακροαριστεροί θα βγούν κερδισμένοι απο
όλο αυτό το σκηνικό...
Αν μπορεις μου το εξηγείς σε παρακαλω?Την παιδια και την υγεια την εχουν διαλύσει .Αν καποιος πιστευει οτι ο δασκαλος με 700 ευρω και με 40 παιδια θα κανει δουλεια ειναι γελασμενος.Για μενα καλα κανουν και απεργουν και μακαρι να απεργήσουν και αλλοι κλάδοι.
Γιατί φίλε Δημήτρη πάντα οι ακροαριστεροί χαίρονται όταν ριμάζουν την ίδια
τους τη χώρα εν μέσω κρίσης... ο υπόλοιπος κοσμάκης τα τραβάει όλα
.

Ειπες  τιποτα  Γιαννη περι απραξιας ;;;;; Ντροπή
Καταγράφηκε
07JIMIS
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 8



Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Σεπτέμβριος 19, 2013, 08:55:34 πμ »

Παιδεια - Ελλαδα    0 - 1
Υγεια   - Ελλαδα    0 - 2
Εργασια - Ελλαδα   0 - 3
Αξιοκρατια - Ελλαδα  0 -4

ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Σεπτέμβριος 19, 2013, 02:36:38 μμ »

Μιας κ ο Αντονιο κλειδωσε το χθεσινο θεμα μου, χωρις να προλαβω να γραψω, θα το κανω απο δω σημερα, ως απαντηση σε οποιον αμφεβαλλε για το χωρο που κινουταν ο 45χρονος δολοφονος. Ιδου λοιπον η αποφαση, οχι τιποτα αλλο, για να μην νομιζουν ορισμενοι οτι ''εκτεθηκα'' πριν μαθουμε την αληθεια... Ξεφτιλα κ ντροπη...τιποτε αλλο. Για τους υπολοιπους που αναφερθηκαν στην χρυση αυγη και ειναι κατω των 25, δεν θα ασχοληθω καν...λυπαμαι πολυ για τον ξεπεσμο της νεολαιας. Αν θελετε κλειδωστε το κ αυτο ή σβηστε το αν σας χαλαει. Ισως τελικα ειναι καλη η ιδεα του εποπ, για τα θεματα με πολιτικο περιεχομενο.Αλλωστε για ποια πολιτικη να μιλησουμε? εχουμε γεμισει φασιστες...περαστικα σας λοιπον

http://www.tovima.gr/society/article/?aid=530670
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Σεπτέμβριος 19, 2013, 02:47:12 μμ »

Για τους υπολοιπους που αναφερθηκαν στην χρυση αυγη και ειναι κατω των 25, δεν θα ασχοληθω καν...λυπαμαι πολυ για τον ξεπεσμο της νεολαιας. Αν θελετε κλειδωστε το κ αυτο ή σβηστε το αν σας χαλαει. Ισως τελικα ειναι καλη η ιδεα του εποπ, για τα θεματα με πολιτικο περιεχομενο.Αλλωστε για ποια πολιτικη να μιλησουμε? εχουμε γεμισει φασιστες...περαστικα σας λοιπον
http://www.tovima.gr/society/article/?aid=530670



Ευτυχώς που υπάρχει και η γενιά σου για να μας καταστρέψει λίγο ακόμα! Φάγατε καλά στη γενιά σας... Φάγατε και το δικό μας μερίδιο... Μην μας τη λέτε και από πάνω! Στο κάτω κάτω, εσείς μας μεγαλώσατε! Όσο χάλια και να είμαστε, εσείς φταίτε  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Σεπτέμβριος 19, 2013, 02:47:26 μμ »

Mpifteki
Τα  κινητρα ηταν  γνωστα απο χθες, αλλα οποιος δεν θελει να δει , ΔΕΝ βλεπει.
Πηγαινε επιπλεον (για ενημερωθεις) σε γκαλοπ που εχει γινει εδω, να δεις ποσοι ειναι αυτο που πιστευουν οτι οι εγχρωμοι, οι αριστεροι αλλα και ομοφυλοφιλοι πρεπει να εξαφανιστουν απο προσωπου γης.
Τους πολιτικους δεν τους αγγιζει κανεις Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Σεπτέμβριος 19, 2013, 03:00:35 μμ »

Η χρυσή αυγη καταδίκασε το λυπηρο γεγονός! Πράγμα που ακόμα περιμένουμε να κάνει η αριστερά για τους νεκρούς της Μαρφιν.Όταν θα το κάνει τα ξαναλεμε.Τι πρέπει να κάνει ο Μιχαλολιακος? Να παρει ένα ματσουκι και να κυνηγάει το κάθε θρασιμι?
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Σεπτέμβριος 19, 2013, 03:15:58 μμ »

Θα ήθελα να τοποθετηθώ με αφορμή τη δολοφονία , την πολιτική δολοφονια, του παιδιού αυτού. Χθες όλη μέρα έβλεπα ειδήσεις μη μπορώντας να πιστέψω πως εν έτος 2013 υπάρχουν άνθρωποι που δολοφονούνται μόνο και μόνο επειδή εκπροσωπούν εναν διαφορετικο πολιτικό χώρο.
Το ότι ο δολοφόνος ήταν χρυσαυγίτης , ανθρωπακι δειλό, υποχείριο του κόμματος της ΧΑ εκτελώντας εντολές δεν χρειάζεται ούτε κόκκος φαιάς ουσίας. Το μάθαμε μέσα απο τη δικογραφία. Αυτό που με προβληματίζει βαθύτατα είναι το ότι τα δύο μεγάλα κόμματα (ΝΔ - ΣΥΡΙΖΑ) δεν είναι ήδη στο ίδιο δωματιο και με κοινό διάγγλεμα στο Μαξίμου , Σαμαράς και Τσίπρας να δώσουν ηχηρό μήνυμα πως ο φασισμός σε τούτη τη χώρα δε χωράει. Αντ'αυτού κάθονται και μαλώνουν και φοβάμαι πως η ΧΑ όλο παει και δυναμώνει.

Και κάτι τελευταίο με αφορμή τα χθεσινά επεισόδια , που μου θύμισε μια ρήση κάποιου σοφού που ειχε πει για τον εμφύλιο 'τοτε θα ήσουν ειτε φασίστας είτε κομ#####στής, ενδιάμεσο δεν υπήρχε', εάν χτύπα ξύλο , γίνει κατι παρόμοιο σε κοντινό χρονικό διαστημα και επεκταθούν τα επεισόδια, ο πολίτης όντως θα είναι υποχρεωμένος να επιλέξει. Τώρα το συνειδητοποίησα. Χθες δηλαδή.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences