Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 14, 2024, 10:13:21 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ελισάβετ 2011, 2012 bu  (Αναγνώστηκε 11080 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Ιανουάριος 11, 2016, 04:00:47 μμ »

Μην το κανεις πλακα, τι εντυπωση νομιζεις οτι σχηματιζει ενας λογικος ανθρωπος (ασχετος) που περνα εξω απο ενα καφενειο που καθεται μια συλλεκτικη παρεα και ακουει κραυγες σεξουαλικης φυσεως απο καποιους που θαυμαζουν..κερματα??

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιανουάριος 11, 2016, 04:27:32 μμ »

μιχαλη για να σου δωσω να καταλαβεις ποια η διαφορα της bu χυμα,και bu στο κουτι.
Bu χυμα,ακομα και σε βλιστερ πλαστικο οταν αυτο εβγαινε αν θυμαμαι καλα μεχρι το 12,αν σταλει για πιστοποιηση maximum 66 στο τσακιρ 77. Bu στο κουτι,δηλαδη δεν πεφτει bin αλλα παει καψουλα 68-69-70. Οι δε πουπωλουνται στο στεκι αν σταλουν μαξιμουμ 65,αυτο γιατι ξερω τους ελληνες συλλεκτες και πως χειριζονται τα νομισματα.Τα παραπανω τα γραφω γιατι ειμαι παθως και μαθως. Για εναν που μαζευει χωρις να γνωριζει απο νομισματα μικρη σημασια εχει,αλλα να μην ζηταει μετα τις υπεραξιες που βλεπει απο το ebay για69αρια και 70αρια.
Αλλη ιστορια αυτη Αναργυρε.........αν καποιος εχει τετοια βιτσια και θελει να στελνει απλες λιριτσες για κουτιασμα τοτε ναι να παρει την πρωτη και να πληρωσει 110 λιρες παραπανω συν τα εξοδα πιστοποιησης για να την σλαμπαρει.........προσωπικα δεν θα το εκανα........μου αρκει η δευτερη περιπτωση
Μιχαλη, υποκειμενικα ειναι αυτα, και οπως καλα ξερεις, στον συλλεκτισμο το βιτσιο ειναι η λεξη που χαρακτηριζει τους περισσοτερους απο εμας, βιτσιοζοι ειμαστε ολοι μας, ο καθενας με τον τροπο του και την τρελλα του. Σαρκασμός Σαρκασμός
Αν το καλοσκεφτεις, ακομα και τα 5-6 ευρω παραπανω που δινουν πολλοι συλλεκτες για να παρουν ακυκλοφορητες απλες λιρες απο tube, σε σχεση με τις κυκλοφορημενες (δεν μιλω φυσικα για ελλιποβαρεις), βιτσιο ειναι, μιας και ουσιαστικα προκειται για bullion.
Φυσικα ετσι ειναι οπως τα λες για αυτο το λογο εγραψα τι θα εκανα εγω.....καποιος αλλος μπορει να κανει κατι αλλο ετσι ειναι αλλα τα ενδιαφεροντα τα δικα μου αλλα των αλλων
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιανουάριος 11, 2016, 04:39:29 μμ »

Μην το κανεις πλακα, τι εντυπωση νομιζεις οτι σχηματιζει ενας λογικος ανθρωπος (ασχετος) που περνα εξω απο ενα καφενειο που καθεται μια συλλεκτικη παρεα και ακουει κραυγες σεξουαλικης φυσεως απο καποιους που θαυμαζουν..κερματα??
εχεις δικιο και συγνωμη αν χαλασα το θεμα με ασχετο ποστ,το διεγραψα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences