Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 14, 2024, 07:46:47 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ  (Αναγνώστηκε 4324 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 15, 2014, 04:40:20 μμ »

Βρε συ Νικο, δικιο εχει ο Δημητρης, ετσι οπως τους αρπαζεις απο την μουρη, τους τρομαζεις τους νεους, σου λενε "εδω εχουμε πεσει σε αντρο "Μουτζαχεντιν-αντικουτιαστων".
Παρτους με το μαλακο, πεισε τους να σου δειξουν τα κουτακια τους και ,ξαφνικα, δωσε μια με μια βαριοπουλα και καντα λαμπογυαλο   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 15, 2014, 06:15:24 μμ »

Ο.κ απλα έχεις ιδιαίτερους χαιρετισμούς .Δεν χρειάζεται κάποιος να βρίσει για προσβάλλει τον άλλο.

TX!
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:14:29 μμ »

Καλώς τον

Τι κουτάκια μαζεύεις? NGC, PCGS ή κάτι άλλο αιρετικό?

Δεν πιστεύω να μαζεύεις νομίσματα ?


Καλώς ήρθες πάντως!
νικο η συμμετοχη στο φορουμ δεν ειναι υποχρεωτικη. Οι ειρωνιες καλο ειναι να αποφευγονται. Αν δεν σου αρεσει το φορουμ και αυτα που γραφονται μπορεις πολυ απλα να μην συμμετεχεις.πολυ φιλικα Αναργυρος
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 15, 2014, 11:41:15 μμ »

Καθαρα χιουμοριστικη η προσεγγιση του Νικου, δεν βλεπω  πουθενα ειρωνεια....
Καλως ηρθες και απο μενα Νικολα. Καλο διαβασμα
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 16, 2014, 12:05:37 μμ »

Καλώς τον

Τι κουτάκια μαζεύεις? NGC, PCGS ή κάτι άλλο αιρετικό?

Δεν πιστεύω να μαζεύεις νομίσματα ?


Καλώς ήρθες πάντως!
νικο η συμμετοχη στο φορουμ δεν ειναι υποχρεωτικη. Οι ειρωνιες καλο ειναι να αποφευγονται. Αν δεν σου αρεσει το φορουμ και αυτα που γραφονται μπορεις πολυ απλα να μην συμμετεχεις.πολυ φιλικα Αναργυρος

Θεωρώ φασιστικό να βάζει κάποιος θεωρίες στα δικά μου λόγια μου του τύπου ότι ειρωνεύομαι ή οτιδήποτε άλλο φαντάζεται επειδή έχει τις δικές του "τάσεις".

Εάν θεωρεί ο κάθε νέος ότι τον έθιξα με τον χαιρετισμό μου να ζητήσω συγγνώμη έστω και εάν δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Αγαπητέ Ανάργυρε, φυσικά και δεν είναι υποχρεωτική η συμμετοχή. Ούτε θα ήθελα κι εγώ να συμμετέχω κάπου με υποβολέα.
Θα σε παρακαλούσα κι εγώ με τη σειρά μου και με πολύ φιλική διάθεση, να μη μου βάζεις σκοπιμότητες (ότι ειρωνεύτηκα) γιατί αυτό με προσβάλει. Θεωρώ καλοπροαίρετα ότι δεν είχες σκοπιμότητα στα γραφόμενά σου και σίγουρα όχι για να με προσβάλεις. Έτσι δεν είναι?

Παράπονο (και χωρίς χιούμορ ή ειρωνεία): Πάμε χωρίς αποδείξεις, αλλά με τη λογική της αγέλης ύαινων να αποδείξουμε ότι κάποιος είναι απατεώνας αφιερώνοντας μέχρι σήμερα 25+ σελίδες. Χωρίς αποδείξεις προσβάλλουμε τη τιμή και την υπόλειψή του. Εάν υπάρχουν αποδείξεις σπαταλάμε άνευ λόγου την ενέργειά μας σε ένα απατεώνα.
Νομίζω Ανάργυρε, ότι για να προστατευτούν ακόμη και οι μαιντανοί, εκεί είναι το μέρος που πρέπει να εξαντληθεί η αυστηρότητα, για να μη μας βρει και νομικός πέλεκυς.

Καταγράφηκε
dca$h
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 997


Ποτε μην κανεις αυτο που δεν θελεις να σου κανουν


Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 16, 2014, 01:26:29 μμ »

Kαλως ηρθες στην παρεα μας και καλά να περνάς στο στέκι Νικολα Χαμόγελο
Πανος
Καταγράφηκε

m42b18 isT
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences