Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 07:51:19 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΠΑΤΗ  (Αναγνώστηκε 28290 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 21, 2013, 02:23:25 μμ »

κώστα νόμισα ότι το έλεγες κυριολεκτικά.....sorry.αυτό που ανέφερε ο δημήτρης το είχε πει και ο ίδιος ο makamak τότε στο άλλο post που πούλαγε αντριλίκι στις "κοπελιές".
όσο αφορά το ήθος σου γιάννη δε βρίσκω το θέμα με τη lira τότε που θα μπορούσες άνετα να κανεις το κινέζο.
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 21, 2013, 02:42:17 μμ »

Εγω εχω στειλει αρκετα πακετα με τα ελτα παντα και ποτε μα ποτε δεν εχει χαθεί κατι.Μονο μια φορα στην αντικαταβολη εχασαν το χαρτι με τα λεφτα που ηταν να παρω και αργησα 2 μηνες να πληρωθω.Δηλαδη να πιστεψω οτι στην πρωτη αποστολη που εκανε ο σπυρος εκλεψαν το περιεχομενο?Μασαει η κατσικα ταραμα?Εγω δεν πουλησα τσαμπουκα απλα απο κοντα θελω να δω αν θα μας πει τα ιδια παραμυθια .
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 21, 2013, 02:49:22 μμ »

Εγω εχω στειλει αρκετα πακετα με τα ελτα παντα και ποτε μα ποτε δεν εχει χαθεί κατι.Μονο μια φορα στην αντικαταβολη εχασαν το χαρτι με τα λεφτα που ηταν να παρω και αργησα 2 μηνες να πληρωθω.Δηλαδη να πιστεψω οτι στην πρωτη αποστολη που εκανε ο σπυρος εκλεψαν το περιεχομενο?Μασαει η κατσικα ταραμα?Εγω δεν πουλησα τσαμπουκα απλα απο κοντα θελω να δω αν θα μας πει τα ιδια παραμυθια .
Δημητρη σιγα μην έρθει  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 21, 2013, 02:52:06 μμ »

Καλησπέρα!  Χαμόγελο Στην κρίση δυστυχώς εμφανίζονται οι "ευκαιριακοί", οι οποίοι λειτουργούν ως παράσιτα... τρυπώνουν όπου μπορούνε και ρουφούν ότι καταφέρουν... Αλλά, στην συλλεκτική κοινότητα, όπως και σε ΟΛΕΣ, αυτός που είναι τίμιος, σωστός, αξιόπιστος όχι μόνο επιβιώνει αλλά έχει και ψηλά το κεφάλι....

" Στον συλλεκτικό κόσμο αυτό που μετάει περισσότερο είναι το καλό όνομα" Νίκος Τριπ.

Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 21, 2013, 02:57:26 μμ »

Πράγματι τίποτα, ποτέ δεν ήταν, ούτε είναι αγγελικά πλασμένο.
Ακόμη και στον Παράδεισο, που φυλάσσονταν από τάγματα αγγέλων, υπό την επίβλεψη του Παντοδύναμου, τρύπωσε ο Εωσφόρος και παρέσυρε την Εύα.

Προσοχή λοιπόν.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 21, 2013, 02:59:02 μμ »

 Έχω μια απορία: Όταν είχε βγει και πούλαγε 40 χρυσές λίρες, είχατε βγει 2-3 και είχατε εκδηλώσει ενδιαφέρον.
 Πραγματικά θα δίνατε 10 χιλιάδες προκαταβολή σενα άτομο που δεν ξέρετε?
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 21, 2013, 03:01:53 μμ »

Κι το αστείο είναι ότι τις πουλάγε όλες μαζί και όχι χωριστά .
Να τα φάει μια και καλη  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 21, 2013, 03:04:20 μμ »

κανονικα δεν επρεπε να γραφετε τιποτα για τον μαγκα επρεπε να συνενοηθειτε με πμ και να περιμενετε στην λεσχη την κυριακη.Τωρα σιγα μη παει να παραλαβη το νομισμα!!!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 21, 2013, 05:18:34 μμ »

Μένω άφωνη!!Παιδιά μη κάνετε τιποτα μη πάτε μη κλείσετε ραντεβού το οτιδήποτε μακριά μακριά και πάλι μακριά, αυτές οι καταστάσεις δε βγαίνουν ποτέ σε καλό και για κανένα!!! Ένα απλό σπρώξιμο και σκάσεις σε μια γωνία το κεφάλι σου μπορεί να αποβεί μοιραίο...θέλω να πω οτι το κακό δε αργεί να γίνει ποτέ και πόσο μάλλον όταν υπάρχουν οικογένειες παιδιά κτλ κτλ

Προς γνώση και συμμόρφωση λοιπόν και προσοχή σε κάθε μας συναλλαγή!

Και θα πρότεινα στα παιδιά μας στους συντονιστές να βάλουν ένα πλαφόν στις πωλήσεις και στις δημοπρασίες δηλαδή οχι με το που μπαίνει κάποιος τσουπ πάει και πουλάει!!!!Να έχει γίνει έστω ένα χάλκινο μέλος να το έχουμε εν μέρη γνωρίσει λιγάκι δε ξέρω ίσως έτσι αποφύγουμε τις κακοτοπιές....ε τι λέτε?? 
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
KRISTHEGREEK
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 812


Χρήστος.


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 21, 2013, 05:35:19 μμ »

Έχω μια απορία: Όταν είχε βγει και πούλαγε 40 χρυσές λίρες, είχατε βγει 2-3 και είχατε εκδηλώσει ενδιαφέρον.
 Πραγματικά θα δίνατε 10 χιλιάδες προκαταβολή σενα άτομο που δεν ξέρετε?

To πιστεύεις ότι το σκεφτόμουν;
Αν ήμουν Αθήνα θα πήγαινα να τις δώ.....

Να μην πω οτι ήθελα να χτυπήσω και την δημοπρασία που κέρδισε ο Γιάννης, αλλά το θυμήθηκα 5 λεπτά πριν την λήξη και ο αργο-υπολογιστής μου δεν έμπαινε στο διαδύκτιο!!
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 21, 2013, 07:41:31 μμ »

ονομα δεν μπορουμε(για την υποθεση μιλου) να δημοσιευσουμε.αλλα οποιος θελει στελνει προσωπικο μηνυμα
Και του λεω ονομα για προσωπικη του προστασια σε μελλοντικες αγορες.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 21, 2013, 07:47:28 μμ »

ο χρηστης ηταν γνωστος απο παλια για την ασυνεπεια που εδειχνε στο ναμην παραλαμβανει δεματα και στις προστριβες που ειχε με αλλα μελη.το ειχε κανει και σε αλλες ιστοσελιδες του χωρου. Τωρα πηρε προαγωγη και ανεβηκε βαθμιδα. Μπραβο μακαμακ και εις ανωτερα.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Αύγουστος 21, 2013, 07:53:55 μμ »

ονομα δεν μπορουμε(για την υποθεση μιλου) να δημοσιευσουμε.αλλα οποιος θελει στελνει προσωπικο μηνυμα
Και του λεω ονομα για προσωπικη του προστασια σε μελλοντικες αγορες.
Ποιές μελλοντικές αγορές; Αφού διαγράφηκε και σαφώς ελέγχετε  την κάθε νέα του εγγραφή. Μάλιστα η "Βιολέτα" εντοπίστηκε στο πιτς-φυτίλι. Θέλω να πιστεύω ότι ο συγκεκριμένος ότι και να κάνει πλέον είναι εγκλωβισμένος και θα εντοπίζεται εύκολα.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Αύγουστος 21, 2013, 08:04:32 μμ »

μελλοντικες αγορες θαναση δεν σημαινει μονο απο το στεκι.υπαρχουν και αλλα σαιτ.οσο για το εγκλωβισμενος δεν ειναι τοσο απλο. Τεχνολογικα μπορει να μα7ς κοροιδεψει χρησιμοποιωντας αλλη συνδεση. Απλα τον συγκεκριμενο φτανει να γραψει 2-3 φορες. Επισης εχει τρομερη αγαπη στις αγοροπωλησιες. Αυτη ηταν η 'Προσφορα' του στο στεκι
Καταγράφηκε
THEOMAN
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 881



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Αύγουστος 21, 2013, 08:05:59 μμ »

Όταν ο τύπος έχει έρθει σε επικοινωνία με διάφορα άτομα στο στέκι θα έχει και τα προσωπικά τους τηλέφωνα σταθερά η κινητά. Άρα η πλάκα και η φάρσα από ένα κακοπροαίρετο άτομο είναι εφικτή.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences