Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 11:34:32 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1832  (Αναγνώστηκε 8253 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάιος 22, 2013, 11:20:39 μμ »

fine καθαρισμενο

αξιοπρεπεστατο  

mr kostas

Ευχαριστω πολυ Λεωνιδα..Και εμενα μου αρεσει πολυ,αν και θα ηθελα λιγο παραπανω χαρακτηριστικα στο μαλλι του Οθωνα.Αλλα προς το παρον ειναι μια χαρα για μενα!!Για την τιμη που το πηρε τι λες? Ειναι καλη πιστευεις?

Κωστα...καμια αδερφη εχει η κοπελλα σου;; χαχαχαχαχαχα ομορφο ειναι φιλε μου και εγινε ανεκτιμητο γιατι ειναι δωρο απο καποιον που σε αγαπαει πολυ... δεν ειναι πια ενα κομματι ασημιου με ενα γερμανο πιτσιρικα που τον εφεραν βασιλια στην ελλαδα.... ειναι κατι πολυ παραπανω.... Κλείσιμο ματιού καλοριζικο φιλε μου!!!! Χαμόγελο

Νικο,εχει μια αδερφη αλλα ειναι πολυ μικρη,ειδικα για σενα.Παει ακομα σχολειο...Αν ηταν μεγαλυτερη θα στην προξενευα με ολη μου την αγαπη! Εχω μια ξαδερφη στην Ροδο ομως..Σπουδαζε σε τουριστικα και απόσο ξερω,ειναι ακομα εκει..Αν εχω χρηματα,θα ειναι η αφορμη για να κατεβω,και να σε δω κ απο κοντα κιολας!!


Βασιλη,σχετικα με τα νομισματα σου,οι οπισθοτυποι ειναι πολυ καλοι και στα δυο,τουλαχιστον εμενα μου αρεσουν..Οι εμπροσθοτυποι αν δεν ειχαν τα χτυπηματα και τις φθορες (μη φυσιολογικες πιστευω) και ηταν στην κατασταση των οπισθοτυπων,θα ηταν πααρα πολυ καλα νομισματα,τουλαχιστον για αρχη και αναλογα με την μουρλα και τα οικονομικα που μπορει να διαθεσει κανεις..Να τα χαιρεσαι και εις ανωτερα!!


Αφου εσενα σου αρεσουν των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα φιλε μου.
Στο σαιτ μεσα εχουν γινει συζητησεις και συζητησεις περι τιμων και καταστασεων!!
Εαν τα εχεις διαβασει και εχεις κατασταλαξει μεσα σου για το τι θα μαζευεις και τα ποσα θα πρεπει να δινεις των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα!!

Γιωργο συμφωνω μαζι σου,απολυτα θα ελεγα..αν μας αρεσει ενα νομισμα και το αγαπαμε,ας ειναι και χρεπι..το ποστ το δικο μου,το εκανα επειδη δεν εχω ασχοληθει με τον Οθωνα οπως προειπα και δεν γνωριζω καθολου απο τιμες,ηθελα απλα να δω αν η τιμη που αγοραστηκε ηταν καλη και να παρω μια γνωμη σχετικα με την κατασταση του.. Χαμόγελο Χαμόγελο

χαχαχαχαχα κωστα μου...που ξερεις.. μπορει να βρεθουμε καποια στιγμη! Μεγάλο χαμόγελο ναι.. ειναι πολυ μικρη η αδερφουλα.. δεν χωραω και στο ψυγειο.. χαχαχαχαχα ε ρε και να το δει η κοπελια μου... χαχαχαχαχα
φυσικα πλακα ενανα... αλλα σε ευχαριστω για την τιμη! Χαμόγελο

Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάιος 23, 2013, 12:03:31 πμ »

χαχαχαχα..μην ανησυχεις νικο,και να το δει η κοπελα σου,ξεκινα τις εκθεσεις που γραφεις στις εκτιμησεις και στην μεση θα σου πει "οκ,με επεισες!!" χαχαχα!! ελπιζω να μπορεσω να ερθω καποια στιγμη,εκτος και αν εχω τοσα χρηματα,και σου στειλω να ανεβεις εσυ πανω!! χαχαχα!!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάιος 23, 2013, 10:54:38 πμ »

παντως τα νομισματα-δωρα εχουν παντα διαφορετικη αξια απο τα υπολοιπα,και πρεπει να μπαινουν σε ειδικο μερος στην συλλογη και στην ζωη μας!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάιος 23, 2013, 11:27:19 πμ »

παντως τα νομισματα-δωρα εχουν παντα διαφορετικη αξια απο τα υπολοιπα,και πρεπει να μπαινουν σε ειδικο μερος στην συλλογη και στην ζωη μας!γιαννηςτ.

Συμφωνω απολυτα μαζι σου Γιαννη!!Νομισματα που εχω δωρα η απο παππου-πατερα,δεν τα δινω για κανενα λογο!Παντα κατεχουν μια παραπανω θεση στην συλλογη μου και την καρδια μου!!Και ετσι πιστευω θα επρεπε να το βλεπουμε οι περισσοτεροι..οχι επενδυση αλλα κατι που μας γεμιζει!!! Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences