Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 12:22:20 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1832  (Αναγνώστηκε 8241 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 22, 2013, 08:23:33 μμ »

Φυσικα και μπορεις να ανεβασεις Βασιλη..Δεν υπαρχει κανενα προβλημα... Χαμόγελο Οσο για τις κολονιες Δημητρη,για αντιποινα να της παιρνεις δωρο τιποτα μπαλες ποδοσφαιρου,εισητηρια για αγωνες,να δεις πως θα ξενερωσει και οταν σε ρωτησει ''νομιζεις οτι μου αρεσει το ποδοσφαιρο??'' εσυ απαντα, ''εσυ νομιζεις πως μου αρεσουν οι κολονιες??'' και θα βαλει μυαλο και θα στρωσει!! Σαρκασμός Σαρκασμός και ναι,ειναι καλη στις διαπραγματευσεις!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 22, 2013, 10:12:58 μμ »

Κωστα...καμια αδερφη εχει η κοπελλα σου;; χαχαχαχαχαχα ομορφο ειναι φιλε μου και εγινε ανεκτιμητο γιατι ειναι δωρο απο καποιον που σε αγαπαει πολυ... δεν ειναι πια ενα κομματι ασημιου με ενα γερμανο πιτσιρικα που τον εφεραν βασιλια στην ελλαδα.... ειναι κατι πολυ παραπανω.... Κλείσιμο ματιού καλοριζικο φιλε μου!!!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 22, 2013, 10:18:44 μμ »

Κωστα αυτο λεω εσενα σου φερνει κατι που γουσταρεις και εχει μανια εμενα με εχει γεμισει κολονιες που δεν εχω μανια.Λες να την στειλω πισω στην μανα της   Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο

δημητρη μου...δεν λες παλι καλα που σου κανει και δωρο.... χαχαχαχα πλακα κανω.. κανουν δωρακια.. οπως κανουμε κι εμεις!

τωρα.. συνεχιζοντας την πλακα... και ελπιζω χωρις να με παρεξηγησεις...

μπορει να παιζουν 2 πραγματα... για το οτι σου δινει συναχεια κολωνιες....

1) ισως θελει να σου πει κατι.... μηπως;;; χαχαχαχα

2) λενε οτι αν παρεις κολωνια δωρο... για να μην τσακωθεις μαζι του...(ειναι χωρισμος... κατι τετοιο... αλλα φυσικα...ειναι Μαλθακιες....), πρεπει να δωσεις σε αυτον που σου την εφερε την κολωνια ενα νομισμα πισω... να ξορκισεις το κακο!! Δημητρη... εβαλε στο ματι τα νομισματα σου!!! χαχαχαχαχα

περα απο την πλακα...ελπιζω να μην με παρεξηγησει κι εκεινη ετσι; ειναι πολυ γλυκεια κινηση αυτη! μπραβο της και δειχνει οτι σε σκεφταιτε και σ'αγαπα! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 22, 2013, 10:22:33 μμ »

Κωστα αυτο λεω εσενα σου φερνει κατι που γουσταρεις και εχει μανια εμενα με εχει γεμισει κολονιες που δεν εχω μανια.Λες να την στειλω πισω στην μανα της   Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο

δημητρη μου...δεν λες παλι καλα που σου κανει και δωρο.... χαχαχαχα πλακα κανω.. κανουν δωρακια.. οπως κανουμε κι εμεις!

τωρα.. συνεχιζοντας την πλακα... και ελπιζω χωρις να με παρεξηγησεις...

μπορει να παιζουν 2 πραγματα... για το οτι σου δινει συναχεια κολωνιες....

1) ισως θελει να σου πει κατι.... μηπως;;; χαχαχαχα

2) λενε οτι αν παρεις κολωνια δωρο... για να μην τσακωθεις μαζι του...(ειναι χωρισμος... κατι τετοιο... αλλα φυσικα...ειναι Μαλθακιες....), πρεπει να δωσεις σε αυτον που σου την εφερε την κολωνια ενα νομισμα πισω... να ξορκισεις το κακο!! Δημητρη... εβαλε στο ματι τα νομισματα σου!!! χαχαχαχαχα

περα απο την πλακα...ελπιζω να μην με παρεξηγησει κι εκεινη ετσι; ειναι πολυ γλυκεια κινηση αυτη! μπραβο της και δειχνει οτι σε σκεφταιτε και σ'αγαπα! Κλείσιμο ματιού

Λες να θελει να μου πει να κανω πιο συχνα μπανιο  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 22, 2013, 10:27:51 μμ »

καλησπερα ανεβάζω και εγώ 2 νομίσματα εδώ για να μην ανοίγω άλλο θέμα, αυτά που σας δείχνω τα είχα κερδίσει σε δημοπρασία παλιότερα εδώ στο στέκι και απλά θα ήθελα μια εκτίμηση για να ξέρω τι έχω και ποια είναι η αξία για το καθένα Χαμόγελο Χαμόγελο





Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 22, 2013, 10:28:27 μμ »

fine καθαρισμενο

αξιοπρεπεστατο  

mr kostas
Καταγράφηκε

herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 22, 2013, 10:29:37 μμ »

Εσενα σου αρεσουν αυτα τα νομισματα??
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 22, 2013, 10:32:08 μμ »

Εσενα σου αρεσουν αυτα τα νομισματα??
Γιώργο εμένα ρωτάς?Απορία
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 22, 2013, 10:36:03 μμ »

σε ρωταει για το αν σου αρεσουν.. λογικα γιατι... αν σου αρεσει κατι.. δεν υπαρχει λογος να σου πει ο αλλος.. οχι δεν ειναι καλο, ειναι χαμηλης καταστασης κτλ...

προσωπικα.. η δραχμουλα.. που δεν την εχω κιολας.. μια χαρα θα μου ηταν.. και τη μιση.. τρυπια και αθλια την εχω.. και γνωριζοντας τα οικονομικα μου... εγω θα ημουν ευχαριστημενος...

αλλος.. δεν θα ηταν και θα ηθελε καλυτερες... ετσι ειναι αυτα! Χαμόγελο

ομορφα και αξιοπρεπεστατα ειναι! καλοριζικα! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάιος 22, 2013, 10:37:15 μμ »

Κωστα αυτο λεω εσενα σου φερνει κατι που γουσταρεις και εχει μανια εμενα με εχει γεμισει κολονιες που δεν εχω μανια.Λες να την στειλω πισω στην μανα της   Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο

δημητρη μου...δεν λες παλι καλα που σου κανει και δωρο.... χαχαχαχα πλακα κανω.. κανουν δωρακια.. οπως κανουμε κι εμεις!

τωρα.. συνεχιζοντας την πλακα... και ελπιζω χωρις να με παρεξηγησεις...

μπορει να παιζουν 2 πραγματα... για το οτι σου δινει συναχεια κολωνιες....

1) ισως θελει να σου πει κατι.... μηπως;;; χαχαχαχα

2) λενε οτι αν παρεις κολωνια δωρο... για να μην τσακωθεις μαζι του...(ειναι χωρισμος... κατι τετοιο... αλλα φυσικα...ειναι Μαλθακιες....), πρεπει να δωσεις σε αυτον που σου την εφερε την κολωνια ενα νομισμα πισω... να ξορκισεις το κακο!! Δημητρη... εβαλε στο ματι τα νομισματα σου!!! χαχαχαχαχα

περα απο την πλακα...ελπιζω να μην με παρεξηγησει κι εκεινη ετσι; ειναι πολυ γλυκεια κινηση αυτη! μπραβο της και δειχνει οτι σε σκεφταιτε και σ'αγαπα! Κλείσιμο ματιού

Λες να θελει να μου πει να κανω πιο συχνα μπανιο  Σαρκασμός Σαρκασμός

χαχαχαχα ή με αυτο να σου λεει... σου πηρα κολωνια να σε μυριζει ο κοσμος... αντε ξεκολλα απο το κομπιουτερ και πηγαινε με εξω! χαχαχαχαχαχαχα

κι εγω εχω κολωνιες, διαφορα αλλα.. μεχρι αρκουδια... χαχαχαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 22, 2013, 10:39:08 μμ »

ναι μου αρεσουν και παρα πολυ Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάιος 22, 2013, 10:53:17 μμ »

Αφου εσενα σου αρεσουν των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα φιλε μου.
Στο σαιτ μεσα εχουν γινει συζητησεις και συζητησεις περι τιμων και καταστασεων!!
Εαν τα εχεις διαβασει και εχεις κατασταλαξει μεσα σου για το τι θα μαζευεις και τα ποσα θα πρεπει να δινεις των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Μάιος 22, 2013, 10:56:34 μμ »

Αφου εσενα σου αρεσουν των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα φιλε μου.
Στο σαιτ μεσα εχουν γινει συζητησεις και συζητησεις περι τιμων και καταστασεων!!
Εαν τα εχεις διαβασει και εχεις κατασταλαξει μεσα σου για το τι θα μαζευεις και τα ποσα θα πρεπει να δινεις των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα!!
σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά Γιώργο Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάιος 22, 2013, 10:56:51 μμ »

fine καθαρισμενο

αξιοπρεπεστατο  

mr kostas

Ευχαριστω πολυ Λεωνιδα..Και εμενα μου αρεσει πολυ,αν και θα ηθελα λιγο παραπανω χαρακτηριστικα στο μαλλι του Οθωνα.Αλλα προς το παρον ειναι μια χαρα για μενα!!Για την τιμη που το πηρε τι λες? Ειναι καλη πιστευεις?

Κωστα...καμια αδερφη εχει η κοπελλα σου;; χαχαχαχαχαχα ομορφο ειναι φιλε μου και εγινε ανεκτιμητο γιατι ειναι δωρο απο καποιον που σε αγαπαει πολυ... δεν ειναι πια ενα κομματι ασημιου με ενα γερμανο πιτσιρικα που τον εφεραν βασιλια στην ελλαδα.... ειναι κατι πολυ παραπανω.... Κλείσιμο ματιού καλοριζικο φιλε μου!!!! Χαμόγελο

Νικο,εχει μια αδερφη αλλα ειναι πολυ μικρη,ειδικα για σενα.Παει ακομα σχολειο...Αν ηταν μεγαλυτερη θα στην προξενευα με ολη μου την αγαπη! Εχω μια ξαδερφη στην Ροδο ομως..Σπουδαζε σε τουριστικα και απόσο ξερω,ειναι ακομα εκει..Αν εχω χρηματα,θα ειναι η αφορμη για να κατεβω,και να σε δω κ απο κοντα κιολας!!


Βασιλη,σχετικα με τα νομισματα σου,οι οπισθοτυποι ειναι πολυ καλοι και στα δυο,τουλαχιστον εμενα μου αρεσουν..Οι εμπροσθοτυποι αν δεν ειχαν τα χτυπηματα και τις φθορες (μη φυσιολογικες πιστευω) και ηταν στην κατασταση των οπισθοτυπων,θα ηταν πααρα πολυ καλα νομισματα,τουλαχιστον για αρχη και αναλογα με την μουρλα και τα οικονομικα που μπορει να διαθεσει κανεις..Να τα χαιρεσαι και εις ανωτερα!!


Αφου εσενα σου αρεσουν των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα φιλε μου.
Στο σαιτ μεσα εχουν γινει συζητησεις και συζητησεις περι τιμων και καταστασεων!!
Εαν τα εχεις διαβασει και εχεις κατασταλαξει μεσα σου για το τι θα μαζευεις και τα ποσα θα πρεπει να δινεις των υπολοιπων τα λογια ειναι περιτα!!

Γιωργο συμφωνω μαζι σου,απολυτα θα ελεγα..αν μας αρεσει ενα νομισμα και το αγαπαμε,ας ειναι και χρεπι..το ποστ το δικο μου,το εκανα επειδη δεν εχω ασχοληθει με τον Οθωνα οπως προειπα και δεν γνωριζω καθολου απο τιμες,ηθελα απλα να δω αν η τιμη που αγοραστηκε ηταν καλη και να παρω μια γνωμη σχετικα με την κατασταση του.. Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Μάιος 22, 2013, 11:04:47 μμ »

Κώστα σε ευχαριστώ πολύ να σαι  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences