Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 09:36:41 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Λίρα 1872 Melbourne mint  (Αναγνώστηκε 7888 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 07, 2014, 05:16:46 μμ »

Γιάννη τέτοια έχεις. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 07, 2014, 08:10:23 μμ »

Ναι την S την εχω Δημητρη. 1872 M ειχα δυο.Την μια την πηρε ο Parker νομιζω και την αλλη την κραταω.Την εχω σε υψηλο Xf σαν αυτη περιπου που ανεβασε ο antonio.Οταν παω θυριδα θα βγαλω φωτο.

Παιδια μην σνομπαρετε τις καταστασεις.Εγω σαν συλλεκτης στοχο εχω να κλεισω τις ημερομηνιες.Αν μου περισσευει κανα φραγκο αντικαθιστω καποια ημερομηνια με καλυτερη κατασταση.Συλλεκτης που δεν εχει καποια Ιθακη για μενα δεν ειναι συλλεκτης.Αφου το ταξιδι και οχι ο προορισμος εχει σημασια.

Του 1872 Μ εμενα με δυσκολεψε λιγο.Ισως το τελευταιο χρονο βγηκαν καποια κομματια αλλα εγω δεν εβρισκα.

Θελω την 1838 1841 και 1865 και κλεισαμε. Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 07, 2014, 10:17:32 μμ »

Tην βρίσκω πάντως σε τιμή γύρω στα 290€.

Εγω που κλεινω ημερομηνιες εστω και σε μετριες καταστασεις θα την επαιρνα μεχρι να βρω καλυτερη!!Σε καμια περιπτωση ομως δεν θα εδινα πανω απο 250 ευρω για το συγκεκριμενο..

συμφωνώ με 1000 σε αυτο που λέει ο Γιαννης εδώ!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 07, 2014, 11:12:18 μμ »

Ναι την S την εχω Δημητρη. 1872 M ειχα δυο.Την μια την πηρε ο Parker νομιζω και την αλλη την κραταω.Την εχω σε υψηλο Xf σαν αυτη περιπου που ανεβασε ο antonio.Οταν παω θυριδα θα βγαλω φωτο.

Παιδια μην σνομπαρετε τις καταστασεις.Εγω σαν συλλεκτης στοχο εχω να κλεισω τις ημερομηνιες.Αν μου περισσευει κανα φραγκο αντικαθιστω καποια ημερομηνια με καλυτερη κατασταση.Συλλεκτης που δεν εχει καποια Ιθακη για μενα δεν ειναι συλλεκτης.Αφου το ταξιδι και οχι ο προορισμος εχει σημασια.

Του 1872 Μ εμενα με δυσκολεψε λιγο.Ισως το τελευταιο χρονο βγηκαν καποια κομματια αλλα εγω δεν εβρισκα.

Θελω την 1838 1841 και 1865 και κλεισαμε. Μεγάλο χαμόγελο

Ηρθες στα λόγια μου. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Τώρα μάλιστα μιλάς σοφά.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences