Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 02:14:16 μμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Συλληπητηρια!  (Αναγνώστηκε 9167 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 01:14:09 μμ »

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=239305&catid=3

συλληπητηρια στους γονεις του παιδιου, που χαθηκε τοσο αδικα και επισης συλληπητρια στους φασιστες και στους λοβοτομημενους υποστηριχτες τους...


http://voria.gr/index.php?module=news&func=display&sid=149732


Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 01:47:00 μμ »

Κρίμα στο παληκάρι που χάθηκε. Τι να πω τώρα; Η κατάσταση έχει ξεφύγει. Λύπη Λύπη
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1042


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 02:46:59 μμ »

κριμα σε οποιοδηποτε πεθαινει.....αλλα δεν νομιζω οτι εχει καμμια σημασια το πολιτικο του κομμα σε αυτη την υποθεση... Αφενος διοτι δεν εχει επιβεβαιωθει ακομα αλλα και να επιβεβαιωθει τι ?? Δηλαδη εαν εγω ψηφιζω πασοκ και παω και σκοτωσω καποιον πρεπει ο βενιζελος να βγει να απολογειται?Απορία

Εαν ηταν σε οργανωμενο ξυλο μεταξυ ΧΑγιτων και κουκουλοφορων να πω ενταξει!!!

Τεσπα.. για πιο ολοκληρωμενη αποψη καλο ειναι να περιμενουμε ολα τα στοιχεια και να μην βγαζουνε αυθορμητα συμπερασματα που μπορει να μας εκθεσουν στο τελος...μπορει και οχι βεβαια αλλα ειναι αυτο που λενε οι ξενοι play safe!
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2793


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:02:42 μμ »

greenday είσαι εκτός θέματος. Δεν εχει σχεση αν εγω παω και βιάσω 4 παιδάκια και στην καταθεση μου πω πως ειμαι ψηφοφορος του ΣΥΡΙΖΑ για παράδειγμα.

Εχει όμως σχεση αν σκοτώσω εναν άνθρωπο ο οποίος υποδείχτηκε απο πολιτικό της ΧΑ και η δολοφονία έγινε για πολιτικούς λόγους(κακός καμ#####στής) . Για αυτό εγινε και άρση του τηλ. απορρήτου. ΚΑι αν εγινε έτσι η ΧΑ παει γραμμή για τα τραίνα όπως της αρμόζει. Για να δουν πως μυρίζει το σαπούνι που τόσο πολύ ήθελαν καποιοι απο αυτούς.Μόνο που δεν θα είναι αλλουνού το δέρμα που θα καίγεται. Κλάμα Κλάμα κλαψ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
salonico
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 686


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:18:28 μμ »

greenday είσαι εκτός θέματος. Δεν εχει σχεση αν εγω παω και βιάσω 4 παιδάκια και στην καταθεση μου πω πως ειμαι ψηφοφορος του ΣΥΡΙΖΑ για παράδειγμα.

Εχει όμως σχεση αν σκοτώσω εναν άνθρωπο ο οποίος υποδείχτηκε απο πολιτικό της ΧΑ και η δολοφονία έγινε για πολιτικούς λόγους(κακός καμ#####στής) . Για αυτό εγινε και άρση του τηλ. απορρήτου. ΚΑι αν εγινε έτσι η ΧΑ παει γραμμή για τα τραίνα όπως της αρμόζει. Για να δουν πως μυρίζει το σαπούνι που τόσο πολύ ήθελαν καποιοι απο αυτούς.Μόνο που δεν θα είναι αλλουνού το δέρμα που θα καίγεται. Κλάμα Κλάμα κλαψ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Συμφωνώ απολύτως!
Σίγουρα χρειάζεται αυτοσυγκράτηση αλλά αν οι κατηγορίες ευσταθούν, είναι θλιβερό για τη χώρα και τη Δημοκρατία.
Η μαγκιά και η ημιμάθεια έχουν μπει πλέον ΚΑΙ στο κοινοβούλιο και άντε να ξεμπλέξουμε.
Καταγράφηκε
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1042


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:19:54 μμ »

greenday είσαι εκτός θέματος. Δεν εχει σχεση αν εγω παω και βιάσω 4 παιδάκια και στην καταθεση μου πω πως ειμαι ψηφοφορος του ΣΥΡΙΖΑ για παράδειγμα.

Εχει όμως σχεση αν σκοτώσω εναν άνθρωπο ο οποίος υποδείχτηκε απο πολιτικό της ΧΑ και η δολοφονία έγινε για πολιτικούς λόγους(κακός καμ#####στής) . Για αυτό εγινε και άρση του τηλ. απορρήτου. ΚΑι αν εγινε έτσι η ΧΑ παει γραμμή για τα τραίνα όπως της αρμόζει. Για να δουν πως μυρίζει το σαπούνι που τόσο πολύ ήθελαν καποιοι απο αυτούς.Μόνο που δεν θα είναι αλλουνού το δέρμα που θα καίγεται. :'( :'( κλαψ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Και ξαναερχομαστε εκει που λεω...οτι περιμενουμε να δουμε ολα τα στοιχεια πριν βγαλουμε συμπερασματα...ηδη σε πολλα σαιτ (αλλα και σχολια) λενε οτι εγινε για χουλιγκανιστικους λογους.... αεκτζηδες με ολυμπιακους.... διαβασα και αυτο http://www.e-magazino.gr/apopseis/kare-kare-i-dolofonia-tou-fissa-opos-tin-perigrafei-enas-filos-tou-eikona.html που δεν ξερω φυσικα εαν αληθευει....ο δενδιας ειπε οτι ειναι ατομο "που προσκεινται στην Χα" (δεν ειπε μελος)....

Εχει ψωμι ακομα η υποθεση
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:27:07 μμ »

greenday είσαι εκτός θέματος. Δεν εχει σχεση αν εγω παω και βιάσω 4 παιδάκια και στην καταθεση μου πω πως ειμαι ψηφοφορος του ΣΥΡΙΖΑ για παράδειγμα.

Εχει όμως σχεση αν σκοτώσω εναν άνθρωπο ο οποίος υποδείχτηκε απο πολιτικό της ΧΑ και η δολοφονία έγινε για πολιτικούς λόγους(κακός καμ#####στής) . Για αυτό εγινε και άρση του τηλ. απορρήτου. ΚΑι αν εγινε έτσι η ΧΑ παει γραμμή για τα τραίνα όπως της αρμόζει. Για να δουν πως μυρίζει το σαπούνι που τόσο πολύ ήθελαν καποιοι απο αυτούς.Μόνο που δεν θα είναι αλλουνού το δέρμα που θα καίγεται. Κλάμα Κλάμα κλαψ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

δηλαδη θελετε να πειτε οτι η ΧΑ εβαλε να πανε να τον μαχαιρωσουν?? ως τι? για ποιο λογο?και ποιοι ειναι οι πολιτικοι λογοι που ηταν ανακατεμενος ο τυπος και τον μαχαιρωσαν?και εγω γνωριζω καποιον ο οποιος ειναι μελος της ΧΑ..αν πχ τσακωθουμε και με σκοτωσει φταιει η ΧΑ? και οπως σωστα ειπε ο φιλος παραπανω αν φοραγε μια μπλουζα του πασοκ θα εφταιγε το κομμα? για να συνελθουμε λιγο λεω εγω!!δεν ψηφιζω τιποτα,δεν εχω ψηφισει ποτε μου και δεν υποστηριζω κανενα κομμα γιατι κανενα δεν με εμπνεει και ολοι ειναι για τον π@υτσο...αλλα το οτι λεμε κατι για να παμε να τα ριξουμε σε καποιον,ειναι του κ.ωλου...χωρια οτι οπως λενε στα ''εγκυροτατα'' σαιτ, ο τυπος μεγαλο ονομα στην ραπ σκηνη,τοσα χρονια που ασχολουμε με την μουσικη αυτη,δεν τον εχω καν ακουστα,και εχω παρεβρεθει σε αρκετα φεστιβαλ μεγαλων διοργανωσεων..δεν θυμαμαι να εχω ακουσει το ονομα του,το μονο τραγικο στην ολη υποθεση,οσο τραγικο μπορει να φαινεται στις μερες μας,ειναι οτι καποιος μαχαιρωσε καποιον αλλον...το ποιος,που,ΓΙΑΤΙ κτλ δεν τα γνωριζουμε,αρα δεν μπορουμε να παρουμε κανενος την θεση...δηλαδη αν εγω φορουσα μια μπλουζα ΝΔ και εκανα την βολτα μου η οτι αλλο και ο αλλος που θα με εβλεπε με την μπλουζε με αρχιζε στα βρισιδια και στα καντηλια,θα τον αφηνα?αν του εσπαγα τα μουτρα γιατι με εβρισε η γιατι εβρισε την οικογενεια μου,χωρις λογο,απλα γιατι φοραγα την μπλουζα της ΝΔ,τι θα ελεγαν μετα,οτι ενα της ΝΔ εστειλε στο νοσοκομειο ενα απλο πολιτη!!αυτη ειναι η κριτικη μας ικανοτητα..τετοια ποστ σαν του λινκ,τα θεωρω ΗΛΙΘΙΑ,ΑΝΟΥΣΙΑ και απο ατομα χωρις ΕΓΚΕΦΑΛΟ..σαφως ειναι λυπηρο οταν καποιος πεθαινει,αλλα ας το δουμε απο ολες τις μεριες..και η οικογενεια του θυματος τι λεει για αυτον τον ''διασυρμο'' του παιδιου τους??γιατι ποτε δεν ρωτανε αυτους και αυτοι δεν φαινονται πουθενα??και επειδη προσφατως υπηρξε ενα θεμα πολυ κοντινου μου προσωπου σε εμπλοκη ρεπορταζ καναλιου που ηταν ολο ψεμα,ολοι ειναι για τα χαλια..αλλα για να πουλησει κανεις,το τοσο το κανει ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ μεσα σε χρονο dt χωρις να υπολογισει τιποτα...αυτα κυριοι και δουλεψτε λιγο παραπανω την κριση σας και την πιστη σας...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2793


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:28:13 μμ »

H αυτοψία θα δείξει. Αν όμως βρεθουν συνομιλίες και στοιχεία που να συνηγορούν για δολοφονία με πολιτικά κίνητρα , bye bye ΧΑ.

Εννοείται greenday ότι περιμενουμε....
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2793


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:34:44 μμ »

Κωστάκη δεν πας καλά αγόρι μου.

Πολιτικό κόμμα που τα πλοκάμια του σκοτώνουν πολίτες μόνο και μόνο γιατί τους θεωρούν 'εχθρούς' κατ΄οιονδήποτε τρόπο τίθεται αυτομάτως εκτός νόμου. Το καταλαβαίνεις ή θες να στο βάλω στο translator και σε άλλες γλώσσες?

Αν φορούσες μπλούζα ΝΔ και σκότωνες καποιον δεν θα γινοταν τιποτα περισσοτερο απο το να φας ισόβια. Αν φορούσες μπλούζα ΝΔ και ειχες εντολή απο κομματικό στελεχος της ΝΔ να σκοτώσεις καποιον επειδη είναι κομ#####στής και εχθρός του συστήματος για παράδειγμα και σας πιάνανε με ντοκουμέντα , συνομιλίες , αποδείξεις κλπ θα έτρωγες ισόβια και η ΝΔ θα ήταν εκτός νόμου.....Το κατάλαβες τώρα??
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:36:24 μμ »

κρίμα για το παλικάρι
πήγε άδικα...
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:38:39 μμ »

ρε βασίλη μαζί σου σε αυτά που λες...
αλλά τα κομματόσκυλα στις σχολές δεν παίρνουν διαταγές για ξύλοδαρμούς??
Νομίζω είναι και λίγο υποκρισία όλα αυτα...
νομίζω ότι προωθούν και τον λαό να μην ψηγίζει ΧΑ με τέτοια γεγονότα που τα παρουσιάζουν όπως θελουν εκείνοι!όπως τις προάλλες με τον κομ#####στή που ήταν θύμα!!όταν έδερνε αυτός και βάραγε κλωτσιές στο κεφάλι δεν είπε κανεις τίποτα...
Αυτό που έγινε χθες μου θυμίζει την περίπτωση Φιλόπουλου στην λαυρίου για όσους θυμούνται!ο ολυμπιακός είναι τρομοκρατική οργάνωση??αν όχι τεκμηριώστε το!
Καταγράφηκε

greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1042


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:39:56 μμ »

Κωστάκη δεν πας καλά αγόρι μου.

Πολιτικό κόμμα που τα πλοκάμια του σκοτώνουν πολίτες μόνο και μόνο γιατί τους θεωρούν 'εχθρούς' κατ΄οιονδήποτε τρόπο τίθεται αυτομάτως εκτός νόμου. Το καταλαβαίνεις ή θες να στο βάλω στο translator και σε άλλες γλώσσες?

Αν φορούσες μπλούζα ΝΔ και σκότωνες καποιον δεν θα γινοταν τιποτα περισσοτερο απο το να φας ισόβια. Αν φορούσες μπλούζα ΝΔ και ειχες εντολή απο κομματικό στελεχος της ΝΔ να σκοτώσεις καποιον επειδη είναι κομ#####στής και εχθρός του συστήματος για παράδειγμα και σας πιάνανε με ντοκουμέντα , συνομιλίες , αποδείξεις κλπ θα έτρωγες ισόβια και η ΝΔ θα ήταν εκτός νόμου.....Το κατάλαβες τώρα??


εχουμε καταλαβει τι λες....και πολυ καλα μαλιστα...
αυτο που δεν καταλαβαινω εγω ειναι πως , ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ-ΥΠΟΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, για αυτο το συμβαν καποιοι εχετε βγαλει συμπερασματα ( ειτε προς την μια πλευρα, ειτε προς την αλλη)!!!!!!!
Πραγματικα θελω να την βγαλει λαδι η ΧΑ (αυτη την φορα) και να ηταν για χουλιγκανιστικους λογους, μονο και μονο για να δω τις κολοτουμπες ορισμενων δημοσιογραφισκων....
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:43:17 μμ »

Αν φορούσες μπλούζα ΝΔ και ειχες εντολή απο κομματικό στελεχος της ΝΔ να σκοτώσεις καποιον επειδη είναι κομ#####στής και εχθρός του συστήματος για παράδειγμα και σας πιάνανε με ντοκουμέντα , συνομιλίες , αποδείξεις κλπ θα έτρωγες ισόβια και η ΝΔ θα ήταν εκτός νόμου..

ααααααααααα μπραβο...τωρα τα λες σωστα...οοοοοταν υπαρξουν ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ οτι εμπλεκεται το καθε κομμα και η πραξη που εγινε ηταν εντολη αυτου,τοτε ναι,να κατηγορηθουν ολοι τους..αλλα προς το παρων,το μονο που εχουμε ειναι οτι ενας με μια μπλουζα της ΧΑ σκοτωσε καποιον..ουτε γιατι,ουτε τιποτα...
και δηλαδη συμφωνα με την εικονα της ''μαρτυριας'' 40 ατομα,εκαναν ντου σε 7,την γλιτωσαν ολοι και τις εφαγε 1 τον οποιο μαχαιρωσαν κιολας..και που ειναι οι υπολοιποι 6 να υπερασπιστουν τον φιλο τους?και οταν μιλαμε για ενα τσουρμο 47 ατομων,μιλαμε για φασαρια..κανεις γειτονας-περαστικος δεν καταλαβε τιποτα?
και αυτοι οι 7 αφου υπηρξε το ενδεχομενο να τις φανε πιστεψαν τον μπατσο που τους ειπε ολα οκ και πηγαν απο ερημικο δρομο??βρωμανε πολλα πραγματα...οταν ξεκαθαριστουν,ας το ξανασυζητησουμε λοιπον..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2793


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:47:47 μμ »

Χρήστο μου η διαφορά με τις ομάδες είναι πως ο χουλιγκανισμός δεν γίνεται καθ υπόδειξη των διοικήσεων.

Το εγραψα και πιο πάνω, αν σκοτώσω καποιον επειδη ειναι ΠΑΟ θα φάω ισόβια , αλλά αν κανω την ίδια πράξη και πιασουν και τηλ.ομιλια με τον πρόεδρο να μου λεει 'ε, Βασιλης φατον αυτόν ειναι ΠΑΟ' , τοτε και εγω και ο Ολυμπιακός θα χουμε σοβαρό πρόβλημα.

Βεβαια , η πολιτεία επειδη βαριεται να λύσει το προβλημα του χουλιγκανισμού το πασαρει στις ΠΑΕ.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2793


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:49:03 μμ »

Ρε Κωστάκη θα μαε τρελάνεις?Απορία Διαβασε το πρωτο μου ποστ!!! . Γραφω '''''και εάν έγινε έτσι'''''. ΕΑΝ. Απο την αρχή το έγραψα το υποθετικό ΕΑΝ!!!!!!!
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences