Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 05:24:24 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νew Orleans-Nεα Ορλεανη ενα νομισματοκοπειο του Νοτου  (Αναγνώστηκε 22352 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Απρίλιος 21, 2012, 02:53:26 μμ »

τωρα το λες?μεχρι πριν ενα μηνα πουλαγε φιλος,ακυκλοφορητες σχεδον,18 ευρω.αυτο που εδωσα σε φιλο το πηρα ακυκλοφορητο,αλλα το ταλαιπωρησα λιγο,γιαυτο γραφω εξαιρετικο.αν θελει ο φιλος που του το εδωσα ας το πει.και να σκεφτεις ο ανθρωπος ξεκιναγε,οσα επαιρνες,απο 22 ευρω,αλλα στο τελος επεφτε στα 18, και ισως και πιο κατω.τον ξερεις σιγουρα,γνωστος εμπορος,και εδιωξε πολλα κομματια!!!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Απρίλιος 21, 2012, 02:58:45 μμ »

Γιαννη εγω δεν θελω ιστοριες πωλησεων!!
Επειδη ξερω την αγορα και δεν θελω να δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις ειπα :
Οποιος θελει αγοραζω 20 τμχ με 24!!
Πριν λιγο καιρο εβαλα ενα 50 του 76 και ζητησα εκτιμηση τιμης και βγηκε καποιος και ειπε 6-7 χιλιαρικα!!
Βγηκα και ειπα οτι οποιος το βρει με 6-7 χηνες εγω του δινω αλλη μια δωρο για τον κοπο του!!
Μετα απο λιγες μερες πουλουσε ενα με 30000!!
Οταν μιλαμε καλο ειναι να ξερουμε και τι λεμε Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Απρίλιος 21, 2012, 03:05:22 μμ »

Γιωργο του 1921 Morgan στην Αθηνα βρισκεις αν εχεις ακρες σε τιμη μεταλου και πανω απο εξαιρετικα ,δεν μου εχει προκυψει παρτιδα με πολλα αλλα μεμονωμενα εχω τους τελευταιους μηνες αγορασει και αμμεσα δωθησαν σε αλλους,σε καμμια περιπτωση δεν συγκρινω τα του 1921 με οποιοδηποτε Morgan πριν τo 1904 και στην εμφανιση και στην τιμη,καμμια σχεση οι παλιες μητρες στην απεικονηση με τις μητρες του 21,προσφατα σοκαριστηκα οταν ειδα Morgan toy 1921 που ηταν ομολογουμενως καλο ,πανω απο ms 62-63 να εχει ζητουμενη τιμη προς πωληση περιπου 90 ευρω,και δεν ηταν σε slab,εγω πριν ενα χρονο ειχα παρομοιο με 34 ευρω και με εκραξαν καποιοι ειδημονες πονηροι σε αλλο Site με φορουμ .
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Απρίλιος 21, 2012, 03:25:00 μμ »

Bασιλη δεν κοιταξα του 21 αλλα ολα τα παλια στο Αμερικανικο με τα μεταφορικα αν πεις να τα βαλεις στην Ελλαδα σου στοιχιζουν πανω απο 35 !!
Τελος παντων για να μην χαλαω το θεμα μια και ο τιτλος ελεγε : Νew Orleans-Nεα Ορλεανη ενα νομισματοκοπειο του Νοτου
αν οι διαχειριστες νομιζουν οτι η κουβεντα πηγε αλλου ας την διαχωρισουν με νεο τιτλο!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 06:51:14 μμ »

αλλο ενα θεμα που αξιζει να διαβασετε απο την  αρχη.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences