Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 01:16:44 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΔΡΑΧΜΗ 1910 MS64 MONSTER TONE !!!  (Αναγνώστηκε 22086 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 31, 2013, 10:54:26 πμ »

Απιστευτο!!! Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 31, 2013, 01:38:10 μμ »

 Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη
αυτά είναι  Μεγάλο χαμόγελο
καλότυχη αντώνη
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 31, 2013, 11:26:35 μμ »

παιδιά,έχει πάρει κανείς σας χαμπάρι οτι η δραχμή ειναι artificial toned

αλλά πέρασε λογο υπερβολικού φόρτου εργασιας?

Δεν βλέπει κανείς σας οτι το νόμισμα ειναι νταλ,τα χρώματα ειναι ρηχά και ασχημα απλωμένα?

Δεν σκαμπάζετε και πολλά πράματα απο νομίσματα βλέπω.........

Πάντα φιλικά
Βασίλης
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 12:35:35 πμ »

παιδιά,έχει πάρει κανείς σας χαμπάρι οτι η δραχμή ειναι artificial toned

αλλά πέρασε λογο υπερβολικού φόρτου εργασιας?

Δεν βλέπει κανείς σας οτι το νόμισμα ειναι νταλ,τα χρώματα ειναι ρηχά και ασχημα απλωμένα?

Δεν σκαμπάζετε και πολλά πράματα απο νομίσματα βλέπω.........

Πάντα φιλικά
Βασίλης

Βασιλη μου κατι λιγα -ελαχιστα μαλλον, σκαμπαζουμε ,αλλα αν μιλησουμε........τελος παντων ....τωρα ομως πες μας αυτο το λογω φορτου εργασιας γιατι δεν μου καθεται καλα, δεν ειναι Βασιλη μου μια μικρη λεπτομερεια που πιθανα ξεφυγε απο τον αρμοδιο υπαλληλο πανω στα ντουνια της δουλειας ειναι κατι μπαμ και επειδη εχω εμπιστοσυνη και στο ατομο σου και στην κριση και στις γνωσεις σου θα ηθελα να διαβασω την γνωμη σου
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 02:26:17 πμ »

βασιλη κατουρας το ψωμι που τρως!
Καταγράφηκε
gio196
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 272



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 10:04:17 πμ »

δεν μπα να ειναι artificial toned -νταλ - η  να εχει ρηχα χρωματα-να  περασε λογο φορτου εργασιας  και οτι αλλο θελει το νομισμα ειναι πανεμορφο να το χαιρεσαι αντωνη καλοριζικο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 10:08:50 πμ »

δεν μπα να ειναι artificial toned -νταλ - η  να εχει ρηχα χρωματα-να  περασε λογο φορτου εργασιας  και οτι αλλο θελει το νομισμα ειναι πανεμορφο να το χαιρεσαι αντωνη καλοριζικο
Γιατι ειπε κανεις φιλε μου κατι διαφορετικο
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 01:57:10 μμ »

Αρα ο αντωνης πεταξε τα λεφτα του λογω σοβαρου λαθους της pcgs. Που δεν μπορεσε να ξεχωρισει μια ψευτικη πατινα .
Αντωνη στειλε μυνημα στην pcgs να σε αποζημιωσει μιας και καποτε ειχα ακουσει οτι αναγνωριζει τα λαθη της και πληρώνει γι αυτα. Αν δεν σε πληρωσει  ομως και θες να το επιστρεψεις ελα να σε πληρωσω εγω

Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 03:11:00 μμ »

Αντώνη καλορίζικο.
Το νόμισμα είναι ωραίο σε λεπτομέρεια και στοιχεία και μοναδικό στο 'είδος' του.
Είναι κάποιοι που όντως δεν τους αρέσει αυτού του είδους η πατίνα. Δεν θα αναφέρω τα κατ' εμέ αρνητικά ή θετικά, διότι δεν θα το επέλεγα και η άποψή μου είναι υποκειμενική, αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 03:25:35 μμ »

κανενας ποτε δεν πετα τα λεφτα του οταν βλεπει και του αρεσει αυτο που παιρνει,ασχετως της πατινας τον βαθμο τον αξιζει
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #25 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 03:27:32 μμ »

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, από μένα στον Διονύση, για την ηθική  προσφορά κ πρόταση του. Πόσοι θα το έλεγαν αυτό ή θα το δεχόντουσαν μετά από  σούπερ μανούβρα Απορία Απορία...........ο Διονύσης ξηγήθηκε Σπαθί στην προκειμένη περίπτωση και επειδή τυγχάνει να τον γνωρίζω ολίγων δεν θέλει να συναλλάσσεται και να σε χαντακώνει , έχει  ως Αρχή και οι δυο πλευρές να μένουν ικανοποιημένες.
Καταγράφηκε

ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 03:30:24 μμ »

Mπραβο ρε Βασιλη !!!!  Σε παραδεχομαι ρε φιλε !!!!

Χρειαζεται να εχεις πολλα κιλα @ΡΧΙΔΙ@ για να παραδεχεσαι οτι η Εταιρεια που εκπροσωπεις PCGS λογω φορτου εργασιας πιστοποιει τα νομισματα στο αρπα κολα  Έκπληξη...και οτι οι τρεις αν δεν κανω λαθος γκραντερ που βλεπουν το καθε νομισμα πεσαν τοσο πολυ εξω και πιστοποιησαν μια ψευτοπατινα για αληθινη  Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη

Κριμα γιατι εγω ο καθολα ασχετος με Ελληνικα νομισματα, πιστευα οτι αγοραζοντας ενα τετοιο κομματι "πιστοποιημενο" απο μια τετοια εταιρια σαν την PCGS , τουλαχιστον θα ειχα το κεφαλι μου ησυχο για το τι αγορασα.
Τωρα με αυτα που ειπες θα πρεπει να ειμαι και παλι μες την υποψια μπας και ειχε πεσει πολυ δουλεια στο μαγαζι  και αν αυτος που πιστοποιησε το κομματι ειχε πιει καφε ή εκανε διαλλειμα για κατουρημα, οποτε να ξερω τι αγορασα.

Παρολα αυτα αν μιλησουμε αποκλειστικα και μονο για το νομισμα που εχω στα χερια μου πολυ ευχαριστως εαν μου "φτιαξεις και εσυ " ενα ολοιδιο θα το ξαναγορασω στην ιδια τιμη.
και προσωπικα να πω ενα μεγαλο μπραβο σε οποιον καταφερε να φτιαξει με τεχνητο τροπο ενα τετοιο αριστουργημα.
Μια τελευταια ερωτηση θα σου κανω ....
Εαν μου ειχες πουλησει εσυ αυτο το κομματι θα εβγαινες να γραψεις παλι αυτα που εγραψες Απορία

Φιλικα  Αντωνης
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 03:41:39 μμ »

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, από μένα στον Διονύση, για την ηθική  προσφορά κ πρόταση του. Πόσοι θα το έλεγαν αυτό ή θα το δεχόντουσαν μετά από  σούπερ μανούβρα Απορία Απορία...........ο Διονύσης ξηγήθηκε Σπαθί στην προκειμένη περίπτωση και επειδή τυγχάνει να τον γνωρίζω ολίγων δεν θέλει να συναλλάσσεται και να σε χαντακώνει , έχει  ως Αρχή και οι δυο πλευρές να μένουν ικανοποιημένες.

Παναγιωτη η μανουρα πυ εγεινε σημερα στην λεσχη ας μην συνεχιστεί και εδω . Οσοι ηταν εκει ξερουν πολυ καλα τι εγινε και ποιος εχει δικιο. Κάποιοι που ηταν και λιγο δυσπυστοι τους εστειλα και την φωτο του 100αρικου και καταλαβαν μετα ποιος ειχε δικιο. Η υποθεση εχει τελειωσει και ολοι καταλαβαν τι εγεινε.
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 03:59:16 μμ »

Και ξαναλέω ΜΠΡΑΒΟ για την περίπτωση της ΔΡΧ 1910 του Antonio και την διάθεση σου να την παραλάβεις πίσω..........Όσον αφορά για την μανούρα στη Λέσχη ,δεν ήμουν παρών,άκουσα έκρινα και αξιολόγησα μοναχικά.....πάντα έτσι λειτουργώ φίλε μου Διονύση,δεν προκαλώ αναταράξεις Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 01, 2013, 04:10:18 μμ από zobels » Καταγράφηκε

milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 04:31:35 μμ »

Επειδη εγω ημουν παρον ειδα εναν Βασιλη να βγαζει καπνους απο τα αυτια και την μυτη.Τελος παντων η τελευταια του αναφορα για το νομισμα ηταν οτι πατινα ξεπατινα το νομισμα αξιζε τα λεφτα του.
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences