Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 16, 2024, 10:17:46 πμ
Σελίδες: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 101
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση τηλεκαρτών. Ρωτάτε; Απαντάμε.  (Αναγνώστηκε 487510 φορές)
0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #255 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:04:05 μμ »

αν δεν κανω λαθος μανωλη ο (απλος) κωδικος ειναι αυτος που ειναι κατω αριστερα και ο (δυσκολος) ειναι αυτος που ειναι πανω δεξια!
η ερωτηση σου αν υποψιαζομαι καλα εχει να κανει γιατι στο βιβλιο του γεωργιαδη ο κωδικος κατω αριστερα ειναι κανονικος και στην δικια σου καρτα ειναι σαν αναποδα τυπωμενος.
να σου πω οτι και γω εχω την καρτα με τους 2 κωδικους και η δικια μου που εχει των κωδ κατω αριστερα ειναι αναποδα.οποτε αυτο που υποθετω ειναι οτι εντοπισαμε ακομα ενα λαθακι στο βιβλιο του γεωργιαδη!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #256 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:19:00 μμ »

Προφανώς Δώρα είναι όπως τα λές.
Αρα υπάρχουν 3 ποικιλίες στην συγκεκριμένη τηλεκάρτα, και όχι 2 που αναγράφεται στον κατάλογο του ΜΓ.
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #257 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:23:10 μμ »

οχι βρε!!δεν εννοουσα αυτο με το λαθος!!δεν νομιζω να υπαρχουν 3 ποικιλιες αλλα 2,απλα το λαθος στον καταλογο του γεωργιαδη ειναι οτι εχει βαλει τον κωδικο κανονικα ενω στις τηλεκαρτες κυκλοφοραει αναποδα!!
το λεω αυτο γιατι οσες εχουν πεσει στα χερια μου και εχω 5-6 με αυτον των κωδ ειναι με αναποδα των κωδ.
τωρα αν κυκλοφοραει και με κανονικα τι να πω,παντως δεν το εχω δει ακομα!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #258 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:29:51 μμ »

Δεν νομίζω να έχει γίνει λάθος στην φωτογραφία, αυτό άλλωστε είναι -μάλλον- αδύνατον.
Προφανώς το λάθος έχει γίνει στο κείμενο.

Δώρα αν πάς στην σελίδα 426 στον κατάλογο του ΜΓ θα δείς οτι υπάρχουν 6 σπασίματα για αυτή την τηλεκάρτα.
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #259 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:34:10 μμ »

το εχω δει,αλλα επειδη δεν ασχολουμε με τα σπασιματα δεν εχω δωσει και πολυ σημασια!!!
αρα αν ειναι ετσι ο δυσκολος κωδ ποιος ειναι???ο κανονικος,ο αναποδος η ο πανω δεξια??
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #260 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:47:58 μμ »

το εχω δει,αλλα επειδη δεν ασχολουμε με τα σπασιματα δεν εχω δωσει και πολυ σημασια!!!
αρα αν ειναι ετσι ο δυσκολος κωδ ποιος ειναι???ο κανονικος,ο αναποδος η ο πανω δεξια??
Αυτο ρωτάω να μάθω και εγώ.  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #261 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:53:29 μμ »

μαλλον για να εχουμε και οι 2 των αναποδα τυπωμενο και τον πανω δεξια,τι μενει??? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
αν υπαρχει γιατι δεν ξερω δεν το εχω δει τοτε πιστευω οτι ο κανονικα τυπωμενος ειναι και ο πιο δυσκολος απο τους 3! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #262 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 06:59:31 μμ »

μαλλον για να εχουμε και οι 2 των αναποδα τυπωμενο και τον πανω δεξια,τι μενει??? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
αν υπαρχει γιατι δεν ξερω δεν το εχω δει τοτε πιστευω οτι ο κανονικα τυπωμενος ειναι και ο πιο δυσκολος απο τους 3! Χαμόγελο
Ετσι φαίνεται Δώρα.
Πάντως είναι εκνευριστικό να υπάρχουν τόσα λάθη σε κατάλογο που χρησιμοποιείται απο τους περισσότερους συλλέκτες τηλεκαρτών!
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #263 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 07:03:14 μμ »

μην ξεχνας μανωλη οτι ο συγκεκριμενος καταλογος εχει βγει σχεδον 10 χρονια τωρα!ισως αν συνεχιζαν να βγαινουν κατα καιρους μεχρι και σημερα να μην υπηρχαν αυτα τα λαθη!!δυστηχως λειπει ενας τετειος καταλογος απο τους συλλεκτες των τηλεκαρτων αλλα τι να κανουμε!!!ποιος θα κατσει να ασχοληθει με κατι που εχει παρει την κατιουσα και δεν εχει (λεφτα) για να βγαλει!!!
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #264 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 07:16:19 μμ »

μην ξεχνας μανωλη οτι ο συγκεκριμενος καταλογος εχει βγει σχεδον 10 χρονια τωρα!ισως αν συνεχιζαν να βγαινουν κατα καιρους μεχρι και σημερα να μην υπηρχαν αυτα τα λαθη!!δυστηχως λειπει ενας τετειος καταλογος απο τους συλλεκτες των τηλεκαρτων αλλα τι να κανουμε!!!ποιος θα κατσει να ασχοληθει με κατι που εχει παρει την κατιουσα και δεν εχει (λεφτα) για να βγαλει!!!
Δεν νομίζω οτι έχει σχέση η χρονολογία έκδοσης του καταλόγου για το συγκεκριμένο.
Αλλωστε η τηλεκάρτα εκδόθηκε τον 07/98 και ο κατάλογος το 2004. Εξι χρόνια μετά.
Υπήρχε άπειρος χρόνος για να γίνουν διορθώσεις.....
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #265 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 11:34:40 μμ »

Ερώτηση!
Γνωρίζει κανένας πόσα folder έχει εκδόσει ο ΟΤΕ;
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #266 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 11:53:41 μμ »

εγω δεν ξερω δυστηχως μανωλη!!!
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #267 στις: Δεκέμβριος 14, 2013, 12:00:38 πμ »

εγω δεν ξερω δυστηχως μανωλη!!!
Εσυ μόνο για κανένα proof και κανένα unc ξέρεις πλέον...

 Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #268 στις: Δεκέμβριος 14, 2013, 12:01:42 πμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
μπααααα ουτε για αυτα ξερω!!!μονο αν διαβασω κανα καταλογο μπορει να μαθω!!!στο δικο μας χωρο δυστηχως τα εχουμε πει!!σε καταλογους υστερουμε!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #269 στις: Δεκέμβριος 14, 2013, 12:08:42 πμ »

Υστερούμε σε καταλόγους, αλλα υπερτερούμε σε αγάπη για τις τηλεκάρτες!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 101
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences