Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 07:28:25 μμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τιμοκαταλογος νεοελληνικων νομισματων  (Αναγνώστηκε 105783 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 05:06:56 μμ »

όποιος το έχει και μπορεί ας το στείλει και σε'μένα

chessmasterIII90@gmail.com

ευχαριστώ
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 05:53:48 μμ »

ευχαριστώ...
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 08:00:28 μμ »

Λευτέρη στείλε τον και σε μένα σε παρακαλώ.

Το πρόβλημα είναι οτι οι τιμές μπορούν να αλλάξουν ή να διορθωθούν όπως είχε αναφέρει και ο Δημήτρης στην πορεία, οποτε είναι καλυτέρα να υπάρχει πρόσβαση στη σελίδα που αναρτώνται.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #93 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 08:56:34 μμ »

Λευτέρη στείλε τον και σε μένα σε παρακαλώ.

Το πρόβλημα είναι οτι οι τιμές μπορούν να αλλάξουν ή να διορθωθούν όπως είχε αναφέρει και ο Δημήτρης στην πορεία, οποτε είναι καλυτέρα να υπάρχει πρόσβαση στη σελίδα που αναρτώνται.

Φανη στον εστειλα στο ε μαιλ που εχεις στο προφιλ σου!
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 09:42:34 μμ »

Ευχαριστώ πολύ Λευτέρη.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Οκτώβριος 18, 2013, 08:59:22 πμ »

τώρα μπαίνω κανονικα...
Καταγράφηκε
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 08:37:19 μμ »

Όπως και για το site του GKCollect (http://www.mycoins.gr) , και για αυτό το site του dpodaras (http://www.greekcoins.gr)έχω να πώ...ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! Θ-Ε-Ο-Σ !!!!!!! ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΓΕ!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ! Ειδικά για εμάς τα rookies είναι μεγάλη βοήθεια!!!
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
priest
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9



Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Απρίλιος 20, 2015, 05:30:16 μμ »

Να πω και για αυτή την προσπάθεια ότι και για του GKCollect. Ένα μεγάλο μπράβο! Γιατί τέτοιες προσπάθειες βοηθούν και ενθαρρύνουν τους νέους συλλέκτες (σαν εμένα) να ψάξουν, να διαβάσουν, να συγκρίνουν και τελικά να μάθουν περισσότερα για τα νομίσματα και τη χρηματική τους αξία. Μακάρι να συνεχίσεις την προσπάθεια, να επικαιροποιείς και να βελτιώνεις τον κατάλογο.
Καταγράφηκε
sotirisvaf
Επισκέπτης
« Απάντηση #98 στις: Νοέμβριος 26, 2015, 05:07:05 μμ »

καλησπερα παιδια ειμαι νεος στο φορουμ. προσφατα ας το πουμε κληρονομησα καποια πραγματα οπου μεσα σε αυτα ηταν κ ενα βαλιτσακι με πολλα κερματα ελληνικα και ξενα απ ολο σχεδον τον κοσμο.. επειδη μπηκα και το ψαξα λιγακι το θεμα μερικα νομισματα εχουν αρκετη αξια στο να τα πουλησω σε καποιον που ειναι συλλεκτης. μπορειται να μ πειτε αν γνωριζεται καποιο καλο μαγαζι που να μπορω να παω να τα εκτιμησουν χωρις βεβαια να τα σκοτωσω και να τα δωσω τσαμπα. το μονο που εχω δει και σκεφτομαι να παω ειναι http://eshop.sillektiki.com/327/    σας ευχαριστω για τον χρονο σας!
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Νοέμβριος 26, 2015, 05:11:29 μμ »

Γειά σου Σωτήρη! Σε επαγγελματία έμπορο αν πάς μόνο τζάμπα θα σου τα πάρει. Δοκίμασε το αλλά πρώτα ανέβασε εδώ κάποια κομμάτια για εκτίμηση. Πιο πολύ ειλικρίνεια από το στέκι δεν θα βρείς πουθενά. Αλλά δοκίμασε για να δεις μόνος σου!
Καταγράφηκε
sotirisvaf
Επισκέπτης
« Απάντηση #100 στις: Νοέμβριος 27, 2015, 03:23:58 μμ »

η αληθεια ειναι πως ειναι αρκετα νομισματα... 100αδες μην πω. αλλα θα βρω τα πιο σπανια ας το πουμε να ανεβασω. αν κ δν εχω ιδεα τπτ απ ολα αυτα! Και κατι ακομα. συγνωμη που σας ζαλιζω θα ηθελα να σας εμπιστευτω κατι για το οποιο επισης δεν εχω ιδεα εχω στην κατοχη μου ενα νομισμα που εψαξα αρκετα για να το βρω στο ιντερνετ κ το βρηκα τελικα ειναι του "Ιουστίνος Β', φόλλις, 565-578 μ.Χ. "  θα το δειτε στο site αυτο : http://www.coinsmania.gr/cm/guide/coinsimage/ancientimage6.htm  με αυτο τωρα επειδη διαβασα κατι περι νομων αρχαιοτητων κλπ τι μπορω να κανω? μην βρω και κανα μπελα στα καλα του καθομενου!
Καταγράφηκε
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Νοέμβριος 27, 2015, 03:41:19 μμ »

η αληθεια ειναι πως ειναι αρκετα νομισματα... 100αδες μην πω. αλλα θα βρω τα πιο σπανια ας το πουμε να ανεβασω. αν κ δν εχω ιδεα τπτ απ ολα αυτα! Και κατι ακομα. συγνωμη που σας ζαλιζω θα ηθελα να σας εμπιστευτω κατι για το οποιο επισης δεν εχω ιδεα εχω στην κατοχη μου ενα νομισμα που εψαξα αρκετα για να το βρω στο ιντερνετ κ το βρηκα τελικα ειναι του "Ιουστίνος Β', φόλλις, 565-578 μ.Χ. "  θα το δειτε στο site αυτο : http://www.coinsmania.gr/cm/guide/coinsimage/ancientimage6.htm  με αυτο τωρα επειδη διαβασα κατι περι νομων αρχαιοτητων κλπ τι μπορω να κανω? μην βρω και κανα μπελα στα καλα του καθομενου!

Φίλε μου,καλωσόρισες.Μην ανησυχείς,το μυστικό σου είναι ασφαλές.Εμπιστευτικά,μόνο 1500 το ξέρουν. Μεγάλο χαμόγελο
Αστειεύομαι.Κάπου στα θέματα,υπάρχει η διαδικασία νομιμοποίησης κατοχής αρχαίου νομίσματος.
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Νοέμβριος 27, 2015, 05:27:34 μμ »

 Κλείσιμο ματιού http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=2661.msg248628#new
Καταγράφηκε
sotirisvaf
Επισκέπτης
« Απάντηση #103 στις: Νοέμβριος 27, 2015, 08:12:11 μμ »

απλα δεν με νοιαζει να τα εχω στην κατοχη μου... με ενδιαφερει να τα δωσω σε καποιον αν τα θελει που ειναι συλλεκτης απ την στιγμη που δεν με ενδιαφερει εμενα στο να ασχοληθω με αυτο! αυριο θα αναιβασω καποιες φωτογραφιες εδω με καποια νομισματα και μου λετε την αποψη σας! Σας ευχαριστω και παλι.
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Νοέμβριος 27, 2015, 09:19:35 μμ »

φιλε καλως ορισες σου συνιστω μονο αφου θες να τα δωσεις να μην κανεις κανενα καθαρισμο σαυτα που εχεις για να φαινονται καλυτερα.Νομισματα που εχουν μια αλφα αξια αυτοματα  την χανουν ,ευχομαι τα καλυτερα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences