Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 04:33:37 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 ΔΡΧ 1959 NGC MS66!!!  (Αναγνώστηκε 8528 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 04, 2011, 03:29:28 μμ »

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ 2 ΔΡΧ 1959 ΣΤΟ ΕΒΑΥ.
1253 $ !!!!!!!!!
ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΑ 66ΑΡΙ, ΑΛΛΑ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΕ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΗ, ΓΥΡΩ ΣΤΑ 950 ΕΥΡΩ!
ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 04, 2011, 04:41:19 μμ »

Δημητρη την γνωμη μου την ξερεις Χαμόγελο Την προηγουμενη βδομαδα μαζι το σηζητουσαμε και σου ειπα την τιμη που μου προτειναν να το αγορασω πριν βγει στο ebay.
Προσωπικα και βαση της τιμης που ειχαν πει εμενα περιμενα να πιασει λιγο και λιγο και λιγο ακομα παραπανω Κλείσιμο ματιού
Δεν επιασε το νομισμα τα λεφτα που ηθελαν!!
Και ο αγοραστης εχει μια αξιολογηση απο αγορες χαρτονομισματων φοβερη!!

Υ.Γ Το ατομο που μου προτεινε να το αγορασω τα στοιχεια του εμειναν κρυφα και δεν τα εχω πει πουθενα!!
Ενημερωτικα λεω και αυτο,,,,
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 04, 2011, 06:20:36 μμ »

ειναι αυτο που λενε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα  Χαμόγελο Χαμόγελο εγω σε αυτη την τιμη θα πουλαγα ενα μονολεπτο καποδιστρια 1828  σλαμπαρισμενο NGC σε κατασταση AU-58 !!  Χαμόγελο Χαμόγελο αλλα ο καθε συλλεκτης εχει το δικο του τροπο να χτιζει την συλλογη του οπως σε εκεινον αρεσει  Χαμόγελο γουστα ειναι αυτα και το θεμα καθαρα υποκειμενικο ... καλοριζικο σε οποιον το αποχτησε !
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 04, 2011, 06:36:56 μμ »

Μιμμη δες το και αλλιως μην βαζεις μεσα τα νομισματα του Κυβερνητη. Με χιλλια ευρω και κατι λιγα ακομη τα βρισκεις ολα του Παυλου σλαμπαρισμενα ms62-63 !!
Γιατι να δωσεις σε ενα νομισμα του Παυλου χιλλια?
Παντως ενημερωτικα το λεω πολυ Παυλακης και Κωσταντινος εχει πεσει στην αγορα!!
Σαν να βιαζοντε καποιοι να ξεφορτωσουν Στριφογύρισμα ματιών Απορία
Αυτο το βλεπω απο Αμερικη , Γερμανια και Ελλαδα Έκπληξη

Ουφ Πολυ αγχος Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
vangelis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 653


Always look on the bright side of life


Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 04, 2011, 06:48:18 μμ »

Για δωστε link με τη δημοπρασια
Καταγράφηκε

Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 04, 2011, 08:40:03 μμ »

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330524367460&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

ετουτο ειναι! ουι ουι ουι μου πεταχτηκαν τα ματια αποξω!  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη συμφωνω με αυτο που λετε οτι ο καθενας το δουλευει οπως θελει αλλα θα προσθεσω οτι για να δωσεις τοσα χρηματα για παυλακι θα πρεπει να σου τρεχουν απο τα μπατζακια, η να εισαι για το δαφνι!  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 04, 2011, 09:11:21 μμ »

To ζητημα ειναι οτι η κριση ακομα δεν εχει αγγιξει τα καλα κομματια, γιατι αυτοι που εχουν πολλα λεφτα λιγο τους ενδιαφερει αν το κοστος ζωης ανεβηκε ή αν καταργηθηκε ο 13ος μισθος. 1000 ευρω εινα παρα πολυ λιγα λεφτα για καποιον που βγαζει πχ 10.000 το μηνα. Και στο κατω κατω ειναι και μια επενδυση. Εγω παντως πιστευω οτι σαν επενδυση ειναι πολυ επιφοβα τα ποσα σε αυτα τα επιπεδα σε Παυλο, ποιος μας λεει αργοτερα οτι δε θα εμφανιστουν και αλλα 2δρχ σε τετοια κατασταση, οποτε η τιμη θα πεσει δραματικα.
Αληθεια, οταν εφυγε ο βασιλιας Κωνσταντινος, τα κοντεινερ που φυγανε μηπως ειχανε και τιποτα νομισματα αναμεσα στα τοσα αντικειμενα? Λεω εγω τωρα  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 05, 2011, 02:51:33 μμ »

ο μαγκας της υποθεσης δεν ειναι αυτος που το αγορασε αλλα αυτος που το ποπυλησε!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 05, 2011, 04:26:10 μμ »

Θωμα εχεις δει αλλο τετοιο διφραγκο;
Γιατι εγω δεν εχω ξαναδει.Τα υπολοιπα για το ποιος ειναι μαγκας ή οχι θα το γραψει η ιστορια.
Καταγράφηκε
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 05, 2011, 08:15:26 μμ »

δεν εψαξα να βρω γιατι μου κανει και ενα που ειναι λιγοτερο ακυκλοφορητο. ωχ και να μου καθοτανε κανα μασουρι γλεντια που θα εκανα με εσας τους βαθμολαγνεις  Μεγάλο χαμόγελο δυφραγκο και μονολεπτο του καπο θα εκανα  Κλείσιμο ματιού

Πλακα κανω παιδια ο καθενας αγοραζει οτι θελει και το πληρωνει οσο θελει! θοδορε!!!!!! ξετρυπωσε κανα μασουρι φιλε (εσυ που εχεις το κολαι) να κανουμε την τυχη μας!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
okamisa
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 264

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 05, 2011, 09:03:06 μμ »

θωμά εγώ έχω 'μασούρι' από τέτοια http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rt=nc&nma=true&item=110642263372&si=VtUpiMB%252FsM81bMaWPkYvGgPuAwQ%253D&viewitem=&autorefresh=true Έκπληξη Απορία
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουάριος 05, 2011, 09:23:26 μμ »

δεν εψαξα να βρω γιατι μου κανει και ενα που ειναι λιγοτερο ακυκλοφορητο. ωχ και να μου καθοτανε κανα μασουρι γλεντια που θα εκανα με εσας τους βαθμολαγνεις  Μεγάλο χαμόγελο δυφραγκο και μονολεπτο του καπο θα εκανα  Κλείσιμο ματιού

Πλακα κανω παιδια ο καθενας αγοραζει οτι θελει και το πληρωνει οσο θελει! θοδορε!!!!!! ξετρυπωσε κανα μασουρι φιλε (εσυ που εχεις το κολαι) να κανουμε την τυχη μας!  Χαμόγελο

Πλακα πλακα ηρθε ενα τραπεζικος συνταξιουχος και μου πε οτι εχει αρκετα σε μια θυριδα μασουρακια παυλου χειροποιητα....Ολο και κατι καλο θα ανακαλυψουμε φιλε Θωμα
Καταγράφηκε
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Απρίλιος 01, 2011, 07:38:57 μμ »

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=200590828135&si=Vz2qWmiy4qDiGBA5mSSBNe9HOX4%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWAX%3AIT

καποιος τσιμπισε δυφραγκο 1959 με 32 δολαρια σημερα! καλοριζικο και να το χαιρεται!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Απρίλιος 01, 2011, 07:54:44 μμ »

ωραιο και αυτο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences