Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 09:21:15 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1988  (Αναγνώστηκε 10264 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
D.Dimitris
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1447


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Οκτώβριος 28, 2016, 11:34:33 πμ »

Μπαίνεις σε ένα θέμα κάποιου άλλου  και με το δεύτερο μήνυμα ζητάς και τιμή για να πουλήσεις  και σου απαντάμε έστω και σαν αστείο και παρεξήγησε , σοβαρές απαντήσεις στο νοσοκομείο εδώ στο στέκι επιτρέπετε να λέμε και αστεία.
Καταγράφηκε
Musicland
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Οκτώβριος 28, 2016, 02:40:59 μμ »

Φιλε Δημητρη Καλησπερα.
Πιστευω οτι μπηκα σε (Online Εκτιμηση 1 δραχμη 1988) οποτε οτι και να πεις αδικο εχεις.
Απο αστεια αλλο τιποτα, αλλα αφου απαντηθει το ερωτημα που εκανα.
Και για να ρωτησω ποσο εχει, καποιο οικονομικο ζορι εχω που εφτασα να θελω να το κανω.
Εχω παντως αρκετα μασουρια απο αυτα (και αλλα)...Αν ξερετε καποιον να αγοραζει πειτε μου σας παρακαλω
Ευχαριστω
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Οκτώβριος 28, 2016, 02:56:17 μμ »

αν θες να πουλησεις,μπορεις να διαβασεις τους ορους πωλησεων και δημοπρασιων εδω στο στεκι και να τα βαλεις εδω προς πωληση.απο το να τα πας σε μαγαζια-εμπορους που θα στα παρουν 'τζαμπα', εδω τουλαχιστον θα ενδιαφερθουν συλλεκτες να τα αποκτησουν στην τιμη που αξιζουν..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Οκτώβριος 28, 2016, 03:16:18 μμ »

Φιλε Δημητρη Καλησπερα.
Πιστευω οτι μπηκα σε (Online Εκτιμηση 1 δραχμη 1988) οποτε οτι και να πεις αδικο εχεις.
Απο αστεια αλλο τιποτα, αλλα αφου απαντηθει το ερωτημα που εκανα.
Και για να ρωτησω ποσο εχει, καποιο οικονομικο ζορι εχω που εφτασα να θελω να το κανω.
Εχω παντως αρκετα μασουρια απο αυτα (και αλλα)...Αν ξερετε καποιον να αγοραζει πειτε μου σας παρακαλω
Ευχαριστω

Με αυτό το γραφτό λόγο, γίνονται συνεχώς παρεξηγήσεις για αυτό προσοχή, είμαι παθών και εγώ.Αν θες αναφέρεις τι μασούρια έχεις για να υπάρξει και το ανάλογο ενδιαφέρον από αρκετούς πιστεύω συλλέκτες.
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #34 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:10:31 πμ »

ε ναι οντως ο γραπτος λογος ειναι δυσκολος κ πολλες φορες κανει παρεξηγηση..αλλα παιδια "κακα τα ψεματα" η ειρωνια παει συννεφο..πραγματικα ..γενικα μιλαω οχι για το παρον θεμα..οταν καποιος θελει να πουλησει κατι πολλες φορες ολοι τον βλεπουμε σαν να θελει να πουλησει χασισια..ρωτησες τιμη,θελεις να πουλησεις κ τα λοιπα..ενταξει ρε παιδια τα συλλεκτικα συνηθως αποκτουντε με αγοραπωλησια,τι σας φαινεται περιεργο?κ παλι γενιακα μιλαω..
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences