Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 09:03:47 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκπομπη στο Σκαι τωρα για τον Καποδιστρια.......  (Αναγνώστηκε 5686 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 27, 2013, 10:11:35 μμ »

GKCollect δεν ξερω αν το πηρες στραβα, αλλα δεν υπαρχει θεμα παρεξηγησης (τουλαχιστον απο την πλευρα μου)...συζητηση κανουμε και μαλιστα επειδη ξερω οτι εδω μεσα μιλαω με σοβαρους ανθρωπους, ελπιζω να κρατηθει σε καποιο επιπεδο το ολο θεμα. Υπαρχουν και φορουμ που μπαινω και δεν ασχολουμαι καν με τα πολιτικα ή με την γενικη κατασταση, γιατι απλα ειναι ουνοι και θερμοκεφαλοι. Δεν λεμε παντα αυτο που αρεσει σε ορισμενους. φιλικα...
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 27, 2013, 10:46:39 μμ »

ουνοι?

εκτός απο πακιστάνια,γεωργιανούς,αφγανούς και αραπάδες εχουν έρθει και ούνοι?

Α ρε δόλια Πατρίδα..............
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 27, 2013, 10:52:17 μμ »

Δε θέλω να επεκτείνω την άποψή μου περισσότερο. Δεν θ' αρέσει σε πολλούς. Προς το παρόν ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε, τουλάχιστον συζητήσαμε... ενώ κάποιοι δεν το έπραξαν και παρέδωσαν την εντολή σχηματισμού κυβέρνησης χωρίς καν να το σκεφτούν.

Και πολυ καλα εκαναν Κωστα .
Διαδορετικα θα ηταν <δεκανικια> Κουβεληδες πουθα εστριβαν εκ του πονηρου  μηπως περισσωσουν καμια ψηφο για να επαναληφθει η οικτρη ιστορια στο μελλον με κοροιδα παλι εμας
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 27, 2013, 10:55:26 μμ »

ουνοι?
εκτός απο πακιστάνια,γεωργιανούς,αφγανούς και αραπάδες εχουν έρθει και ούνοι?Α ρε δόλια Πατρίδα..............


 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Φιλοουνιστης Συριζαιος κι εσυ ετσι;;; Σαρκασμός
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 27, 2013, 10:58:29 μμ »

GKCollect δεν ξερω αν το πηρες στραβα, αλλα δεν υπαρχει θεμα παρεξηγησης (τουλαχιστον απο την πλευρα μου)...συζητηση κανουμε και μαλιστα επειδη ξερω οτι εδω μεσα μιλαω με σοβαρους ανθρωπους, ελπιζω να κρατηθει σε καποιο επιπεδο το ολο θεμα. Υπαρχουν και φορουμ που μπαινω και δεν ασχολουμαι καν με τα πολιτικα ή με την γενικη κατασταση, γιατι απλα ειναι ουνοι και θερμοκεφαλοι. Δεν λεμε παντα αυτο που αρεσει σε ορισμενους. φιλικα...

Να συστηθώ... λέγομαι Κώστας.
Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω στραβά την άποψη κανενός. Όλες οι απόψεις είναι σεβαστές και δεν παρεξηγώ ποτέ άποψη συνομιλητή μου, ειδικά αν δεν τον έχω απέναντί μου κατά πρόσωπο.
Σέβομαι την άποψή σου, δεν με πείθει αλλά επίσης δεν επιθυμώ να πείσω κανέναν ότι έχω δίκιο εγώ. Γι αυτόν τον λόγο δεν θέλω να ξεκινήσω μία τέτοια διαδικασία.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:03:00 μμ »

ολα καλα Χαμόγελο
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:03:22 μμ »

Εγω μετα λυπης μου βλεπω διαβαζοντας μας  οτι θα παει σε εκλογες.
Ο καθε λαος εχει τους πολιτικους που του αρμοζει δυστυχως ακρη δεν βγαινει......
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 27, 2013, 11:07:26 μμ »

Και πολυ καλα εκαναν Κωστα .
Διαδορετικα θα ηταν <δεκανικια> Κουβεληδες πουθα εστριβαν εκ του πονηρου  μηπως περισσωσουν καμια ψηφο για να επαναληφθει η οικτρη ιστορια στο μελλον με κοροιδα παλι εμας

Έτσι όμως Σωτήρη, παρέδωσαν τη χώρα στον Σαμαρά.
Φυσικά ανέβασαν τα ποσοστά τους και ελπίζουν να πάρουν αυτοί τις καρέκλες. Το 4% που μέσα σε ένα χρόνο έγινε 30%, με ψηφοφόρους από το ΠΑΣΟΚ και τη ΝΔ... δυσαρεστημένους, όχι συνειδητοποιημένους.
Δε θέλω να επεκτείνω την άποψή μου περισσότερο. Δεν θ' αρέσει σε πολλούς.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences