Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 03:26:52 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 20 Δραχμές 1973 - Βγήκε και σε Proof?  (Αναγνώστηκε 9733 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 06, 2011, 12:18:16 μμ »

Παντως ψαχνοντας με το θοδωρη για διαφορα τυχον παραξενα βρηκαμε μονο 3 κοματια (σε μεγαλο αριθμο νομισματων) απο το σφαλμα χωρις πεπλο! ευχαριστω το φιλο που μου παραχωρησε το ενα για τη συλλογη μου μαζι με αλλα νομισματα και χωρις να δεχτει πληρωμη!

Θοδωρε γυρισα! αυριο μαλλον θα σου ρθω για κρασακι!  Εχω κοτοπουλακι νοστιμουλι και μονολεπταρα 1839 για τα ματια σου μονο  Κλείσιμο ματιού
πω πω και παει το κρασακι με το κοτόπουλο! Γλώσσα εμένα τίποτα δηλαδή;  Σαρκασμός


Eixa ωραιο κρασακι χθες και κοτοπουλακι στα καρβουνα αλλα δεν ηρθες ολο γκρινια εισαι το φαγα μονος μου...
Καταγράφηκε
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 19, 2011, 01:33:21 πμ »

Παντως ψαχνοντας με το θοδωρη για διαφορα τυχον παραξενα βρηκαμε μονο 3 κοματια (σε μεγαλο αριθμο νομισματων) απο το σφαλμα χωρις πεπλο! ευχαριστω το φιλο που μου παραχωρησε το ενα για τη συλλογη μου μαζι με αλλα νομισματα και χωρις να δεχτει πληρωμη!

Θοδωρε γυρισα! αυριο μαλλον θα σου ρθω για κρασακι!  Εχω κοτοπουλακι νοστιμουλι και μονολεπταρα 1839 για τα ματια σου μονο  Κλείσιμο ματιού

Θωμα μια και τα ειδες κι απο κοντα τι βαθμο θεωρεις οτι θα μπορουσαν  καποια να παρουν Απορία?
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 19, 2011, 01:54:40 πμ »

Ο Θωμας ειναι γνωστος πολεμιος των σλαμπ.Μαλλον πιο ειδικος ειναι ο Βασιλης .Αυτον  πρεπει να ρωτησεις.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences