Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 04:49:33 μμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 24
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γέμισε ο τόπος μαϊμούδες !!!!  (Αναγνώστηκε 194817 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 30, 2013, 06:25:49 μμ »

Εχει και Ελληνικα μεσα ....τουλαχιστον το λεει οτι ειναι κοπιες   Στριφογύρισμα ματιών


http://www.ebay.de/sch/mmtop2010/m.html?item=221221557776&pt=M%C3%BCnzen_Medaillen&hash=item3381d51610&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 30, 2013, 09:18:07 μμ »

Oι μαιμούδες έγιναν γορίλες εεε πια , μα ποιοί είναι τέλος πάντων αυτοί οι επιτήδιοι που βγάζουν όλα αυτά;
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 01, 2013, 10:13:08 πμ »

οι μαιμουδες ειναι μια αρχαια συνηθεια?που δυστηχως στις μερες μας ανθει,λογω και του συλλεκτισμου!εχουμε γραψει αρκετα σε πιο παλια ποστ.δυστηχως σημερα κυκλοφορουν παλιες κοπιες,που τις ειχαν για κερδος στις συναλλαγες εμποριου,παλιες ευρωπαικες(φυσικα και ελληνικες) για συλλεκτες,και φυσικα οι προσφατα πανω απο δεκαετια κινεζικες.ισως θα ειχε ενδιαφερον να ασχοληθει καποιος με αυτο το φαινομενο!απο την μερια μου,θα εχει αρκετη βοηθεια απο στοιχεια ιστορικα,καθως και κοπιες διαφορων εποχων μεχρι σημερα.οπως και γραπτα στοιχεια απο διαφορα μετρα η ποινες,που επεβαλε πιο παλια καθε λογης εξουσια.χαιρετω την παρεα,γιαννηςτ.υγ.ευχομε καλο μηνα σε ολη την παρεα(δυστηχως απο το κρεββατι του πονου!οπως λενε).
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2793


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 01, 2013, 10:29:58 πμ »

οι μαιμουδες ειναι μια αρχαια συνηθεια?που δυστηχως στις μερες μας ανθει,λογω και του συλλεκτισμου!εχουμε γραψει αρκετα σε πιο παλια ποστ.δυστηχως σημερα κυκλοφορουν παλιες κοπιες,που τις ειχαν για κερδος στις συναλλαγες εμποριου,παλιες ευρωπαικες(φυσικα και ελληνικες) για συλλεκτες,και φυσικα οι προσφατα πανω απο δεκαετια κινεζικες.ισως θα ειχε ενδιαφερον να ασχοληθει καποιος με αυτο το φαινομενο!απο την μερια μου,θα εχει αρκετη βοηθεια απο στοιχεια ιστορικα,καθως και κοπιες διαφορων εποχων μεχρι σημερα.οπως και γραπτα στοιχεια απο διαφορα μετρα η ποινες,που επεβαλε πιο παλια καθε λογης εξουσια.χαιρετω την παρεα,γιαννηςτ.υγ.ευχομε καλο μηνα σε ολη την παρεα(δυστηχως απο το κρεββατι του πονου!οπως λενε).

Πάρε Γιάννη τη συλλογή σου και έχε τη δίπλα στο κρεβάτι σου , και θαύμαζε την . Εχε και το λαπτοπ δίπλα σου και θα γιατρετυτείς στο λεπτό. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 01, 2013, 10:58:44 πμ »

οι μαιμουδες ειναι μια αρχαια συνηθεια?που δυστηχως στις μερες μας ανθει,λογω και του συλλεκτισμου!εχουμε γραψει αρκετα σε πιο παλια ποστ.δυστηχως σημερα κυκλοφορουν παλιες κοπιες,που τις ειχαν για κερδος στις συναλλαγες εμποριου,παλιες ευρωπαικες(φυσικα και ελληνικες) για συλλεκτες,και φυσικα οι προσφατα πανω απο δεκαετια κινεζικες.ισως θα ειχε ενδιαφερον να ασχοληθει καποιος με αυτο το φαινομενο!απο την μερια μου,θα εχει αρκετη βοηθεια απο στοιχεια ιστορικα,καθως και κοπιες διαφορων εποχων μεχρι σημερα.οπως και γραπτα στοιχεια απο διαφορα μετρα η ποινες,που επεβαλε πιο παλια καθε λογης εξουσια.χαιρετω την παρεα,γιαννηςτ.υγ.ευχομε καλο μηνα σε ολη την παρεα(δυστηχως απο το κρεββατι του πονου!οπως λενε).

Πάρε Γιάννη τη συλλογή σου και έχε τη δίπλα στο κρεβάτι σου , και θαύμαζε την . Εχε και το λαπτοπ δίπλα σου και θα γιατρετυτείς στο λεπτό. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

+1000. Γιάννη περαστικά, και μετά το Πάσχα θα πάμε στην ΠΝΕ να κεράσω καφέ...

Στο μεταξύ πιάστε μου 2-3 Όθωνες του 1846 κοκορέτσι παρακαλώ, καλοί φαίνονται...
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 01, 2013, 02:46:36 μμ »

σβελτα!!!!!!!!
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 02, 2013, 10:15:27 μμ »

Και δυο ακομα Αγγλιδουλες αυτη τη φορα απο τον ιδιο πωλητη...η δευτερη ειναι και με την βουλα ....αλλα καποιοι το χαβα τους βαρανε  Απορία

http://www.ebay.com/itm/1925-BRITISH-FULL-SOVEREIGN-9176-GOLD-7-9-GRAMS-/171030776172?pt=US_World_Coins&hash=item27d23a896c

Μ΄αρεσει που εχει και ρεζερβα...τρομαρα του  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα


http://www.ebay.com/itm/1927-BRITISH-GOLD-SOVEREIGN-5-10-DWT-22K-GOLD-/171030884703?pt=US_World_Coins&hash=item27d23c315f
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 02, 2013, 10:18:49 μμ »

πω..ειδικα η πρωτη αν και δεν εχω ιδεα απο λιρες φωναζει..πως γίνεται και εχει 99,9% θετικες αυτός
Καταγράφηκε
pierikos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 89


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 02, 2013, 10:24:21 μμ »

Μέχρι κι εγώ που είμαι άσχετος, κατάλαβα με γυμνό μάτι ότι είναι μούφες. Δηλαδή και η μάνα μου θα το καταλάβαινε, τι να λέμε!

Τι να πω, τόσο άγνοια υπάρχει στους επίδοξους αγοραστές; Εγώ αν ήμουν αδαής και σκόπευα να δώσω 200 και 300 ευρώ για ένα νόμισμα, θα το σκεφτόμουν δέκα φορές και ίσως μάλιστα από την πολλή σκέψη να έχανα και την ευκαιρία!

Καταγράφηκε
pierikos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 89


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 02, 2013, 10:25:59 μμ »

πω..ειδικα η πρωτη αν και δεν εχω ιδεα απο λιρες φωναζει..πως γίνεται και εχει 99,9% θετικες αυτός

Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με το θέμα, αλλά βρε παιδιά, μήπως οι bidders-αγοραστές σε πολλές των περιπτώσεων είναι συνεργάτες-σπείρα (ή ένας με πολλούς λογαριασμούς); Να χτυπάνε δηλαδή ο ένας τα κομμάτια του άλλου για να υπάρχει κινητικότητα; Τι να πω...
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 02, 2013, 10:34:27 μμ »

Και μαιμουδες ειναι πιο ομορφες απο αυτα  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 03, 2013, 09:25:49 πμ »

Και μαιμουδες ειναι πιο ομορφες απο αυτα  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
δημητριεεεεε!+1
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 09, 2013, 09:35:42 πμ »

Μια μπανάνα για τον κύριο παρακαλώ  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
http://www.ebay.com/itm/Great-Britain-Sovereign-Gold-Coin-1911-Very-Nice-India-Nigeria-and-Imperial-Coin-/281104435333?pt=US_World_Coins&hash=item4173214885
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 09, 2013, 11:12:11 πμ »

ελα βρε χρηστο,ολα δικα σου τα θελεις!μπορει και να το αγορασουν?
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 09, 2013, 11:26:02 πμ »

Από τις χειρότερες κόπιες που έχω δει.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
Σελίδες: [1] 2 3 ... 24
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences