Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 10:28:34 μμ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: oπλοκατοχη  (Αναγνώστηκε 50928 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #135 στις: Οκτώβριος 13, 2013, 12:47:40 μμ »

η καλυτερη δουλεια φιλε μου!!αν και για μενα αν ειχα τον απαραιτητο χρονο και χρημα,θα ημουν καθε κυριακη πρωι στην λεσχη,μετα βουρ για το πεδιο βολης και μετα καπου στην αθηνα για κανα μαθημα εκπαιδευσης σκυλων!!σε ποιο σημειο εισαι θοδωρη?
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #136 στις: Οκτώβριος 13, 2013, 12:50:23 μμ »

Πατρα φίλε... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #137 στις: Οκτώβριος 13, 2013, 01:07:44 μμ »

μια χαρα σε βρισκω!εγω μεγαρα και πηγαινα στο καντηλι,στο πεδιο βολης του στρατου..ομορφες μερες!! Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
rigas7
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 30


Προφίλ
« Απάντηση #138 στις: Οκτώβριος 15, 2013, 09:04:39 μμ »

Κυριακή πρωι λιακαδιτσα φραπέ,  παγωμένο νερό και βουρ για το πεδίο βολής...Αλλοι πανε λέσχη κι εμείς οι άτυχοι που μαστε μακρυα πάμε για καμία προπόνηση...

Η θέση του όπλου στο τραπεζάκι είναι εκτός κανονισμού. Και δεν θα έπρεπε ο σειριακός αριθμός του όπλου που είναι στο βαλιτσάκι να είναι ορατός στην φωτό. Παρόλ'αυτά είναι πιο όμορφα να είσαι στο πεδίο βολής να κάνεις αγώνα ή πρακτική...
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #139 στις: Οκτώβριος 15, 2013, 09:18:30 μμ »

Αν χρειαστούμε την άποψή σου όσον αφορά τους κανονισμούς και τις φωτογραφίες θα στην ζητήσουμε ...
Και μετά αναρωτιέται ο Γιάννης γιατι οι περισσοτεροι απο τους παλιούς δεν συμμετέχουν τόσο ενεργά στα θέματα ...


Η φωτογραφια αφαιρεθηκε γιατι οπως οι περισσοτεροι ετσι και ο κυριος που εγραψε πιο πανω εχει το μυαλο του στην πουστια και οχι για καλο
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #140 στις: Οκτώβριος 15, 2013, 09:23:09 μμ »

Γειά σου Θοδωρή . Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
rigas7
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 30


Προφίλ
« Απάντηση #141 στις: Οκτώβριος 15, 2013, 10:05:33 μμ »

Αν χρειαστούμε την άποψή σου όσον αφορά τους κανονισμούς και τις φωτογραφίες θα στην ζητήσουμε ...
Και μετά αναρωτιέται ο Γιάννης γιατι οι περισσοτεροι απο τους παλιούς δεν συμμετέχουν τόσο ενεργά στα θέματα ...


Η φωτογραφια αφαιρεθηκε γιατι οπως οι περισσοτεροι ετσι και ο κυριος που εγραψε πιο πανω εχει το μυαλο του στην πουστια και οχι για καλο
Πολύ εύκολα αρπάζεσαι φίλε μου, αυτό κατάλαβες? ότι είμαι κακόβουλος? Απλά είμαι σκοπευτής μέλος σωματείου και μέλος της ΣΚΟΕ και περνάω και εγώ τις κυριακές μου στο πεδίο βολής όταν δεν δουλεύω. Έκανα απλά μια παρατήρηση που μου την έχουν κάνει και εμένα στο σκοπευτήριο
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #142 στις: Οκτώβριος 15, 2013, 10:10:24 μμ »

Επειδη δεν με γνωριζεις κρατα τις παρατηρησεις και τις εξυπναδες για τον εαυτον σου αν ησουν σωστος και ηθελες να κανεις το καλο μπορουσες να μου στειλεις προσωπικο μηνυμα και οχι να κανεις τον παντογνωστη μπροστα σε ολους.
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences