Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 11:42:10 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΣΩΦΡΟΝΙΣΜΟΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΝ  (Αναγνώστηκε 2062 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 19, 2013, 07:35:24 πμ »

Καλημερα παιδια να εχουμε ολοι.Χθες περασα απο τον γιατρο μου ο οποιος μου ειπε ξαδερφε μεχρι τωρα επαιρνες ενα χαπακι για την  πιεση απο σημερα θα προσθεσουμε ακομα ενα και θα δουμε.Μου ειπε επισης να σταματησω να διαβαζω τις ειδησεις γιατι οπως μου ειπε γελωντας δεν το γλυτωνω το εγκεφαλικο.Δεν τον ακουσα και διαβαστε παρακατω.Στην Αττικη  συμφωνα με παραγοντα του Υπουργειου Δικαιοσυνης ψαχνουν για χωρους-αγροτικα καταστηματα κρατησης(στρατοπεδα συγκεντρωσης θα ελεγα εγω) για οσους εχουν ποινες εως 2 χρονια απο οσους δεν εχουν να πληρωσουν τους φορους γιατι οι φυλακες δεν χωρανε πλεον αλλους.Σε αυτα τα στρατοπεδα συγκεντρωσης μαλιστα θα γινονται και ειδικα μαθηματα σωφρονισμου επιδοτουμενα απο την ΕΕ οπου τα ατακτα παιδια θα καθοδηγουνται για να μαθουν πως πρεπει πρωτα να πληρωνουν τους φορους τους και μετα να φροντιζουν για την διαβιωση την δικη τους και της οικογενειας τους,κατι το οποιο ειναι μονοδρομος για να παρουν τα χρηματα τους οι δανειστες.Το ιδιο θα γινει και στην Θεσσαλονικη.Σας θυμιζει κατι απο τα προγραμματα ιδεολογικης διαφωτισης στους αντιφρονουντες στην Κινα του Μαο και την πρωην ΕΣΣΔ?Ε ρε γλεντια και χοροι που εχουν να γινουν οπως θα ελεγε και ο Καραγκιοζης μας.Περιμενατε εσεις τετοια μεγαλεια.Ο νοων νοητω ο μη νοων ανοητευει!!!!
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 19, 2013, 07:45:49 πμ »

Μήπως είναι και επιδοτούμενα; Τουλάχιστον έτσι θα καλύψουν μέρος των οφειλών τους...  Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 19, 2013, 07:58:37 πμ »

Μήπως είναι και επιδοτούμενα; Τουλάχιστον έτσι θα καλύψουν μέρος των οφειλών τους...  Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Στριφογύρισμα ματιών
Το γραφω φιλε μου οτι ειναι επιδοτουμενα απο την ΕΕ
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2793


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 19, 2013, 08:11:58 πμ »

μην παγαίνει το μυαλό σου σε εσένα ellinas. ο Γαβαλάς ας πουμε αν ήταν εξω και κυκλοφορούσε με τις μπανάνες στα κανάλια δεν θα έλεγες ''' κοιτα ο Μ @ λ @ κ ας χρωσταει 10εκ ευρώ στο κρατος φόρους και κυκλοφορεί εξω?'''

Δεν θα χωσουν καποιον που χρωσταει 5 και 10 χιλιάρικα και ας είναι ποινικο αδίκημα πλέον.

Καλημέρα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 19, 2013, 03:11:04 μμ »

Καλημερα παιδια να εχουμε ολοι.Χθες περασα απο τον γιατρο μου ο οποιος μου ειπε ξαδερφε μεχρι τωρα επαιρνες ενα χαπακι για την  πιεση απο σημερα θα προσθεσουμε ακομα ενα και θα δουμε.Μου ειπε επισης να σταματησω να διαβαζω τις ειδησεις γιατι οπως μου ειπε γελωντας δεν το γλυτωνω το εγκεφαλικο.Δεν τον ακουσα και διαβαστε παρακατω.Στην Αττικη  συμφωνα με παραγοντα του Υπουργειου Δικαιοσυνης ψαχνουν για χωρους-αγροτικα καταστηματα κρατησης(στρατοπεδα συγκεντρωσης θα ελεγα εγω) για οσους εχουν ποινες εως 2 χρονια απο οσους δεν εχουν να πληρωσουν τους φορους γιατι οι φυλακες δεν χωρανε πλεον αλλους.Σε αυτα τα στρατοπεδα συγκεντρωσης μαλιστα θα γινονται και ειδικα μαθηματα σωφρονισμου επιδοτουμενα απο την ΕΕ οπου τα ατακτα παιδια θα καθοδηγουνται για να μαθουν πως πρεπει πρωτα να πληρωνουν τους φορους τους και μετα να φροντιζουν για την διαβιωση την δικη τους και της οικογενειας τους,κατι το οποιο ειναι μονοδρομος για να παρουν τα χρηματα τους οι δανειστες.Το ιδιο θα γινει και στην Θεσσαλονικη.Σας θυμιζει κατι απο τα προγραμματα ιδεολογικης διαφωτισης στους αντιφρονουντες στην Κινα του Μαο και την πρωην ΕΣΣΔ?Ε ρε γλεντια και χοροι που εχουν να γινουν οπως θα ελεγε και ο Καραγκιοζης μας.Περιμενατε εσεις τετοια μεγαλεια.Ο νοων νοητω ο μη νοων ανοητευει!!!!

εγω τους προτεινο να βρουνε χωρο για 10.000.000 ατομα, η ακομα καλυτερα να βαλουν καγκελα γυρο γυρο στα συνορα νι γινουμε μια τεραστια φυλακη να μη τους κουραζουμε τους ανθρωπους.Ουτε επιδοτησεις ουτε τιποτα!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 20, 2013, 05:16:09 πμ »

χρειάζεται ένα μέρος να χωράει απλά 300...
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 20, 2013, 09:41:21 πμ »

χρειάζεται ένα μέρος να χωράει απλά 300...

Ναι, αλλά λίγο μεγάλο γιατί έχουν και κάποιο εκτόπισμα. Έχουν φάει βλέπεις τόσα χρόνια τον αγλέορα.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences