Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 08:09:43 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τρελη Ευκαιρια!!  (Αναγνώστηκε 19345 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 02, 2011, 08:11:53 πμ »

φιλε για να τελειωνουμε με τις ανοησιες.οποιος θελει ακυκλοφορητο,20δρχ του 1960-5 ευρω,τριανταρι μεγαλο-15 ευρω,και τελος το μικρο του 1964-10,12 ευρω.αμα πατε στην οδο αριστειδου,η στην στοα χρηματηστηριου, σας κανουν και υποκλισεις,αν δεν ξερετε,σας πουλαω εγω κατοπιν ραντεβου,αλλα θα βγαλω μεροκαματο,για να τα αγορασω για σας,αφου θελετε τιμες.οποιος ξαναγραψει εχει προβλημα υγειας,δεν του φταιω εγω?καθε μερα να διαβαζω,τις σαχλαμαρες,που βαζουν στις αγγελιες οι διαφοροι αετονυχηδες,για να δουνε? αν εχετε κανενα καλο νομισμα, να σας αρπαξουν.ποιος ηλιθιος αγοραζει τριανταρι 500ευρω?κριμα ,για αυτο στην ελλαδα βασιλευουν οι μετριοι,γιατι υπαρχουν,και ατομα περιορισμενης αντιληψεως!!δεν θελω να θιξω τα παιδια με νοητικη στερηση,γιατι αυτα τουλαχιστον, το  γνωριζουν και προσπαθουν,αλλα να εχεις λογικη,και να γραφεις μ-ανοησιες ειναι  απαραδεκτο.εκτος και αν εχετε βιτσιο να σας προσβαλουν,οποτε, και αυτο ειναι κλινικη παθηση,λοιπον οποιος θελει πουλαω,γιαννηςτ.υγ .μονο μην σπρωχνωσαστε, για ολους εχει.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 02, 2011, 08:26:43 πμ »

φιλε για να τελειωνουμε με τις ανοησιες.οποιος θελει ακυκλοφορητο,20δρχ του 1960-5 ευρω,τριανταρι μεγαλο-15 ευρω,και τελος το μικρο του 1964-10,12 ευρω.αμα πατε στην οδο αριστειδου,η στην στοα χρηματηστηριου, σας κανουν και υποκλισεις,αν δεν ξερετε,σας πουλαω εγω κατοπιν ραντεβου,αλλα θα βγαλω μεροκαματο,για να τα αγορασω για σας,αφου θελετε τιμες.οποιος ξαναγραψει εχει προβλημα υγειας,δεν του φταιω εγω?καθε μερα να διαβαζω,τις σαχλαμαρες,που βαζουν στις αγγελιες οι διαφοροι αετονυχηδες,για να δουνε? αν εχετε κανενα καλο νομισμα, να σας αρπαξουν.ποιος ηλιθιος αγοραζει τριανταρι 500ευρω?κριμα ,για αυτο στην ελλαδα βασιλευουν οι μετριοι,γιατι υπαρχουν,και ατομα περιορισμενης αντιληψεως!!δεν θελω να θιξω τα παιδια με νοητικη στερηση,γιατι αυτα τουλαχιστον, το  γνωριζουν και προσπαθουν,αλλα να εχεις λογικη,και να γραφεις μ-ανοησιες ειναι  απαραδεκτο.εκτος και αν εχετε βιτσιο να σας προσβαλουν,οποτε, και αυτο ειναι κλινικη παθηση,λοιπον οποιος θελει πουλαω,γιαννηςτ.υγ .μονο μην σπρωχνωσαστε, για ολους εχει.
γιατι δεν μπαινεις στο abay,να διαπιστωσιες ποσο εχουν,και κουραζεσαι να γραφεις?συγνωμη για το υφος μου,αλλα μια βολτα στο μοναστηρακι,η στα μαγαζια με νομισματα,δεν ειναι αρκετη,ασε που το ιντερνετ σου λυνει καθε απορια σε δυο λεπτα,εκτος και αν μας δουλευεις,και γραφω τσαμπα.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 02, 2011, 08:33:36 πμ »

Τελικα τα τριανταδραχμα ειναι πολυ ακριβα νομισματα!! Δειτε ποσο εκλεισε αυτο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170453109321
Εντελως τυχαια μου βρισκοντε καμια εικοσαρια κομματια στην ακρη αρα με εναν προχειρο υπολογισμο εχω στην ακρη 60.000 ευρω Άνεση ΕΙΜΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα
γιωργο στα αγοραζω με 59.000,αλλα κανε μου καμια ευκολια,οχι μετρητοις,τι φιλοι ειμαστε αισχροκερδη?ΥΓ.σε τι νομισμα τα θελεις? μην γινει καμια παρεξηγηση?
Καταγράφηκε
gianismegara
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 03, 2011, 07:22:46 πμ »

φιλε για να τελειωνουμε με τις ανοησιες.οποιος θελει ακυκλοφορητο,20δρχ του 1960-5 ευρω,τριανταρι μεγαλο-15 ευρω,και τελος το μικρο του 1964-10,12 ευρω.αμα πατε στην οδο αριστειδου,η στην στοα χρηματηστηριου, σας κανουν και υποκλισεις,αν δεν ξερετε,σας πουλαω εγω κατοπιν ραντεβου,αλλα θα βγαλω μεροκαματο,για να τα αγορασω για σας,αφου θελετε τιμες.οποιος ξαναγραψει εχει προβλημα υγειας,δεν του φταιω εγω?καθε μερα να διαβαζω,τις σαχλαμαρες,που βαζουν στις αγγελιες οι διαφοροι αετονυχηδες,για να δουνε? αν εχετε κανενα καλο νομισμα, να σας αρπαξουν.ποιος ηλιθιος αγοραζει τριανταρι 500ευρω?κριμα ,για αυτο στην ελλαδα βασιλευουν οι μετριοι,γιατι υπαρχουν,και ατομα περιορισμενης αντιληψεως!!δεν θελω να θιξω τα παιδια με νοητικη στερηση,γιατι αυτα τουλαχιστον, το  γνωριζουν και προσπαθουν,αλλα να εχεις λογικη,και να γραφεις μ-ανοησιες ειναι  απαραδεκτο.εκτος και αν εχετε βιτσιο να σας προσβαλουν,οποτε, και αυτο ειναι κλινικη παθηση,λοιπον οποιος θελει πουλαω,γιαννηςτ.υγ .μονο μην σπρωχνωσαστε, για ολους εχει.
γιατι δεν μπαινεις στο abay,να διαπιστωσιες ποσο εχουν,και κουραζεσαι να γραφεις?συγνωμη για το υφος μου,αλλα μια βολτα στο μοναστηρακι,η στα μαγαζια με νομισματα,δεν ειναι αρκετη,ασε που το ιντερνετ σου λυνει καθε απορια σε δυο λεπτα,εκτος και αν μας δουλευεις,και γραφω τσαμπα.

Κατάλαβα ΠΟΛΛΑ....αγαπητέ ''κύριε''!

Νομίζω πως δεν είμαι στην θέση να σας απαντήσω, αφού βάση των γραφόμενων σας, ίσως να ανήκω σε μια απ' τις κατηγορίες που υποδείξατε.
Ζητώ ταπεινά συγνώμη, απ' τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ, αλλά δυστυχώς δεν έχω μάθει στην ζωή μου να παίρνω αυτού του ύφους απαντήσεις, ούτε να συνομιλώ με ανθρώπους που ποδοπατούν και ισοπεδώνουν, την νοημοσύνη του συνομιλητή τους.
Είμαι μέλος σε άλλα δύο φόρουμ και στο ένα μάλιστα συντονιστής. Και τα δύο είναι αξιόλογα και το ένα μάλιστα, μοναδικό και νέο στην Ελλάδα. Δεν έχω απαντήσει, ούτε μου έχουν απαντήσει σ' αυτό το ύφος.

Συγνώμη αν σας κούρασα ή αν υπήρξα ''καυστικός''.
Δεν θα απαντήσω ξανά, σε οτιδήποτε αφορά το παρόν post μου και τις παραθέσεις αυτού.

Με εκτίμηση προς όλους

Ιωάννης Κωνσταντίνου   
Καταγράφηκε
chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 03, 2011, 10:05:58 πμ »

Φίλε Γιάννη, επέτρεψε μου να σου ζητήσω συγνώμη εκ μέρους όλων για το ύφος του άλλου Γιάννη.  Όπως θα έχεις διαπιστώσει δεν γράφω συχνά, αυτό το κάνω μόνο όταν με βγάζουν από τα ρούχα μου, και στη συγκεκριμένη περίπτωση για τα εικοσάρικα του 1960 τα οποία κοστίζουν σαν μέταλλο με σημερινή τιμή 6,94 ΕΥΡΟ. Τώρα εάν ο χρήστης που σου απάντησε μπορεί να μου βρει καμιά πενηνταριά εικοσάρικα σαν το παρακάτω με 5 ΕΥΡΟ τα αγοράζω και δίνω και 50 ΕΥΡΟ για τον κόπο του !!

Ας σοβαρευτούμε όμως τα εικοσάρικα ήταν νόμισμα κυκλοφορίας και κατά συνέπεια τα χρησιμοποίησαν σχεδόν όλα για τις συναλλαγές με συνέπεια να υπάρχουν πολύ λίγα σε κατάσταση UNC, αντίθετος τα τριαντάδραχμα ήταν σχεδόν τα πρώτα αναμνηστικά νομίσματα αν και κυκλοφορίας, από ιδρύσεως του ελληνικού κράτους. Ολος ο κόσμος λοιπόν εκείνη την εποχή μεταξύ αυτών και εγώ, όταν μας έπεφτε τριαντάρη το φιλάγαμε (Κάτι παρόμοιο συνέβη με τα 500σαρικα του 2000)  Έτσι εξηγείτε γιατί τα περισσότερα βρίσκονται σε κατάσταση UNC.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 03, 2011, 10:43:35 πμ από chrysos » Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 03, 2011, 10:56:42 πμ »

Κυριε Νικο ισως και να το αποπηρε τον Γιαννη  ο giannist αλλα τον καταλαβαινω απολυτα.Εχει καποιες μερες που ταλαιπωρειται το φορουμ απο τετοιου ειδους ερωτησεις.Θα μπορουσε πολυ απλα να ανατρεξει στην κορυφη των ποστς οπου εχουν γινει σιγουρα πανω απο 10 παρομοιες ερωτησεις. Αντ' αυτου προτιμησε να ακολουθησει την ευκολη μεθοδο και να ρωτησει.Εγω δεν απαντησα γιατι εχω κουραστει ο κυριος Γιαννης πιο ευθικτος απαντησε ισως κακως αλλα τον καταλαβαινω απολυτα.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:01:43 πμ »

Αυτα τα θεματα που σηκωνονται απο νεους χρηστες πρωτον αποθαρρυνουν πολλους παλιους χρηστες να συμμετεχουν και δευτερον καπελωνουν σημαντικα θεματα.Βλεπετε πουθενα να συνεχιζεται η συζητηση για τους καποδιστριες που ειχε ακρως νομισματικο ενδιαφερον.Ειναι βαρετο και κουραστικο να απανταμε συνεχεια στα ιδια και στα ιδια και μαλιστα σε ανθρωπους οχι συλλεκτες που ενδιαφερον τους ειναι μονο να πουλησουν και μετα να εξαφανιστουν.Εδω μπαινουμε για να περασουμε τον ελευθερο χρονο μας και οχι για να κανουμε τον κραουζ κανενος.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:13:11 πμ »

εχει δικιο ο γιαννης

λες σε καποιον τι εχει και σε βγαζει ψευτη λαμογιο πας να του φας το θησαυρο του κτλπ

λες και αν καποιος βγαλει κατι καλο, και τον παραμυθιασει καποιος, δεν θα βγουν οι αλλοι να τον κραξουν

κυριε νικο εγω τα πηρα 10 ευρω  απο μασουρι απο καποιον καλο φιλο και μου εδωσε και δωρο σειρες 73 καθως και καποια τρυπια γιωργακια αρα σαν τιμη πανω  κατω στα τα 5 που λεει ο γιαννης

εσεις ποσο πουλησατε τα λοτ στο ebay

γιαννη και εσυ μην τρελενεσε απλα μην απαντας και βαζε το link αδικα τον προκηνξες τον ανθρωπο  
Καταγράφηκε

LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:18:20 πμ »

αναργυρε για τα πω του στραβου το δικιο δεν μου κανει για κομμμμμμιτης απλα επεσε σε λαθος στιγμη και τον πηρε η μπαλα
Καταγράφηκε

chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:52:24 πμ »

Κυριε Νικο ισως και να το αποπηρε τον Γιαννη  ο giannist αλλα τον καταλαβαινω απολυτα.Εχει καποιες μερες που ταλαιπωρειται το φορουμ απο τετοιου ειδους ερωτησεις.Θα μπορουσε πολυ απλα να ανατρεξει στην κορυφη των ποστς οπου εχουν γινει σιγουρα πανω απο 10 παρομοιες ερωτησεις. Αντ' αυτου προτιμησε να ακολουθησει την ευκολη μεθοδο και να ρωτησει.Εγω δεν απαντησα γιατι εχω κουραστει ο κυριος Γιαννης πιο ευθικτος απαντησε ισως κακως αλλα τον καταλαβαινω απολυτα.

Φίλε Ανάργυρε, και εγώ εκνευρίζομαι με τον καταιγισμό των ερωτήσεων από χρήστες που γράφονται μόνο και μόνο για να πουλήσουν δυο-τρία νομίσματα,
Από τη στιγμή όμως που έχετε βάλει κατηγορία Online εκτίμηση, τους ενθαρρύνετε εσείς, μην παραπονιέστε λοιπόν.  !!!
Καταγράφηκε
chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:53:58 πμ »


κυριε νικο εγω τα πηρα 10 ευρω  απο μασουρι απο καποιον καλο φιλο και μου εδωσε και δωρο σειρες 73 καθως και καποια τρυπια γιωργακια αρα σαν τιμη πανω  κατω στα τα 5 που λεει ο γιαννης


Το λοτ στο ebay με τα εικοσάρικα που πούλησα ήταν σε κατάσταση f όχι ακυκλοφόρητα, έχω πουλήσει UNC εικοσάρικα στο ebay με $25 πολλές φορές.  Η πρόταση μου ισχύει αγοράζω με 6 ΕΥΡΟ !!!
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 03, 2011, 01:23:41 μμ »

κυριε νικο

αλλο ειναι να γραφεις στην on line εκτημηση και αλλο ειναι να γραφεις οπου βρεις μεσα στο ΦΟΡΟΥΜ και να το γεμιζεις
το δικο σας θεμα ο γιωργος εβαλε την πινεζα και το βλεπουμε και το χαιρομαστε αλλα εκτος απο αυτο υπαρχουν και αλλα εξερετικα θεματα για τον καποδιστρια οπως για παραδειγμα αυτο του νικου για τα κανονια αυτο για τις λιρες  καθως και  διαφορων κυριων τα οποια εχουν θαφτει

εσεις ειπατε την αξια σαν μεταλλο 6,94 αρα δεν παιζει ρολο η κατασταση

και 20 ευρω να μου πειτε εγω δεν πουλαω και ας τα εχω παρει 5-6 ειμαι απο αυτους που μαζευουν
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 03, 2011, 02:23:31 μμ »

κυριε νικο εχω μασουρια τραπεζης,αλλα αμα πατε στην αριστειδου,στον κυριο μαρκοπουλο,στον κυριο γεωργιαδηκλπ,αν παρετε καμια δεκαρια, τα 5 ευρω που λεω ειναι πολλα.τον φιλο συνονοματο, απο τα μεγαρα,δεν τον εθιξα,και αν νομιζει του ζητω ειλικρινα ΣΥΓΝΩΜΗ,αλλα αν ειδατε,εγω, και αλλα δυο τρια ατομα, απο τα 500!!που εχει το φορουμ,απαντουμε και προσπαθουμε να βοηθησουμε τους νεους συλλεκτες.κοιταξτε, την ιστοσελιδα,και ισως να εχετε δικιο,οτι αφου υπαρχει αυτο το παραθυρο, για τιμες νομισματων? πρεπει να απαντουμε.αλλα σε συλλεκτες, και οχι γενικα, σε καποιον που εχει, 30 ξενα συγχρονα νομισματα, ακουγοντας οτι βοηθουμε? να θελει τιμες?χωρις φωτογραφιες?και αμα του απαντουμε,να γινομασται,και πονηροι που θελουμε να τους εξαπατησουμε? ο φιλος γιαννης αφου του ειπαμε,μετα μας λεει τι να πιστεψει?ας παει στον κυριο που δινει 500 ευρω.εδω υποτιθεται,αν καποιος διαβασει αρθρα,θα δει τιμες,πως αξιολογουμε ενα νομισμα,κλπ δηλαδη ενα φορουμ καθαρα για συλλεκτες!!! νομισματων,γραμματοσημων,μεταλιων,βιβλιων,κλπ.τωρα οποιος βρισκει στο συρταρι του δεκα νομισματα συγχρονα ,και θελει,να γινει πλουσιος,ας βαλει,στις πωλησεις τα νομισματα του.αν δειτε και ο φιλος ,ο αναργυρος εχει απαντησει σε διαφορους,και εχει καταντησει,τηλεφωνικη υπηρεσια,και τα ακουει κιολας!!απο μερικους,πιο εξυπνους,γιατι παει να τους κλεψει?σιγουρα δεν πρεπει να μιλαμε  αρνητικα,αλλα ουτε ψεματα ειπαμε,ουτε εχουμε σκοπο να κοποιδεψουμε κανεναν.σιγουρα ο νεος συλλεκτης φαινεται,απο τον τροπο που μιλαει,και οχι αραδιαζοντας εναν καταλογο,40 διαφορετικων χωρων,χωρις διευκρινησεις,να απαιτει τιμες,που κανεις μας δεν τις ξερει απεξω.με καταλογο,και παλι?πιστευω,οτι να μην εννοειται οτι αγοραζεται? 20ρικα του 1960ακυκλοφορητα με 50 ευρω?γιατι μερικοι θα νομιζουν οτι εγιναν πλουσιοι,τα τριανταρικα των ####ν εχουν,8-10 ευρω,σας χαιρετω οπως και ολην την παρεα,απλως δεν ξαναγραφω,για τιμες,οποιος θελει,ας του απαντησει αλλος,καλο απογευμα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 03, 2011, 02:46:07 μμ »

αρα κυριε κωνσταντινου,αφου ειστε ειδημων,γιατι μας ταλαιπωρηται ολους?εκτος και αν,στις ιστοσελιδες που ειστε μελος ,δεν μπορειτε να βρειτε ακρη?η, θελετε να κανετε τον αδαη,για λογους που δεν μπορω να εξηγησω?αν εισασταν ειλικρινης,θα λεγατε απο την αρχη,ρωταω πληροφοριακα,γιατι θελω να πουλησω,απο μια τετραδα,και οχι ειξης-αφιξεις ?ντομπρα πουλαω αυτα,τα αγοραζει κανεις?μου αρεσει που νοιωθεις θιγμενος?εγω,τι να πω,που μας δουλευεις τοσες μερες?μηπως αυτα που εγραψα ισχυουν?λεω τωρα εγω, ο αγενης, σε εναν ανιδιοτελη Κυριο, σαν και σας, κυριε κωνσταντινου?ιωννης Τασιοπουλος.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 03, 2011, 03:11:53 μμ »

Βρισκω ενδιαφερουσα τήν συζήτηση ακόμα και υπο συνθήκες θυμού η οχλησης απο οποιονδήποτε,ετσι αντλω λεπτομερειες σε αναφορες που υπο διαφορετικές συνθήκες δέν θα μάθαινα,πιστευω οτι ολοι βοηθούν εαν ξέρουν αναφερωντας οτιδηποτε ερωτάται,και τιμες ,γιατί ; να μην αναφερετε κυριε Γιαννη παλι; χαιρομαι τους ανθρωπους που τολμανε να αναφερουν την προσωπικη τους αποψη στα συλλεκτικα ,και μεσα σε αυτα ειναι και οι τιμες ,τωρα αν σε καποιους δεν αρεσει αυτο ας ξεδιπλωνουν επιχειρηματα και οχι *χολη* με σεβασμο προς ολους ,ΒΑΣΙΛΗΣ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences