Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 06:40:54 μμ
Σελίδες: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 239
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΘΛΗΤΙΚΑ  (Αναγνώστηκε 760544 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1200 στις: Μάρτιος 01, 2014, 05:52:53 μμ »

Μπραβο ρε Μαρινακη ποτε προλαβες να κανεις Ολα  αυτα που λεει η Δωρα?.....................αλλα δεν μας αναφερες ακομα τι εκανε?.........Αν οτι λεει καποιος χωρις αποδειξεις πρεπει να το πιστευουμε Δωρα τοτε χαθηκαμε...............θα σου αναφερω μερικα που εχω ακουσει, Ο Φλωρινιοτης ειναι αντρας,ο Κυριακος Μητσοτακης ειναι γιος της Ντορας και τουΤελη Χρυσου, ο Σαραβακος ηταν γκομενος του Βαρδινογγιανη,ο Ν.Αναστοπουλος ειναι κορη, Ο χιτλερ δεν πεθανε αλλα ζουσε στη Βραζιλια............ και εγω αυριο το πρωι εχω ραντεβου για τσιπουρο με δυο εξωγηινους  Στριφογύρισμα ματιών...............αποδειξεις Δωρα ,αποδειξεις παντα η αποφασεις δικαστηριων,ολα τα αλλα ειναι παραφυλολογια. μου ειπαν ,ακουσα,του ειπα,κιτρινος τυπος.............τελικα.
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1201 στις: Μάρτιος 01, 2014, 05:57:01 μμ »

και εγω αυριο το πρωι εχω ραντεβου για τσιπουρο με δυο εξωγηινους  Στριφογύρισμα ματιών
Τάσο να έρθω και εγώ μαζί δεν έχω γνωρίσει από κοντά τους φίλους μας,μόνο από μακρυά Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1202 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:07:29 μμ »

και εγω αυριο το πρωι εχω ραντεβου για τσιπουρο με δυο εξωγηινους  Στριφογύρισμα ματιών
Τάσο να έρθω και εγώ μαζί δεν έχω γνωρίσει από κοντά τους φίλους μας,μόνο από μακρυά Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Και βεβαια να ερθεις, ειναι και συλλεκτες Χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1203 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:11:05 μμ »

όλα γίνονται και όποιος δεν είναι του αθλήματος καλά θα κάνει να είναι λίγο επιφυλακτικός...εμένα πάντως μου έχει πει πρόεδρος να χάσουμε αλλά και το σκορ, όπως και έγινε, αν και δήλωσα ότι δεν παίζω, και στην μεγάλη κατηγορία, όχι στην β αθηνών...μέχρι εδώ...
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #1204 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:11:13 μμ »

τασο δεν εχω κανενα λογο να ερθω σε αντιπαραθεση και ειδικα για τον κυριο μαρινακη!
αυτα που λεω δεν τα λεω εγω αλλα οι μιση ελλαδα.
αλλα επειδη ζητας αποδειξεις θα σου πω.
οταν ελεγε στα αποδυτηρια του σισε σε π...........ξα  το εδειξαν ολα τα καναλια.θα το ειδες φανταζομαι???
οταν μπηκαν οι (φιλαθλοι) του ολυμπιακου στον αγωνιστικο χωρο για να ζητησουν (αυτογραφο) απο τους παιχτες του παναθηναικου και αυτο το εδειξαν τα καναλια.φανταζομαι και αυτο θα το ειδες!
οταν βγηκαν οι συνομιλιες με μπεο,μαρινακη,πατερα και δεν ξερω γω ποσα ακομα ατομα,πιστευω τα ακουσες!
ακομα νομιζω περιμενει ο εισαγγελεας τον κυριο μαρινακη να παει να καταθεσει για τις συνομιλιες που ειχε!!!
και ξαναλεω δεν εχω καμια διαθεση να μπω σε αντιπαραθεση μαζι σου για κατι που δεν με απασχολει!!!
το κοβω εδω λοιπων και οπως ειπα και προηγουμενος ευχομαι να γινει ενα (τιμιο) παιχνιδι και να κερδισει ο καλυτερος!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
φιλικα δωρα!
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1205 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:16:18 μμ »

τασο δεν εχω κανενα λογο να ερθω σε αντιπαραθεση και ειδικα για τον κυριο μαρινακη!
αυτα που λεω δεν τα λεω εγω αλλα οι μιση ελλαδα.
αλλα επειδη ζητας αποδειξεις θα σου πω.
οταν ελεγε στα αποδυτηρια του σισε σε π...........ξα  το εδειξαν ολα τα καναλια.θα το ειδες φανταζομαι???
οταν μπηκαν οι (φιλαθλοι) του ολυμπιακου στον αγωνιστικο χωρο για να ζητησουν (αυτογραφο) απο τους παιχτες του παναθηναικου και αυτο το εδειξαν τα καναλια.φανταζομαι και αυτο θα το ειδες!
οταν βγηκαν οι συνομιλιες με μπεο,μαρινακη,πατερα και δεν ξερω γω ποσα ακομα ατομα,πιστευω τα ακουσες!
ακομα νομιζω περιμενει ο εισαγγελεας τον κυριο μαρινακη να παει να καταθεσει για τις συνομιλιες που ειχε!!!
και ξαναλεω δεν εχω καμια διαθεση να μπω σε αντιπαραθεση μαζι σου για κατι που δεν με απασχολει!!!
το κοβω εδω λοιπων και οπως ειπα και προηγουμενος ευχομαι να γινει ενα (τιμιο) παιχνιδι και να κερδισει ο καλυτερος!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
φιλικα δωρα!
Αντιθετη αποψη εχουμε Δωρα δεν ειμαστε εχθροι,τα βλεπουμε απο αλλη οπτικη γωνια ........... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #1206 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:19:48 μμ »

 Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
σωστα ο καθενας εχει την αποψη του και δεν μπορει να του την αλλαξει κανεις!!
καλη συνεχεια!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1207 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:25:18 μμ »

Βρε δεν αφήνετε το Μαρινακη,αυτός είναι μια χαρά και κοιτάτε να με βοηθήσετε εδώ: http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=13304.msg166609#new

 Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1208 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:30:58 μμ »

όλα γίνονται και όποιος δεν είναι του αθλήματος καλά θα κάνει να είναι λίγο επιφυλακτικός...εμένα πάντως μου έχει πει πρόεδρος να χάσουμε αλλά και το σκορ, όπως και έγινε, αν και δήλωσα ότι δεν παίζω, και στην μεγάλη κατηγορία, όχι στην β αθηνών...μέχρι εδώ...
Φιλε μου,ειμαι αντιπροεδρος σε ομαδα που εχω παιξει κι ολας Α αθηνων, εχω παιξει ΡΟΥΦ Γ εθνικη ,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ερασιτεχνικο και σε 2 ομαδες αθηνων.......... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1209 στις: Μάρτιος 01, 2014, 06:38:14 μμ »

και εγώ 10 χρόνια Α-Β εθνική...και πρώτη φορά ακούς από την Δώρα, για στημένο ματς-στοίχημα? δεν νομίζω...
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1210 στις: Μάρτιος 01, 2014, 08:09:43 μμ »

3-0
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1211 στις: Μάρτιος 01, 2014, 08:32:34 μμ »

και εγώ 10 χρόνια Α-Β εθνική...και πρώτη φορά ακούς από την Δώρα, για στημένο ματς-στοίχημα? δεν νομίζω...
Και σας ελεγε ανοιχτα ο προεδρος να χασετε ? στην ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΣΟΥΝΑ.........
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1212 στις: Μάρτιος 01, 2014, 09:50:12 μμ »

και εγώ 10 χρόνια Α-Β εθνική...και πρώτη φορά ακούς από την Δώρα, για στημένο ματς-στοίχημα? δεν νομίζω...
Και σας ελεγε ανοιχτα ο προεδρος να χασετε ? στην ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΣΟΥΝΑ.........

όχι. φίλε μου κατά καιρούς αυτά έχουν γίνει σε όλα τα σωματεία στον κόσμο, φαντάσου στην Ελλάδα. Δες τι έγινε πριν κάποια χρόνια στην Ιταλία, στο Βέλγιο, στην Γερμανία, αλλά και σε διεθνείς οργανώσεις. μην επεκταθούμε περισσότερο γιατί δεν κάνει, αλλά το ποδόσφαιρο έχει χρήμα, και συμφέροντα, και όλα γίνονται...μέχρι και τηλέφωνο τον διαιτητή στο ημίχρονο παίρναν...και παίχτες παίζαν ποιος θα κερδίσει την σέντρα και το κανονίζαν.. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #1213 στις: Μάρτιος 01, 2014, 10:37:15 μμ »

Φιλε μου ,αυτα μπωρει να γινοντε σε μεμονομενες ομαδες και με τιποτα οτι ειναι ο κανονας.Ειμαι 28 χρονια στο ποδοσφαιρο παιχτης και παραγοντας εχω δει παρα πολλα ,αλλα οχι να κατεβει ο προεδρος και να πει καθηστε να χασετε απο τον μεγαλο αντιπαλο σας,εκτος κι αν λεμε για παραγοντες φωτοβολιδες[μπραβους και τα συναφη] μην τα ισοπεδονουμε ολα ρε παιδια.........Και το ξαναλεω με στοιχεια οχι φωτοβολιδες, ανωνυμα και εγω ξερω τι εγινε, δεν λεει τιποτα ,ποιος,ποτε, που?  και οπως λενε στους γαμους οποιος εχει αντιρηση ας μιλησει τωρα αλλιως ας σωπασει για παντα [στοιχεια λοιπον οπως ειχε πει και ο κυριος Νεστορας και ειχε δικιο].καλο σας βραδυ  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1214 στις: Μάρτιος 02, 2014, 01:51:45 πμ »

να διορθώσω, η απάντηση μου, ήταν γενική για το ποδόσφαιρο, και όχι για το ντέρμπι.

ένα πρόσφατο... http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=271272&catid=4

πρόσφατο στην Ιταλία...  http://makthes.gr/news/sports/114663/ και τι ομάδες ε...

πρόσφατο Αγγλία...  http://www.sport.gr/Article/%CE%95%CE%B9%CE%B4%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/%CE%A0%CE%BF%CE%B4%CF%8C%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%BF/%CE%94%CE%B9%CE%B5%CE%B8%CE%BD%CE%AE/VIDEO-%CE%A0%CF%8E%CF%82-%CE%AD%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD%CE%B1%CE%BD-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CE%B1/28-190565.html

σκάνδαλο Χόιτσερ...  http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=289923

Αυστραλία... http://www.koolnews.gr/diethni/speira-estine-podosfairika-paixnidia-stin-australia-omologise-o-egkefalos/

Νταν ταν...   http://www.onsports.gr/Podosfairo/Kosmos/item/344794-Syllipsi-toy-Ntan-Tan-ton-680-stimenon-agonon

και άλλα 100 παραδείγματα...θυμάσαι και την Γιούβε.

υγ...κανόνισε καμιά μεταγραφή το καλοκαίρι,που θα είμαι ελεύθερος, δέχομαι και νομίσματα για πληρωμή.. Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 239
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences