Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 10:47:39 πμ
Σελίδες: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 239
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΘΛΗΤΙΚΑ  (Αναγνώστηκε 760408 φορές)
0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #3405 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 12:36:02 πμ »

Άσε μας ρε τέρη, άσε μας βρε κουκλίτσα μου
Παρακαλω να εισθε κοσμιοι κ να σεβεστε τα μελη ανεξαρτητως οπαδικων προτιμησεων. Δεν θα γινουν ανεκτοι τετοιοι χαρακτηρισμοι
+10000000
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #3406 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 12:59:34 πμ »

Ακουω συνεχεια  για παραγκα ,Μαρινακη,Κοκκαλη,διαιτητες,Ε.Π.Ο,βρωμια και λογια ,πολλα λογια.Που ΟΛΑ ομως  ειναι φημες ,τιποτα αλλο απο ΦΗΜΕΣ.Εγινε κανενα δικαστηριο και βγηκε καποια αποφαση?Εχει καταδικαστει καποιος απο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ?Οταν γινει αυτο τοτε τα λεμε.Τωρα να μεινουμε σε οτι εχει τελεσιδικησει αυτα μετρανε κυριοι,οι τελικες αποφασεις δικαστηριων..........................
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #3407 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:16:16 πμ »

Ενας μονο προεδρος εχει εχει αρπαξει φυλακη....μονο ενας κυριοι,για αυτο μην ακουω για εξυγιανση απο οπαδους της αεκ...........ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι...ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΤΡΙΜΕΛΟΥΣ ΕΦΕΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΤΟ 1982, Ο ΤΟΤΕ ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΗΚΕ ΣΕ ΠΕΝΤΑΜΗΝΗ ΦΥΛΑΚΙΣΗ, ΓΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΔΩΡΟΔΟΚΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΜΠΟΛΗ.
 
Μιλάμε για οριστική καταδίκη. Τελεσίδικα. Όχι ''ναι, αλλά θα δούμε στην πορεία τι θα γίνει και θα λάμψει η αλήθεια''. Ο Μελισσανίδης προσπάθησε να δωροδοκήσει παίκτη και φυλακίστηκε (με αναστολή, δεν πήγε μέσα).
 
Καταγράφηκε
μεταλας
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 218

Μολων λαβε


Προφίλ
« Απάντηση #3408 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:19:12 πμ »

Φημες βρε αγορι μου οι απομαγνητοφωνημενες συζητησεις,οι ανατιναγμενοι φουρνοι,το ξυλο σε δημοσιογραφους και παιχτες,οι ομαδες παραρτηματα,οι δανεικοι παιχτες σε ολες τις ομαδες της επικρατειας,τα κακουργηματα του επενδυτη,φημες.
Καταγράφηκε
Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« Απάντηση #3409 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:23:07 πμ »

Ενας μονο προεδρος εχει εχει αρπαξει φυλακη....μονο ενας κυριοι,για αυτο μην ακουω για εξυγιανση απο οπαδους της αεκ...........ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι...ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΤΡΙΜΕΛΟΥΣ ΕΦΕΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΤΟ 1982, Ο ΤΟΤΕ ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΗΚΕ ΣΕ ΠΕΝΤΑΜΗΝΗ ΦΥΛΑΚΙΣΗ, ΓΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΔΩΡΟΔΟΚΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΜΠΟΛΗ.
 
Μιλάμε για οριστική καταδίκη. Τελεσίδικα. Όχι ''ναι, αλλά θα δούμε στην πορεία τι θα γίνει και θα λάμψει η αλήθεια''. Ο Μελισσανίδης προσπάθησε να δωροδοκήσει παίκτη και φυλακίστηκε (με αναστολή, δεν πήγε μέσα).
 
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #3410 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:26:00 πμ »

Φημες βρε αγορι μου οι απομαγνητοφωνημενες συζητησεις,οι ανατιναγμενοι φουρνοι,το ξυλο σε δημοσιογραφους και παιχτες,οι ομαδες παραρτηματα,οι δανεικοι παιχτες σε ολες τις ομαδες της επικρατειας,τα κακουργηματα του επενδυτη,φημες.
θελω αποδειξεις,αυτο αναφερα και πιο πανω,μονο με αποδειξεις.Αλλιως ο καθενας λεει οτι τον συμφερει..............
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #3411 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:31:37 πμ »

Εν-αντι  ο κοσκωτας εφαγε λεφτα απο την δουλεια του και πηγε  φυλακη, δεν εχει σχεσει με αθλητικο δικαιο..............
Καταγράφηκε
noobcollector
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 556


Προφίλ
« Απάντηση #3412 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:44:01 πμ »

Όλα αυτά θα είχαν κάποια απήχηση μόνο σε κάποιον που δεν βλέπει ποδόσφαιρο εδώ και 2 δεκαετίες. Σε όλους τους υπόλοιπους (αρκετών ολυμπιακών συμπεριλαμβανομένων) δεν πιάνει πια το ποίημα..
Του παοκ πανηγύριζαν που σας κερδίσαμε, ενώ ούτε στο κύπελλο ούτε στο πρωτάθλημα τους σύμφερε.
Όσο για εμάς, οι περισσότεροι θέλουν να χάσετε και στην τούμπα, πάλι χωρίς να μας συμφέρει. Όλοι είναι εναντίον σας και εσείς περηφανεύεστε "μόνοι μας και όλοι σας". Γιατί είναι όλοι εναντίον σας; Αυτό δεν το λες σύνηθες, αμφιβάλλω αν έχει συμβεί σε οποιαδήποτε άλλη χώρα. Αν δεν σας λέει τίποτα ούτε αυτό, ούτε οι κασέτες που βγήκαν στην φόρα, ούτε οι ανατινάξεις και οι ξυλοδαρμοί, τότε καλά κάνουν και σας παραμυθιάζουν.
Καταγράφηκε

Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« Απάντηση #3413 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:51:13 πμ »

κοιτα ,μου αρεσει να μιλαω με ολυμπιακους για προεδρους γιατι ειστε μοναδικοι στο να στηριζεται τους προεδρους σας πιο πολυ και απτην ομαδα σας και μου φενεται ...καπως αυτο..τι εννοω,.....εγω ξερω πολυ καλα τι προεδρο εχω στην ομαδα μου αλλα δεν θα κατσω εγω να τον υπερασπιστω που εβλεπε την ομαδα να πεφτει β εθνικη και βοηθησε να πεσει στην β για να παει στην γ μετα για να την παρει τζαμπα....εχω αποδειξεις γιαυτο?ΟΧΙ.....αλλα δεν θα τον υπερασπιζομουνα ποτε γιατι θα ενιωθα και θα ημουν  γιουσουφακι  

..κατα την ταπεινη μου γνωμη  ετσι....? αν εξαιρεσεις τον ν.γκουμα δεν ειδα ποτε αεκτζηδες να ειναι ''προεδρολαγνοι'' ουτε οταν πιασαν το μελισανιδη -καρρα βγαζαμε πανο στο γηπεδο για να τον στηριξουμε...μου φενεται καπως αυτο....ειναι εκτος αεκτζηδικης πραγματικοτητας...
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #3414 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 01:59:05 πμ »

noobcollector  Με το κεφαλι ασχολουνται ολοι οχι με την ουρα.........τα ιδια λενε και στην Γερμανια για την Μπαγερν...............ξυλοδαρμους ειπες?για να θυμηθω α ναι...............,Ο Φίλιππος Μπάκας είχε κατονομάσει τον Δημήτρη Μελισσανίδη ως υποκινητή της επίθεσης σε δήλωση που είχε κάνει στην "Ελευθεροτυπία", ενώ όταν ζητήθηκε από τον τότε πρόεδρο της ΑΕΚ να σχολιάσει την επίθεση στον 38χρονο διαιτητή, απάντησε: "Καταδικάζουμε το γεγονός. Είναι φανερό όμως ότι η οργή και η αγανάκτηση του κόσμου, δεν αστυνομεύονται".
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 09, 2018, 02:00:39 πμ από πλακιωτης » Καταγράφηκε
Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« Απάντηση #3415 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 02:01:02 πμ »

η μπαγερν στην ευρωπη εχει προσωπο ,εχει παραστασεις ,εχει δικο της γηπεδο....εσεις τι εχετε?
Καταγράφηκε
noobcollector
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 556


Προφίλ
« Απάντηση #3416 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 02:02:48 πμ »

τότε καλά κάνουν και σας παραμυθιάζουν.
Καταγράφηκε

πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #3417 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 02:04:25 πμ »

Για μπαγερν απαντησατε,για Μπακα??? ολυμπιακοι θα το εκαναν............
Καταγράφηκε
noobcollector
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 556


Προφίλ
« Απάντηση #3418 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 02:05:19 πμ »

Τι να απαντήσουμε; Είναι φως - φανάρι. Ο Μελισσανίδης και η ΑΕΚ φταίνε για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Καταγράφηκε

Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« Απάντηση #3419 στις: Φεβρουάριος 09, 2018, 02:05:54 πμ »

δεν με νοιαζει ο προεδρος μου αν εχει σχεση με τον μπακα η' με noor1..εμενα θα με ενοιαζε αν πουλαγε παιχτη με 25 μυρια και επερνε αλλα τοσα  στο τσουλου στους ομιλους και επερνε σαπακια και να πουλαει μαγκια μετα ...



κουτοχορτο αμασητο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 239
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences