Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 08:33:39 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 30 δραχμες 1963 με 5 βασιλεις  (Αναγνώστηκε 9448 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
aromeo
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 07, 2013, 02:26:28 πμ »

εχω στην κατοχη μου 2 τετοια νομισματα σε καλη κατασταση. περιπου ποσο κοστιζει ενα τετοιο?? ρωταω γιατι στην χ.ε οι τιμες γι αυτο το νομισμα ειναι απιστευτα υψηλες.. ευχαριστω  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 07, 2013, 04:28:02 πμ »

10 ευρώ το ένα, εκεί που τα βλέπεις με τόσο υψηλές τιμές δεν είναι χ.ε Χαμόγελο
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 09, 2013, 12:16:05 μμ »

παντως  οι υπερογκες τιμες που προσφερουν μερικοι,για φθηνα νομισματα δεν ειναι καθολου για πλακα.πολλοι εχουν χασει ενδιαφεροντα η αλλα σπανια νομισματα,πουλωντας τα με τα δηθεν πανακριβα τριανταρικα.ειναι ενα πονηρο τεχνασμα διαφορων,για να δουν τι αλλα νομισματα εχουν,οι υποψηφιοι κερδισμενοι!ετυχε σε περιπτωση γνωστου μου,που αφου του ειπε οτι τα τριανταρια δεν ειναι σε καλη κατασταση,ηθελε να αγορασει δυο τρια σχετικα καλα νομισματα που ειχε ακομα ο υποψηφιος πωλητης.τιποτα δεν ειναι τυχαιο η για πλακα!χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 09, 2013, 12:39:53 μμ »

γιαννη δεν καταλαβαινω πως λειτουργει το κολπο;
για ξανααναλυσε το σε παρακαλω
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 09, 2013, 02:52:29 μμ »

εγω που βαζω αγγελια οτι αγοραζω τριανταρια με 500 ευρω,σε ρωταω πριν την συναλλαγη,αν εχεις και αλλα νομισματα,κλπ.αν εχεις?βλεπω αν ειναι κανενα καλο!στο παιρνω φθηνα,και οσο για τα τριανταρια που συνηθως ειναι μετρια!λεω την δικαιολογια συγνωμη,αλλα αγοραζω μονο αυστηρως ακυκλοφορητα!φυσικα υπαρχει και το αναλογο υφος οταν σε συναντα,οτι οντως υπαρχει χρημα προς διαθεση.αυτο γινεται πολλα χρονια!οπως και το αλλο,που σου βγαζει τα καλα σκαρτα και το αναποδο,και μετα σου λεει τα δινεις ολα τοσο?αλλη περιπτωση αυτη.φυσικα απευθυνονται σε ατομα που δεν γνωριζουν για συλλογες,κλπ.αναργυρε το περιοδικο δεν το ξεχασα,απλως ψαχνω το αρθρο με τα εκκλησιαστικα σε στοιβα απο περιοδικα!θα το βρω ομως σιγουρα.σε χαιρετω,γιαννης.
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 09, 2013, 03:03:42 μμ »

εγω που βαζω αγγελια οτι αγοραζω τριανταρια με 500 ευρω,σε ρωταω πριν την συναλλαγη,αν εχεις και αλλα νομισματα,κλπ.αν εχεις?βλεπω αν ειναι κανενα καλο!στο παιρνω φθηνα,και οσο για τα τριανταρια που συνηθως ειναι μετρια!λεω την δικαιολογια συγνωμη,αλλα αγοραζω μονο αυστηρως ακυκλοφορητα!φυσικα υπαρχει και το αναλογο υφος οταν σε συναντα,οτι οντως υπαρχει χρημα προς διαθεση.αυτο γινεται πολλα χρονια!οπως και το αλλο,που σου βγαζει τα καλα σκαρτα και το αναποδο,και μετα σου λεει τα δινεις ολα τοσο?αλλη περιπτωση αυτη.φυσικα απευθυνονται σε ατομα που δεν γνωριζουν για συλλογες,κλπ.αναργυρε το περιοδικο δεν το ξεχασα,απλως ψαχνω το αρθρο με τα εκκλησιαστικα σε στοιβα απο περιοδικα!θα το βρω ομως σιγουρα.σε χαιρετω,γιαννης.

χρήσιμο...
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences