Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 12:22:38 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Άγνωστο Λάβαρο  (Αναγνώστηκε 5931 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 07:51:02 μμ »

Τί μου θύμισες τώρα βρε tom! Αυτές γίνανε τώρα συλλεκτικές, μιας και το εργοστάσιο έκλεισε.

Οποιος θελει κουβερτες ΒΕΤΛΑΝΣ ΝΑΟΥΣΑ με την κουτα τους αθικτες ας μου πει ποσα προσφερει!!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ενας μου θειος ακλερος ειχε την αντιπροσωπια καποτε εδω στο Ηρακλειο.
Αυτες μας αφησε για κληρονομια.
Πρεπει να εχω στην παρτι μου καμια 30αρια τετοιες μονες-διπλες ΑΘΙΧΤΕΣ σε καποιο παταρι.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 08:50:49 μμ »

Βελεντζες,,,ναι ετσι τις λενε ,,,,,και πρασινες οχι μονο κοκκινες,,,,ασηκωτες αλλα γδερνουν οπως λεει ο Ηλιας το δερματακι μας,,,,μετα φερανε στα πανυγηρια τις ακρυλικες πουπουλο και @@@@@@@@ και επεσαν ολοι εκει,,,,στο πανυγηρι στην Επισκοπη εξω απο την Τριπολη χαμος,,,πηγαινα με την γιαγια και τις επαιρνε δεκα δεκα  λογω μεγαλο σοι ,,,18 εγγονια ,,,στρωματσαδα,,,και σε παρακαλω μονο ΒΕΤΛΑΝΣ ΝΑΟΥΣΑ
Και άσπρες Θανάση.
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 08:51:56 μμ »

Γιωργο κρατα μια μπεζ με κεραμιδι γραμμες γιατι με τετοια κοιμομουν να την παρω να θυμαμαι την γιαγια μου,,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 08:55:36 μμ »

Βελεντζες,,,ναι ετσι τις λενε ,,,,,και πρασινες οχι μονο κοκκινες,,,,ασηκωτες αλλα γδερνουν οπως λεει ο Ηλιας το δερματακι μας,,,,μετα φερανε στα πανυγηρια τις ακρυλικες πουπουλο και @@@@@@@@ και επεσαν ολοι εκει,,,,στο πανυγηρι στην Επισκοπη εξω απο την Τριπολη χαμος,,,πηγαινα με την γιαγια και τις επαιρνε δεκα δεκα  λογω μεγαλο σοι ,,,18 εγγονια ,,,στρωματσαδα,,,και σε παρακαλω μονο ΒΕΤΛΑΝΣ ΝΑΟΥΣΑ
Και άσπρες Θανάση.
ναι,,ναι,,,ειχε μια πρασινη η μανα μου και την πηρα οταν πηγαινα σχολειο που καναμε μια εκθεση με διαφορα τετοια και μυστηριωδως εξαφανιστηκε στο τελος της εκθεσης....αυτοι μαλλον ξερανε,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences