Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 08:07:26 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: λιρα Ελιζαμπεθ 1964..  (Αναγνώστηκε 14600 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:10:54 μμ »

Μιχαλη εκτος απο αυτα που ειπα το σπαθι ειναι σαν οδοντογλυφιδα και σιγουρα με αυτο δεν σκοτωνει δρακο αλλα του γαργαλαει τα δοντια  Σαρκασμός Σαρκασμός .Αν ειναι 22 καρατια την κανω την ανταλλαγη  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:12:09 μμ »

7,96 ειναι το βαρος παιδια

7,96 για λίρα σχετικά καινούρια είναι ύποπτο βάρος. Φυσιολογικό για λίρες πιο παλιάς κοπής. Όλα αυτά με την προϋπόθεση η ζυγαριά να μετράει σωστά.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:12:18 μμ »

...αν στον εμπροσθοτυπο εχει φωτογραφια την φατσα μου και απο την αλλη εμενα πανω στο αλογο να ξεκοιλιαζω τον δρακο...

Θέλω και γω μια τέτοια λίρα... είναι δοκίμιο ;;;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:13:22 μμ »

...αν στον εμπροσθοτυπο εχει φωτογραφια την φατσα μου και απο την αλλη εμενα πανω στο αλογο να ξεκοιλιαζω τον δρακο...

Θέλω και γω μια τέτοια λίρα... είναι δοκίμιο ;;;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Δοκιμιο οχι αλλα ΣΦΑΛΜΑ σιγουρα!! Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:15:41 μμ »

...αν στον εμπροσθοτυπο εχει φωτογραφια την φατσα μου και απο την αλλη εμενα πανω στο αλογο να ξεκοιλιαζω τον δρακο...

Θέλω και γω μια τέτοια λίρα... είναι δοκίμιο ;;;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Δοκιμιο οχι αλλα ΣΦΑΛΜΑ σιγουρα!! Στριφογύρισμα ματιών
Γιαννη εχω δικαιωματα ,,μην βγαλεις πανω απο 5 κομματια
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:16:44 μμ »

Να σε δω πανω σε αλογο με μπερτα για μονο σου ρουχο και το σπαθι στο χερι εγω προσωπικα Γιαννη μου διαθετω ενα πεντολιρο για ανταλλαγη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:18:32 μμ »

Να σε δω πανω σε αλογο με μπερτα για μονο σου ρουχο και το σπαθι στο χερι εγω προσωπικα Γιαννη μου


διαθετω ενα πεντολιρο για ανταλλαγη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αν ειναι του 1887 ......κοπια θα ειναι  Στριφογύρισμα ματιών  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:19:11 μμ »

Να σε δω πανω σε αλογο με μπερτα για μονο σου ρουχο και το σπαθι στο χερι εγω προσωπικα Γιαννη μου διαθετω ενα πεντολιρο για ανταλλαγη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Και αν το δοκίμιο είναι χυτό τότε η μπέρτα θα έχει και τρύπες. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:19:24 μμ »

Να σε δω πανω σε αλογο με μπερτα για μονο σου ρουχο και το σπαθι στο χερι εγω προσωπικα Γιαννη μου διαθετω ενα πεντολιρο για ανταλλαγη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Δωσε μου λιγο καιρο να ετοιμασω τους κοιλιακους μου! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:20:23 μμ »

απο την αλλη εμενα πανω στο αλογο να ξεκοιλιαζω τον δρακο
[/quote]
και καλα εσυ τον δρακο που θα βρουμε
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:26:35 μμ »

απο την αλλη εμενα πανω στο αλογο να ξεκοιλιαζω τον δρακο

και καλα εσυ τον δρακο που θα βρουμε

Αν δεν βρουμε Δρακο θα παμε στο plan B ....    Κλείσιμο ματιού Στριφογύρισμα ματιών   Στριφογύρισμα ματιών

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:29:39 μμ »

Ειναι πολυ δυσκολο για το συγκεκριμενο κομματι να μιλησει καποιος με επιχειρηματα για το αν ειναι πλαστο ή οχι!Θα μπορουσε ομως καποιος να μου πει για ποιο λογο ο παραχαραχτης να φτιαξει μια ελισαβετ του 64 22αρα πλαστη;Η συγκεκριμενη ημερομηνια δεν εχει καμμια υπεραξια!Αν ηταν 14αρα ισως να ειχε οφελος!Στα 22 τι οφελος να ειχε; Απορία Απορία Απορία
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:32:08 μμ »

Λοιπον η λιρα ειναι πλαστη ειναι 22κ αυτο που μου κινησε την περιεργεια ηταν το λεπτο σπαθι οπως ειπε ο Δημητρης και δεν περασε το fisch συγκεκριμενα δεν περασε την τρυπα σκαλωσε.Επειδη ειχα και αλλες του 64 που περασαν απο την τρυπα αυτο με εβαλε να το ψαξω λιγο.Ωραια παντως ηταν η συζητηση που καναμε και με κατι τετοια εξασκουμε το ματι και μαζευουμε εμπειριες.Γιαννη θα σε παρακαλεσω να ερθεις με τον κηδεμονα σου γιατι παλι δεν θυμοσουν το μαθημα,ναι μεν θυμοσουν οτι ηταν 22κ αλλα δεν θυμοσουν οτι σκαλωσε στο fisch.Περιμενα να το θυμοσουν γιατι την κρατησες στα χερια σου πανω απο 20 λεπτα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:35:37 μμ »

Η λιρα Μιχαλη σκαλωσε στο fisch αλλα περασε ομως!Και να περναγε ανετα αυτο και παλι δεν δειχνει γνησιοτητα!Το σχεδιο μαρτυραει το που εχει κοπει!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 18, 2013, 11:37:31 μμ »

Και ξαναρωταω!Τι οφελος εχει καποιος να φτιαξει μια πλαστη 22αρα του 1964 Απορία
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences