Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 03:16:53 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Xρυσο Διλιρο 1893  (Αναγνώστηκε 7301 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 16, 2013, 07:28:56 πμ »

Φιλε herakliotis σε διαβεβαιω οτι μου εχει γινει προταση για πωληση σε αρκετα μεγαλυτερο ποσο απο αυτο που ανεφερες την οποια δεν δεχθηκα.Σε ευχαριστω για την απαντηση σου

Eφοσον σου προσφερουν ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ποσον δειξε τους και αυτο παρακατω και πες μου ΠΟΣΑ δινουν για το συγκεκριμενο!!
Ποιος ξερει?
Ισως να ειναι ΤΟΣΟ δελεαστικο το νουμερο που να το αποχωριστω!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 16, 2013, 02:40:44 μμ »

Φιλε herakliotis σε διαβεβαιω οτι μου εχει γινει προταση για πωληση σε αρκετα μεγαλυτερο ποσο απο αυτο που ανεφερες την οποια δεν δεχθηκα.Σε ευχαριστω για την απαντηση σου

Eφοσον σου προσφερουν ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ποσον δειξε τους και αυτο παρακατω και πες μου ΠΟΣΑ δινουν για το συγκεκριμενο!!
Ποιος ξερει?
Ισως να ειναι ΤΟΣΟ δελεαστικο το νουμερο που να το αποχωριστω!!
Το θεμα δεν ειναι το ποσο δινει ο αλλος το θεμα ειναι ποσα θελεις εσυ φιλε μου? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 16, 2013, 03:12:05 μμ »

Ολα φιλε Μιχαλη εχουν μια διατιμηση , θελωντας ή οχι πρεπει να την αποδεχτουμε.
Οπως ειπα παραπανω εχουν περσει τρια καλα τεμαχια απο τα χερια μου.
Ολα εφυγαν στην αρχη της κρισης ή λιγο πριν ξεσπασει.
Το πρωτο ηταν VF με σφαλμα απο την μητρα και πουληθηκε στα 850 ευρω σε ενα νησι, μετα απο τρια χρονια ξαναβγηκε για πουλημα (δυστηχως για τον κατοχο του διοτι λογω του σφαλματος αξιζε περισσοτερα)
Το δευτερο ηταν XF+ ισως και AU και εφυγε στα 1200 αλλα δεν θυμαμε σε ποιον.
Αυτο που βλεπεις το πηρα απο διεθνη οικο και επετρεψε μου να μην σου πω ποσο κοστισε!!
Για να μην μεινετε με την απορια τα λεφτα που εδωσα εγω ΤΟΤΕ για να το αποκτησω ΕΣΕΙΣ σημερα που εχουμε και κριση δεν θα τα δινατε με τιποτα!!
Το δικο σου (λογω πειρας) το κοστολογω εκει που σου ειπα σημερα , εαν ψαχνωμουν καπου εκει θα ευρισκα αρκετα νομισματα μια και με τα βιας πιανει το XF!!
Eλπιζω να σε καλυψα.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 16, 2013, 03:32:54 μμ »

Γιωργο μου δεν μιλαω για το δικο μου νομισμα ξερω και τι νομισμα εχω και ποσο μπορω να το πουλησω και που θα το δωσω αλλα υπαρχει ενα αλλα δεν το δινω το νομισμα δεν το πουλαω γιατι εχει για μενα μεγαλη συναισθηματικη αξια.Παρολα αυτα σε ευχαριστω για την γνωμη σου την οποια σεβομαι ασχετα αν συμφωνω η διαφωνω με αυτη.Αυτο ειναι το δευτερο κομματι που εχω το αλλο ειναι σαφως καλυτερο και δυστηχως πιστοποιημενο σε κουτι-οταν καποια στιγμη το μπορεσω θα το παρω μια φωτο να το ανεβασω-αλλα εσυ δεν μου απαντησες στην ερωτηση μου ποιο ειναι το ποσο που θα σε δελεασει για να το αποχωριστεις?Ποιος ξερει μπορει καποιος να ενδιαφερθει.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 16, 2013, 03:37:27 μμ »

Δεν το εχω για πουλημα Μιχαλη, αλλα οποιος ενδιαφερετε ας κανει την ανηθικη προταση και εαν ειναι τοσο ανηθικη που με κανει να υποκυψω εχει καλως  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 16, 2013, 03:42:20 μμ »

Δεν το εχω για πουλημα Μιχαλη, αλλα οποιος ενδιαφερετε ας κανει την ανηθικη προταση και εαν ειναι τοσο ανηθικη που με κανει να υποκυψω εχει καλως  Χαμόγελο

οκ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences