Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 12:24:35 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα σε αναμνηστικό  (Αναγνώστηκε 21911 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:30:04 πμ »

αν δεις την γρατζουνια Νικο στο μπρατζο του  αριστερου κυριουλη του περναει κατω απο την μασχαλη..λιγο περιεργο δεν ειναι?
Καταγράφηκε
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:32:09 πμ »

καλο θα ηταν να τον βολιδοσκοπησεις να δεις τι θελει  : μειωση τιμης ή επιστροφη προιοντος ? εαν θελει μειωση τιμης , τοτε μπορει να εχει  χρησιμοποιησει διαφορα κολπα για να στο παρουσιασει ( ψευδως)  φθαρμενο επιτηδες. εαν θελει  επιστροφη , λογικα σου πλασαρει καποιο αλλο που ειχε.....    Εαν ισχυε η πρωτη περιπτωση ομως , που πηγε η γρατζουνια στην στεφανη οεο ?  αρα ψηφιζω δευτερη περιπτωση ....
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:37:25 πμ »

Φιλε μου πιστευω οτι παει να σου  κανει μειωση στην τιμη και οτι εχει βαλει μια διαφανεια με γρατζουνιες μπροστα στον φακο
Καταγράφηκε
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:41:50 πμ »

τι εθνικοτητας ειναι το λαμογιο ειπαμε ? Σαρκασμός   α προπο , για να χει τετοια γρατζουνια - "μακροσυρτη" - (οχι χτυπημα) το νομισμα , που να οφειλεται στην μεταφορα , θα επρεπε να εχει σκιστει ολος ο φακελος (!)  τοσο που το νομισμα να μην ειναι καν μεσα.....
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:43:50 πμ »

τι εθνικοτητας ειναι το λαμογιο ειπαμε ? Σαρκασμός   α προπο , για να χει τετοια γρατζουνια - "μακροσυρτη" - (οχι χτυπημα) το νομισμα , που να οφειλεται στην μεταφορα , θα επρεπε να εχει σκιστει ολος ο φακελος (!)  τοσο που το νομισμα να μην ειναι καν μεσα.....
american!!!
Καταγράφηκε
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:44:47 πμ »

μμμμμμμμ ξυπνησαν και δαυτοι ? φρρρρρρρρ......................
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:45:06 πμ »

Φιλε μου πιστευω οτι παει να σου  κανει μειωση στην τιμη και οτι εχει βαλει μια διαφανεια με γρατζουνιες μπροστα στον φακο

αλλαγη θελει με νεο!!!
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 01:51:49 πμ »

αμερικανους εχει πολυ καλα παιδια.. αλλα και περιεργους!!! (μωρε.. παντου δεν ειναι ετσι;; χαχαχα) μιας και ημουν αρκετα μεσα στο νομισματικο φορουμ του εβαυ... μαθαινα αρκετα... τωρα μπαινω σπανια... αν και με ψαχνουν (μου στελνουν μηνυματα!)! χαχαχαχα

μπορει να σου τυχει περιπτωση να σου στειλουν μεχρι και ρεστα! μου ετυχε με 1$ αλλα και ρεστα 1 σεντ!!!!
μπορει να ειναι απιστευτα καλοι ανθρωποι.. αλλα ολα τα δακτυλα δεν ειναι τα ιδια! μαλιστα παλιοτερα... οταν πρωτο μπηκε το να βαζει κοκκινη μονο ο αγωραστης... σαν ενδειξη καλης θελησης το εβαυ στις κακες πωλησεις εδινε μια δωροεπιταγη σε ορισμενους.. (οχι ολους! αλλα δεν ξερω πως επελεγε..), ισου ποσου με αυτο που ειχε η ατυχης αυναλλαγη, για την επομενη αγορα σου! παιδια... ειχε γινει κολαση!!! λαμογια εριχναν κοκκινες ακομα και σε τελειες συναλλαγες.. για να τσεπωσουν και το νομισμα και να κερδισουν το κουπονακι!!! εγινε χαμος!! μετα... ηρεμησαν...

απο αμερικη.. ισως να ανοιχτηκε απο customs, ισως να ειχε περιεργη μεταφορα και κακομεταχειριση... αλλα εστω οι λιγες συναλλαγες που ειχα... ποτε δεν μου ηρθε ετσι νομισμα!! ουτε καν τα τοκεν (απο το παιχνιδι που ειμαι...) που σχεδον σε καθημερινη βαση μου ερχονται και ειναι απλα σε ενα κιτρινο φακελακι κολλημενο σε καρτα... δεν μου εχουν ερθει ετσι!!! τι να πω!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 14, 2013, 02:03:49 πμ από NMS » Καταγράφηκε
ΓΙΩΡΓΟΣ Β.
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 110


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 02:19:22 πμ »

μαλλον εχει βαλει ζελατινα.πεστου να σου στειλει αλλη μια φωτο,ισως και απο αλλη γωνια.αποκλειται να εχει στα ιδια σημεια τις γρατζουνιες αν εχει βαλει πανω ζελατινα.
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 02:41:14 πμ »

μαλλον εχει βαλει ζελατινα.πεστου να σου στειλει αλλη μια φωτο,ισως και απο αλλη γωνια.αποκλειται να εχει στα ιδια σημεια τις γρατζουνιες αν εχει βαλει πανω ζελατινα.
Του το διαμείνασα κιόλας να μου στείλει καθαρές Φώτο
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 03:19:14 πμ »

Θέλω να εκφράσω από καρδία ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του στέκι που με ανεχτήκαν  και  μου δώσανε μια τελική πλην έμμεσος σαφώς γνώμη  στο πρόβλημα μου
Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν σε όλους τους αγνώστους  φίλους
μια γλυκια καληνυχτα σε ολους
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 09:03:58 πμ »

Δεν είναι το ίδιο νόμισμα. Τέλος.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 06:40:10 μμ »

κωστα κι εσυ αλλο νομισμα βλεπεις, σωστα;;
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 07:02:44 μμ »

μαλλον εχει βαλει ζελατινα.πεστου να σου στειλει αλλη μια φωτο,ισως και απο αλλη γωνια.αποκλειται να εχει στα ιδια σημεια τις γρατζουνιες αν εχει βαλει πανω ζελατινα.

Ζελατίνα πρέπει να είναι, δείτε 1) τις γραμμές στο "φόντο" του νομίσματος. 2) Οι "γρατσουνιές" στο νόμισμα είναι εντελώς "ισιες", δεν ακολουθούν το ανάγλυφο στα σκαλίσματα πχ πάνω στο χέρι, ή στο μεσαίο μήδέν του 500.

Ζήτα του: 1) τα παραπάνω, άλλη φώτο από άλλη γωνία, σε άλλο φωτισμό.
2) να το στείλει πίσω και αν είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ, να του στείλεις τα λεφτά του ή νέο πίσω...
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 14, 2013, 07:06:04 μμ »

μαλλον εχει βαλει ζελατινα.πεστου να σου στειλει αλλη μια φωτο,ισως και απο αλλη γωνια.αποκλειται να εχει στα ιδια σημεια τις γρατζουνιες αν εχει βαλει πανω ζελατινα.

Ζελατίνα πρέπει να είναι, δείτε 1) τις γραμμές στο "φόντο" του νομίσματος. 2) Οι "γρατσουνιές" στο νόμισμα είναι εντελώς "ισιες", δεν ακολουθούν το ανάγλυφο στα σκαλίσματα πχ πάνω στο χέρι, ή στο μεσαίο μήδέν του 500.

Ζήτα του: 1) τα παραπάνω, άλλη φώτο από άλλη γωνία, σε άλλο φωτισμό.
2) να το στείλει πίσω και αν είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ, να του στείλεις τα λεφτά του ή νέο πίσω...
αυτο που ειπα και εγω εχτες για το μπρατσο του
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences