Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 01:19:57 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΛΟΠΗ ΡΟΛΟΓΙΟΥ  (Αναγνώστηκε 25955 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Τέρης Χρυσός
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 111


Προφίλ WWW
« Απάντηση #75 στις: Απρίλιος 17, 2019, 08:18:01 μμ »

Ωραία μπράβο. Τέλος καλό όλα καλά.  Χαμόγελο

Δηλαδή αυτός είχε προγραμματίσει να το δώσει κάπου γι' αυτό δεν απαντούσε στο τηλέφωνο; Αλλά το μαγαζί το άνοιξε και το είχε απλά στο συρτάρι του; Ποιός πέθανε τελικά;
Καταγράφηκε
dimitra9
Επισκέπτης
« Απάντηση #76 στις: Απρίλιος 17, 2019, 08:32:15 μμ »

Ωραία μπράβο. Τέλος καλό όλα καλά.  Χαμόγελο

Δηλαδή αυτός είχε προγραμματίσει να το δώσει κάπου γι' αυτό δεν απαντούσε στο τηλέφωνο; Αλλά το μαγαζί το άνοιξε και το είχε απλά στο συρτάρι του; Ποιός πέθανε τελικά;


Ευχαριστώ πολύ!!Κάπως έτσι...Ο πατέρας του!!
Καταγράφηκε
Nick09
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238

Ο συλλέκτης είναι ένας καλλιτέχνης χωρίς έμπνευση


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Απρίλιος 17, 2019, 08:41:19 μμ »

Δεν θα το έδινε. Απλά ήθελε να το χαρεί μερικές μέρες και ελπίζοντας ο κάτοχός του να το ξεχάσει.
Καταγράφηκε
dsp
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3432


Προφίλ WWW
« Απάντηση #78 στις: Απρίλιος 17, 2019, 11:07:14 μμ »

να σας πω ?
ετσι στο πιο σοβαρο
μηπως ειχε τρεχαματα ο ανθρωπος με τον πατερα του και δεν καταλαβαινε τπτ γι αυτο το λογο ?
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Απρίλιος 17, 2019, 11:08:51 μμ »

να σας πω ?
ετσι στο πιο σοβαρο
μηπως ειχε τρεχαματα ο ανθρωπος με τον πατερα του και δεν καταλαβαινε τπτ γι αυτο το λογο ?

M αρεσει να σε βλεπω σοβαρο.
Παιζει ανετα το σεναριο! Στριφογύρισμα ματιών

Υ,Σ Εκτος και αν ειμαστε πλεον και fan μεθυσμενων
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 17, 2019, 11:12:16 μμ από coll » Καταγράφηκε
dimitra9
Επισκέπτης
« Απάντηση #80 στις: Απρίλιος 17, 2019, 11:13:32 μμ »

να σας πω ?
ετσι στο πιο σοβαρο
μηπως ειχε τρεχαματα ο ανθρωπος με τον πατερα του και δεν καταλαβαινε τπτ γι αυτο το λογο ?

Όχι..Καταλάβαινε τα πάντα!!!
Καταγράφηκε
dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Απρίλιος 18, 2019, 07:46:10 πμ »

να σας πω ?
ετσι στο πιο σοβαρο
μηπως ειχε τρεχαματα ο ανθρωπος με τον πατερα του και δεν καταλαβαινε τπτ γι αυτο το λογο ?

Μαλλον κατι τετοιο εγινε.
Καταγράφηκε
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1821


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Απρίλιος 18, 2019, 08:08:14 πμ »

το τζαμακι του ρολογιου τι εχει κ ειναι με αυτες τις γρατζουνιες?περασε απο λυδια λιθο?Απορία?? Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
chris.panagiot
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 221


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Απρίλιος 18, 2019, 09:52:21 πμ »

Καλημέρα σας εγώ προσωπικά δεν έχω πειστεί ότι ένας γνωστός έμπορος θα χαλούσε το όνομα του για 5-10.000€. Είδαμε πόσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί και να καταδικαστεί ένας άνθρωπος χωρίς καν να ακουστεί η άποψη του. Αυτή είναι η Ελλάδα του 2019...Κρίμα.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Απρίλιος 18, 2019, 11:51:00 πμ »

Τελικα ποσο κανει αυτο το ρολοι;
Υπαρχουν δημοπρασιες του σε διεθνες χωρο να το δουμε ολοκληρωμενα ;;
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
dimitra9
Επισκέπτης
« Απάντηση #85 στις: Απρίλιος 18, 2019, 12:05:46 μμ »

Καλημέρα σας εγώ προσωπικά δεν έχω πειστεί ότι ένας γνωστός έμπορος θα χαλούσε το όνομα του για 5-10.000€. Είδαμε πόσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί και να καταδικαστεί ένας άνθρωπος χωρίς καν να ακουστεί η άποψη του. Αυτή είναι η Ελλάδα του 2019...Κρίμα.
Ότι νά'ναι...
Καταγράφηκε
dimitra9
Επισκέπτης
« Απάντηση #86 στις: Απρίλιος 18, 2019, 12:41:48 μμ »

Καλημέρα σας εγώ προσωπικά δεν έχω πειστεί ότι ένας γνωστός έμπορος θα χαλούσε το όνομα του για 5-10.000€. Είδαμε πόσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί και να καταδικαστεί ένας άνθρωπος χωρίς καν να ακουστεί η άποψη του. Αυτή είναι η Ελλάδα του 2019...Κρίμα.
Ακούστε κύριε..Το όνομα του ανθρώπου δεν το μαρτυράω διότι την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο κανείς..Υπάρχουν εδώ μέσα καλοπροέραιτοι άνθρωπο που χαρήκαν με την χαρά μου..Υπάρχετε και εσείς που στάζετε χολή..Δεν με ξέρετε προσωπικά και δεν ανέχομαι κανέναν να με προσβάλει έτσι..Κρατήστε το κρίμα για εσάς και χρησιμοποιήστε το εκεί που αρμόζει..Σε σας ίσως;
Καταγράφηκε
chris.panagiot
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 221


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Απρίλιος 18, 2019, 12:43:26 μμ »

Καλημέρα σας εγώ προσωπικά δεν έχω πειστεί ότι ένας γνωστός έμπορος θα χαλούσε το όνομα του για 5-10.000€. Είδαμε πόσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί και να καταδικαστεί ένας άνθρωπος χωρίς καν να ακουστεί η άποψη του. Αυτή είναι η Ελλάδα του 2019...Κρίμα.
Ακούστε κύριε..Το όνομα του ανθρώπου δεν το μαρτυράω διότι την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο κανείς..Υπάρχουν εδώ μέσα καλοπροέραιτοι άνθρωπο που χαρήκαν με την χαρά μου..Υπάρχετε και εσείς που στάζετε χολή..Δεν με ξέρετε προσωπικά και δεν ανέχομαι κανέναν να με προσβάλει έτσι..Κρατήστε το κρίμα για εσάς και χρησιμοποιήστε το εκεί που αρμόζει..Σε σας ίσως;


Ότι νά'ναι... Όντως.
Καταγράφηκε
dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Απρίλιος 18, 2019, 07:38:55 μμ »

Καλημέρα σας εγώ προσωπικά δεν έχω πειστεί ότι ένας γνωστός έμπορος θα χαλούσε το όνομα του για 5-10.000€. Είδαμε πόσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί και να καταδικαστεί ένας άνθρωπος χωρίς καν να ακουστεί η άποψη του. Αυτή είναι η Ελλάδα του 2019...Κρίμα.
Ακούστε κύριε..Το όνομα του ανθρώπου δεν το μαρτυράω διότι την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο κανείς..Υπάρχουν εδώ μέσα καλοπροέραιτοι άνθρωπο που χαρήκαν με την χαρά μου..Υπάρχετε και εσείς που στάζετε χολή..Δεν με ξέρετε προσωπικά και δεν ανέχομαι κανέναν να με προσβάλει έτσι..Κρατήστε το κρίμα για εσάς και χρησιμοποιήστε το εκεί που αρμόζει..Σε σας ίσως;

Θα σε παρακαλουσα λιγο να τα δεις ποιο χαλαρα τα πραγματα. 1ον κανεις δεν βγαζει χολη για κανεναν. 2ον το ενδεχομενο να ειχε οντως τοσα σοβαρα προβληματα ο ανθρωπος και να μην μπορουσε να επικοινωνησει πρεπει να το λαβεις υποψη. Το καλο ειναι οτι σου επεστραφει το αντικειμενο και ολα καλα. Δημητρης.
Καταγράφηκε
dimitra9
Επισκέπτης
« Απάντηση #89 στις: Απρίλιος 18, 2019, 11:54:39 μμ »

Καλημέρα σας εγώ προσωπικά δεν έχω πειστεί ότι ένας γνωστός έμπορος θα χαλούσε το όνομα του για 5-10.000€. Είδαμε πόσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί και να καταδικαστεί ένας άνθρωπος χωρίς καν να ακουστεί η άποψη του. Αυτή είναι η Ελλάδα του 2019...Κρίμα.
Ακούστε κύριε..Το όνομα του ανθρώπου δεν το μαρτυράω διότι την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο κανείς..Υπάρχουν εδώ μέσα καλοπροέραιτοι άνθρωπο που χαρήκαν με την χαρά μου..Υπάρχετε και εσείς που στάζετε χολή..Δεν με ξέρετε προσωπικά και δεν ανέχομαι κανέναν να με προσβάλει έτσι..Κρατήστε το κρίμα για εσάς και χρησιμοποιήστε το εκεί που αρμόζει..Σε σας ίσως;

Θα σε παρακαλουσα λιγο να τα δεις ποιο χαλαρα τα πραγματα. 1ον κανεις δεν βγαζει χολη για κανεναν. 2ον το ενδεχομενο να ειχε οντως τοσα σοβαρα προβληματα ο ανθρωπος και να μην μπορουσε να επικοινωνησει πρεπει να το λαβεις υποψη. Το καλο ειναι οτι σου επεστραφει το αντικειμενο και ολα καλα. Δημητρης.
Ότι πείτε!!Κουράστηκα..
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences