Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 01:41:24 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Mail για νομισματικά προϊόντα ΤτΕ  (Αναγνώστηκε 3088 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sam_gr
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 906


"Η καλύτερη συλλογή μου... δεν έχει εκδοθεί ακόμα"


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 31, 2019, 06:13:52 μμ »

Στο πίσω μέρος του φυλλαδίου με το νομισματικό πρόγραμμα κάθε χρονιάς γράφει ότι άν θέλει κανείς να ενημερώνετε για τα νομισματικά προϊόντα για γράψει σχετικό mail στο d25@glk.gr .

Κάνω προσπάθεια να εγγραφώ από τη προηγούμενη εβδομάδα και λαμβάνω απάντηση ότι δεν υπάρχει τέτοιος παραλήπτης email .Λογικά είναι κάτι το οποίο πρέπει να εμφανίζετε σε όλους του χρήστες email και όχι μόνο σε εμένα .Το κακό είναι πως το συγκεκριμένο email στέλνει τις ενημερώσεις του υπουργείου οικονομικών για τις επικείμενες νέες εκδόσεις των νέων νομισμάτων του προγράμματος 2019!!!

Ξέρει κανείς κάποιο άλλο τρόπο για να κάνω εγγραφή ?

Ξέρετε μήπως κάποιο site στο οποίο υπάρχουν αυτές οι ανακοινώσεις για τα νέα που στέλνονται με mail ??
Καταγράφηκε

teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 31, 2019, 06:24:42 μμ »

https://www.minfin.gr/web/31331/dieuthynse-kineses-kephalaion-engyeseon-daneion
Καταγράφηκε

sam_gr
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 906


"Η καλύτερη συλλογή μου... δεν έχει εκδοθεί ακόμα"


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 31, 2019, 06:28:01 μμ »

Ευχαριστώ !!! Πάντως μακάρι να βγω ψεύτης το mail δεν δουλεύει .
Καταγράφηκε

teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 31, 2019, 06:28:33 μμ »

Σε μένα οι ανακοινώσεις από εκεί έρχονται. Μήπως γράφεις κάτι λάθος;
Καταγράφηκε

athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 31, 2019, 06:31:40 μμ »

Κώστα, είναι πολύ απλό και απορώ τι λάθος κάνεις. Στο email που αναγράφεις τους δίνεις το δικό σου mail και τους ζητάς να σε εντάξουν στους αποστολείς των ενημερωτικών σημειωμάτων.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
sam_gr
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 906


"Η καλύτερη συλλογή μου... δεν έχει εκδοθεί ακόμα"


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 31, 2019, 06:40:25 μμ »

Δε ξέρω τι λάθος μπορεί να κάνω .Προσπαθώ από το gmail . Πάντως καρφίτσωσα το link του υπουργείου οικονομικών και θα τσεκαρω από εκεί . Ευχαριστώ !!!!!!
Καταγράφηκε

gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 31, 2019, 08:02:33 μμ »

[quote author=athas link=topic=43569.msg496651#msg496651 date=1554049900
Στο email που αναγράφεις τους δίνεις το δικό σου mail και τους ζητάς να σε εντάξουν στους αποστολείς των ενημερωτικών σημειωμάτων.
[/quote]

Στους παραλήπτες, αγαπητέ Αθανάσιε, γιά να είμεθα απολύτως ακριβείς.
Αλλιώς, θα αναμένουν αυτοί τα ενημερωτικά μας σημειώματα..
Καταγράφηκε
lfn
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 04, 2019, 01:24:44 μμ »

Είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα (προσπάθησα 3 φορές κι ερχόταν το μήνυμα <undelivered mail returned to sender>) αλλά μου ήρθε mail από το d25@glk.gr ζητώντας το ονοματεπώνυμο μου, απάντησα στο mail τους και πάλι έλαβα το μήνυμα ότι δεν παραδόθηκε. Υποθέτω ότι είναι κάτι που το γνωρίζουν και ίσως να το δημιουργούν και οι ίδιοι. Απορία
Καταγράφηκε
sam_gr
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 906


"Η καλύτερη συλλογή μου... δεν έχει εκδοθεί ακόμα"


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Απρίλιος 04, 2019, 05:45:43 μμ »

Ναι όντως .Μέχρι αυτή τη στιγμή που γράφω τώρα  όταν στήλεις mail σαυτή τη διεύθυνση σου έρχεται αυτόματο απαντητικο email ότι υπάρχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο λογαριασμό email. Παρόλα αυτά με εγγράψανε ,στη ,mailing list τους .Αυτά γιατί δεν νομίζω να διορθωθεί ποτέ αυτό το πρόβλημα .Ας το έχουν υπόψη τους όσοι θέλουν να εγγραφούν στο μέλλον
Καταγράφηκε

chris.panagiot
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 221


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Απρίλιος 04, 2019, 06:35:04 μμ »

Μην δίνετε σημασία στο μήνυμα που σας έρχεται τα εμαιλ μας τα παίρνουν κανονικά. Επικοινώνησα προχθές και μίλησα με την Κυρία Κουλουμβάκη που είναι υπεύθυνη εκεί και με ενημέρωσε ότι έχει κάποιο θέμα έχει o Server Τους και όλοι νομίζοντας ότι δεν πάνε τα μαιλ τους τα στελνουν συνεχως και τους έχουν τρελάνει... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Απρίλιος 04, 2019, 06:49:25 μμ »

Γίνεται και το αντίθετο καμιά φορά. Δεν έρχονται τα ενημερωτικά που στέλνουν αυτοί. Ενα μπάχαλο. Τα παρατάω δεν τους ενοχλώ άλλο. Βρίσκονται στον κόσμο τους. Είναι η τρίτη φορά που δεν παίρνω email.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
chris.panagiot
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 221


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Απρίλιος 04, 2019, 07:02:18 μμ »

Ξαναστείλε να σε προσθέσουν στην λίστα τους δεν είναι κακο.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Απρίλιος 04, 2019, 07:06:49 μμ »

Κακό δεν είναι, αλλά τους βαρέθηκα. Θα τα παίρνω μέσω άλλης οδού.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
sam_gr
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 906


"Η καλύτερη συλλογή μου... δεν έχει εκδοθεί ακόμα"


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Απρίλιος 04, 2019, 07:45:31 μμ »

Μην δίνετε σημασία στο μήνυμα που σας έρχεται τα εμαιλ μας τα παίρνουν κανονικά. Επικοινώνησα προχθές και μίλησα με την Κυρία Κουλουμβάκη που είναι υπεύθυνη εκεί και με ενημέρωσε ότι έχει κάποιο θέμα έχει o Server Τους και όλοι νομίζοντας ότι δεν πάνε τα μαιλ τους τα στελνουν συνεχως και τους έχουν τρελάνει... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αν τύχει και μιλήσετε ξανά μαζί τους να τους πείτε ντροπή τους .Γνωρίζουν ότι υπάρχει πρόβλημα και αντί να το ρυθμίσει η τεχνική τους υπηρεσία , σας παραπονιούνται κιόλας ότι τους έρχονται πολλά mail !!!!
Oi πελάτες τους που λαμβάνουν μήνυμα λάθους ? Πλήρης αδιαφορία !!!! Ντροπή τους !!!!

Υ.Γ Σήμερα παρέλαβα το ενημερωτικό φυλλάδιο του Αυστριακού Νομισματοκοπείου .Χωρίς να έχω δώσει φράγκο εγγράφικα και απολαμβάνω υπηρεσίες από μια καλοκουρδισμένη μπίζνα που λέγεται Αυστριακό νομισματοκοπείο . Πιστεύω απόλυτα ότι είναι θέμα διαφοράς ανθρώπων .
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 04, 2019, 07:50:47 μμ από sam_gr » Καταγράφηκε

dtsartsanis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 406

Dig Deep, Live Strong


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Απρίλιος 04, 2019, 08:41:57 μμ »

Μην δίνετε σημασία στο μήνυμα που σας έρχεται τα εμαιλ μας τα παίρνουν κανονικά. Επικοινώνησα προχθές και μίλησα με την Κυρία Κουλουμβάκη που είναι υπεύθυνη εκεί και με ενημέρωσε ότι έχει κάποιο θέμα έχει o Server Τους και όλοι νομίζοντας ότι δεν πάνε τα μαιλ τους τα στελνουν συνεχως και τους έχουν τρελάνει... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αν τύχει και μιλήσετε ξανά μαζί τους να τους πείτε ντροπή τους .Γνωρίζουν ότι υπάρχει πρόβλημα και αντί να το ρυθμίσει η τεχνική τους υπηρεσία , σας παραπονιούνται κιόλας ότι τους έρχονται πολλά mail !!!!
Oi πελάτες τους που λαμβάνουν μήνυμα λάθους ? Πλήρης αδιαφορία !!!! Ντροπή τους !!!!

Υ.Γ Σήμερα παρέλαβα το ενημερωτικό φυλλάδιο του Αυστριακού Νομισματοκοπείου .Χωρίς να έχω δώσει φράγκο εγγράφικα και απολαμβάνω υπηρεσίες από μια καλοκουρδισμένη μπίζνα που λέγεται Αυστριακό νομισματοκοπείο . Πιστεύω απόλυτα ότι είναι θέμα διαφοράς ανθρώπων .

Πιστευω οτι απλα ειναι ανικανοι. Το να μην μπορεις να ρυθμισεις ενα τετοιο απλο θεμα εν ετη 2019 δειχνει ανικανοτητα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences