Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 04:54:37 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πλατων -βιβλια  (Αναγνώστηκε 15369 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 14, 2018, 08:21:10 μμ »

γιωργο εισαι αδικος!
Επειδή τώρα είμαι έξω αύριο το πρωί θα γίνω εγώ δίκαιος προς όλους
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 15, 2018, 12:19:00 πμ »

λοιπον μια και γυρισα τωρα σπιτι διοτι απο αυριο εχω φορτωμενο προγραμμα και θα λειπω αρκετες ωρες εκατσα τωρα να φωτογραφισω αυτα που ηθελα και να σας τα δειξω για να μην μας νομιζει καποιος κουτορνιθια.
Οπως ξερετε ολοι στους ορους του σαιτ λεμε οτι ολα τα μελη οφειλουν να εχουν εναν λογαριασμο.
Καποιοι το παιζουν εξυπνοι και προσπαθουν να βαλουν και εναν και δυο και τρεις καμια φορα!!!
Παλια τους διεγραφα με την μια. Τωρα τα τελευταια χρονια του αφηνω να δω που το πανε!!
Καποιοι πανε να σιγονταρουν δημοσιευσεις , καποιοι αλλοι θελαν να χτυπησουν δικες τους δημοπρασιες να ανεβουν (αυτος ηταν και ενας λογος που κατεβασαμε τις δημοπρασιες στις 1 το μηνα)
Καποιοι αλλοι λοιπον θελουν να σιγονταρουν σπανιοτητες!!!
Αυτο εκανε και ο Πιπις που ενω γραφτηκε τον Απριλιο τον Αυγουστο ειχε την φαεινη ιδεα να βαλει και τον Παναγιωτη!!!
Ο οποιος Παναγιωτης δεν ειχε αλλη δουλεια απο το να εκθειαζει τα ευρηματα του Πιπη.
Εαν θυμαμαι καλα σηκωσε και μια δυο πωλησεις ;;
Θα μας πουν οι συντονιστες που απο την πρωτη ΗΜΕΡΑ εγραφης του τους ειχα ενημερωσει οτι ο Πιπις και ο Παναγιωτης ηταν το ιδιο προσωπο!!!
Σας δειχνω λοιπον  δυο φωτογραφιες / παγωμα εικονας οπου λεω στους συντονιστες τον Αυγουστο οτι Παναγιωτης και Πιπις ειναι το ιδιο προσωπο και μια φωτογραφια τωρινη οπου η ΙΡ δειχνει να χρησημοποιητε απο αυτα τα δυο (τουτεστιν ενα ατομα)
Τα συμπερασματα δικα σας!!!
Και οι δυο αυριο μεθαυριο οποτε μπορεσω διαγραφωνται και ελπιζω να γινουν μαθημα σε αλλους εξυπνους μελοντικα οτι το σαιτ ξεσκονιζετε αγρυπνα και παρακολοθουμε καθετι στραβο για να μην εχουμε εξυπνακες που να γυρευουν κοροιδα !!!

herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 15, 2018, 12:37:49 πμ »

Επιβεβαιωνω τα λεγομενα του Γιωργου κ να πω οτι ειναι το λιγοτερο ανωριμες συμπεριφορες αυτες. Να σας ενημερωσω επισης οτι η αποψη μου απο την αρχη ηταν να διαγραφει ο Πιπης-Παναγιωτης απο την πρωτη στιγμη ωστοσο ο Γιωργος συνεστησε υπομονη. Λυπαμαι για οποιον πιστευει οτι οι αλλοι ειναι χαζοι κ αυτος πονηρος.
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 15, 2018, 08:10:08 πμ »

Καλημέρα παιδιά, το οτι ήταν περίεργη η στάση του, και ότι προσπαθούσε να πουλήσει "σπανιοτητες ", έκανε μπαμ. Αλλά δύο λογαριασμούς, για εμένα είναι απάτη. Κακός κάνατε τόση υπομονή ( αν μου επιτρέπεται). Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι ο χώρος χρειάζεται επιτήρηση και μπράβο σας που κάνετε τόσο καλή δουλειά!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences