Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 01:53:28 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ρολόι movado  (Αναγνώστηκε 9851 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
komismhden
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292


Φοβάμαι Πολύ....


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 26, 2019, 03:49:40 μμ »

Αν σου εκανα προταση  αγορας κ ειχα όφελος  να σου πω χαμηλή  τιμη φιλε να μου την ελεγες.....Θες την προσωπική  μου αποψη σκουπιδια είναι όλα αυτά για μενα.....σκουπίδια  που την χασούρα την εφαγε ο πρωτος ιδιοκτητης....Ρολογια μοβαντο  λοντζιν τισο κορουμ ομεγκα.....Δλδ έχουμε ένα ρολόι 70 χρονων κ νομιζουμε  τι έχουμε?Μπράβο σου κ μαγκιά σου το φτιάξεις δούλεψε κ το πούλησες....
Καταγράφηκε
komismhden
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292


Φοβάμαι Πολύ....


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 26, 2019, 03:54:31 μμ »

9 μηνες τρέξιμο 2 ρολογαδες τουλάχιστον που  γυρισες ο πρωτος σου πε 300 ευρω για το μοβαντο .κ σου  φταίει  εκτίμηση μου....Επαιξες Λόττο κ σου βγήκε  κέρδισες 150 ευρω παραπανω μετά από τόσες εργατοώρες κ μας την λες....
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5488


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 26, 2019, 04:04:00 μμ »

Παραληρείς? Πες μου?
Δεν σου είπα ποτέ ότι πας να μου φας το ρολόι....γνώμη σου και σεβαστή κατά κάποιο τρόπο αλλά δεν δέχομαι το ότι ΕΣΥ μόνο ξέρεις και ότι όσοι αγοράζουν τα συγκεκριμένα ρολόγια είναι κορόιδα και ότι έπιασα το λοτο
Και κοίτα κάτι άλλο...υδραυλικός είμαι...σωλήνες έφτιαχνα δεν ήμουν με ένα κατσαβίδι πάνω από το  ρολόι εννέα μήνες όπως λες., οπότε τις εργατοώρες μου τις καταναλωσα στην δουλειά μου
Εννέα μήνες έκανα γιατί τα έδωσα στον γνωστό μου και του είπα πολύ απλά " φτιαχτά με την ησυχία σου "
Αλλά τα πράγματα είναι απλά...το κοστολόγησης ρολόι του κενού και ότι πιάνει 30 ευρώ... και ενώ σου.λεω τότε ότι παρόμοιο έκλεισε την προηγούμενη 560 μου λες.δεν σε νοιάζει
Ενώ σου.λεω.τωρσ ότι το δικό μου έκλεισε 413 αρχίζεις και κάνεις πράξεις μαθηματικές να φτάσεις στα 30 ευρώ που είπες...ε δεν γίνεται πως να το κάνουμε
Αυτά...και όλα καλά
Καταγράφηκε
komismhden
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292


Φοβάμαι Πολύ....


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 26, 2019, 04:10:45 μμ »

Δεν παραληρω αν για σένα δεν έχει κόστος  να ασχοληθείς κ μα πάρεις  τηλ η να πας 3 φορες σε ενα η δυο  ρολογαδες έχει καλώς οι αριθμοί  αυτοι  ειναι......κ όταν λέω σκουπίδια  ξέρεις πως το εννοώ μαζί μ αυτά  που χω ανεβάσει κ γω...απλά ήσουν τυχερός.....
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5488


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 26, 2019, 04:14:45 μμ »

Λύσε μου μια απορία....σε ξέρω? Ρωτάω επειδή μου λες για αυτά που ανεβάζεις σαν να ξέρω και επειδή με το fb ίσως σε ξέρω
Καταγράφηκε
komismhden
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292


Φοβάμαι Πολύ....


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 26, 2019, 05:07:48 μμ »

Με ξέρεις  από φμπ μου χεις  στείλεις .....giannis tsarpalas
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences