Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 01:27:19 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 λεπτά 1882  (Αναγνώστηκε 5811 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 02, 2018, 04:07:42 μμ »

Παντως οσο "χρεπι" και να ειναι ενα νομισμα, ποτε δεν παυει να ειναι ενα ζωντανο κομματι ιστοριας  Χαμόγελο


    +1   

 Υγ1...  Και κάτι ακόμα, παρακαλώ να μην το πάρει κάνεις προσωπικά, δεν μπορούν να συλλέγουν όλοι MS, ούτε όλοι ξεκίνησαν απο MS την συλλογή τους.....

Υγ2.... Ολα τα νομίσματα δέχονται αξιολόγηση, και τα χρεπια, αλλά και τα ακυκλοφόρητα, ε ρε πόσα ακυκλοφόρητα έχουν βγει ....κυκλοφοριμενα Μεγάλο χαμόγελο.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Μίμη με κάλυψες. Όσο για την 20αρα που λες χρεπι Πανο μου να σε διαβεβαιωσω ότι αμέσως συλλέκτες που γνωρίζουν από Καποδίστρια μου είπαν ότι είναι η ποικιλία 473B.b.χωρις δυσκολία. Συγγνώμη που δεν έχω και MS Καποδίστρια. Μου φτάνει να έχω MS χαρακτήρα.
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 02, 2018, 04:27:32 μμ »

Πα να δημιουργηθεί παρεξήγηση, και δεν είναι σωστό, γιατί δεν υπαρχει και ουσιαστικός λόγος, εδώ είμαστε μια παρέα. Κάποτε κάποιος ασήμαντος είχε πει " κάθε δεντράκι με τον ίσκιο του".... Χαλάτε την αύρα σας, χωρίς λόγο, για μια παρεξήγηση, αυτού του δύσκολου "γραπτού λόγου", που τόσο εύκολα παρερμηνεύετε.
 

  Υγ  Η δεκάρα, αν με κάποιον τρόπο που να μην την καταστρέψει, βγάλεις την πυχλα από πάνω της, θα γίνει κουκλααααα Κλείσιμο ματιού.
Καταγράφηκε
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 02, 2018, 04:33:57 μμ »

Να σαι καλά Μίμη μου κρατάω το τελευταίο. Καμία παρεξήγηση όλα καλά.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 02, 2018, 04:41:28 μμ »

Χρεπι ειναι , δεν δειχνει και ομορφο .
Γιαλυσε το με ενα βερνικι Παπουτσιων χρωματος κοκκινου να σου γραψει εστω rb  στη πιστοποιηση !!!
Θα εχει ποιο πιασιαρικο τιτλο  Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ukobke
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 754



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 02, 2018, 04:42:13 μμ »

Πολύ στη φιλοσοφία το πήγαμε ρε παιδιά...

Δηλαδή γιατί δεν παρεξηγιέμαι όταν κάποιος μου το λέει καθαρισμένο και παρεξηγιέμαι όταν ο άλλος μου το λέει χρέπι;

Επίσης, ενοχλούμαι όταν μου λένε ένα AU 10λεπτο του 1882 χρέπι, αλλά δεν παρεξηγιέμαι όταν μου λένε χρέπι μια κούκου τάληρο...  Σαρκασμός

...συμπτωματικά τις προάλλες είδα κι ένα χρέπι 5λεπτο του 36. (Εδώ που τα λέμε, μόνο χρέπια τέτοια πεντάλεπτα έχω δει εκτός από ένα).

Πάντως, χαρακτηρισμοί όπως "χρέπι", "σκουπίδι" κλπ να μας ξυπνάνε συλλεκτικά. (Όχι δεν είμαι μάρτυρας του ιεχωβά. Μαρτυριάρης ίσως).
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 02, 2018, 04:58:02 μμ »

Χρεπι ειναι , δεν δειχνει και ομορφο .
Γιαλυσε το με ενα βερνικι Παπουτσιων χρωματος κοκκινου να σου γραψει εστω rb  στη πιστοποιηση !!!
Θα εχει ποιο πιασιαρικο τιτλο  Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα


+ 3,5 Μεγάλο χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2018, 04:58:21 μμ από exmim » Καταγράφηκε
Βασκας
Επισκέπτης
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 12, 2018, 08:12:35 πμ »

Παντως οσο "χρεπι" και να ειναι ενα νομισμα, ποτε δεν παυει να ειναι ενα ζωντανο κομματι ιστοριας  Χαμόγελο


    +1   

 Υγ1...  Και κάτι ακόμα, παρακαλώ να μην το πάρει κάνεις προσωπικά, δεν μπορούν να συλλέγουν όλοι MS, ούτε όλοι ξεκίνησαν απο MS την συλλογή τους.....

Υγ2.... Ολα τα νομίσματα δέχονται αξιολόγηση, και τα χρεπια, αλλά και τα ακυκλοφόρητα, ε ρε πόσα ακυκλοφόρητα έχουν βγει ....κυκλοφοριμενα Μεγάλο χαμόγελο.

Μιμη ,ΣΟΡΕΟΣ!!!!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences