Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 06:34:47 μμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Σχολια??  (Αναγνώστηκε 10054 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« στις: Μάιος 15, 2018, 03:24:27 μμ »

https://www.crashonline.gr/lifestyle/1143356/entyposiaka-grammatosima-gia-ton-gamo-prigkipa-chari-megkan-markl-foto/

Τα σχολια σας παρακαλω εαν εχετε ορεξη. Γιατι εμενα μου κοπηκε Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
GSHH
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 929



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 15, 2018, 03:52:26 μμ »

Ενδιαφέρον θέμα για συζήτηση.

Η μεγάλη Βρετανία,η χώρα που έιχε το πρώτο γραμματόσημο, εξακολουθεί κατά τη γνώμη μου να έχει τα ομορφότερα γραμματόσημα ακόμη και σήμερα.Δεν είναι η πρώτη φορά που εκδίδει κάτι παρόμοιο,είχε εκδοθεί και το 2011 με τον γάμο του πρίγκιπα William στην πρώτη φωτογραφία που ακολουθεί.
Το μικρόβιο της βασιλείας και της πρώην μεγάλης αποικιοκρατικής δύναμης δεν φεύγει εύκολα Χαμόγελο

Η Ελισάβετ η II μας έχει συνηθίσει στην προβολή της με όλους τους τρόπους όπως οι δύο επόμενες φωτογραφίες.
Εξαρτάται και σε ποιό λαό απευθύνεσαι άλλωστε...
Καταγράφηκε

Knowledge not shared is lost
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 15, 2018, 04:06:59 μμ »

Εγω αγαπητοι φιλοι ειμαι ασχετος απο γραμματοσημα αλλα απο πλευρας αισθητικης αυτη η σειρα δεν μου αρεσει καθολου
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
GSHH
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 929



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 15, 2018, 04:24:30 μμ »

Εγω αγαπητοι φιλοι ειμαι ασχετος απο γραμματοσημα αλλα απο πλευρας αισθητικης αυτη η σειρα δεν μου αρεσει καθολου

Συμφωνώ απολύτως,ούτε και εμένα.
Η αναφορά μου στην ομορφιά των Βρετανικών γραμματοσήμων σίγουρα δεν αφορά τη συγκεκριμένη σειρά.

Τέσσερις απο τις πολλές όμορφες σύγχρονες σειρές.
Καταγράφηκε

Knowledge not shared is lost
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 15, 2018, 04:47:06 μμ »

Φιλε μου GSHH αυτη η σειρα με τα ζωα ειναι υπεροχη. Αυτη μαλιστα. Σ ευχαριστω που μας την παρουσιασες
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
GSHH
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 929



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 15, 2018, 05:14:39 μμ »

Πανέμορφα γραμματόσημα Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Knowledge not shared is lost
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 15, 2018, 10:53:15 μμ »

GSHH θα με κανεις να μαζευω κ γραμματοσημα με γατια τωρα κ ποιος την ακουει Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 16, 2018, 02:57:46 πμ »

Ο Σειρήνες του λεπτοφυέστερου φιλοτελικού κόσμου, σας τραγουδούν αγαπητέ! Μπορείτε άραγε να αντισταθείτε..?
Καταγράφηκε
Valeroi
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1275


Προφίλ WWW
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 16, 2018, 10:01:47 πμ »

Ε κλασσική Βρετανία, αμα δε βγάλει αυτή γραμματόσημα με βασηλιάδες ποιος θα βγάλει?  Σαρκασμός Γενικά τέτοιες σειρές τις βγάζουν και πουλάνε και καλά γενικότερα. Πολλούς απο εμάς δεν μας τραβάνε αλλά μη ξεχνάμε οτι τα έσοδα οι γενικά collectibles τον γάμων πουλάνε τρελλά, το ίδιο γίνεται και στα νομίσματα τους με αντίστοιχα θέματα.

Γενικότερα όμως όσοι μαζεύεται και σύγχρονα γραμματόσημα, για μένα η Βρετανοί βγάζουν μερικές απο τις πιο τρομές σειρές, καλαίσθητες και πολύ ποιοτικές εκτυπώσεις.

cat αν κάνεις συλλογή γραμματοσήμων με θέμα τις γάτες και τα αιλουροειδή δεν θα τελειώσεις ποτέ.
Καταγράφηκε

Το blog μου στο https://philatelious.wordpress.com/
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 16, 2018, 11:36:30 μμ »

Ο Σειρήνες του λεπτοφυέστερου φιλοτελικού κόσμου, σας τραγουδούν αγαπητέ! Μπορείτε άραγε να αντισταθείτε..?
Δυσκολο αγαπητε φιλε αλλα πρεπει καθοτι η παντοφλα καραδοκει Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 16, 2018, 11:38:01 μμ »

Ε κλασσική Βρετανία, αμα δε βγάλει αυτή γραμματόσημα με βασηλιάδες ποιος θα βγάλει?  Σαρκασμός Γενικά τέτοιες σειρές τις βγάζουν και πουλάνε και καλά γενικότερα. Πολλούς απο εμάς δεν μας τραβάνε αλλά μη ξεχνάμε οτι τα έσοδα οι γενικά collectibles τον γάμων πουλάνε τρελλά, το ίδιο γίνεται και στα νομίσματα τους με αντίστοιχα θέματα.

Γενικότερα όμως όσοι μαζεύεται και σύγχρονα γραμματόσημα, για μένα η Βρετανοί βγάζουν μερικές απο τις πιο τρομές σειρές, καλαίσθητες και πολύ ποιοτικές εκτυπώσεις.

cat αν κάνεις συλλογή γραμματοσήμων με θέμα τις γάτες και τα αιλουροειδή δεν θα τελειώσεις ποτέ.
Σαμπως θα τελειωσω ποτε με τα ασημενια γατια?? Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 17, 2018, 01:55:16 πμ »

Ο Σειρήνες του λεπτοφυέστερου φιλοτελικού κόσμου, σας τραγουδούν αγαπητέ! Μπορείτε άραγε να αντισταθείτε..?
Δυσκολο αγαπητε φιλε αλλα πρεπει καθοτι η παντοφλα καραδοκει Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Οργανώστε αγαπητέ την.. αεράμυνά σας και αντεπιτεθείτε! Άλλωστε, ο θυμόσοφος λαός έχει αποφανθεί για την περίπτωσή σας, με το γνωμικό.. «σκίζω την γάτα». Σαν «γάτος» που νιώθετε, υποθέτω πως θα γνωρίζετε και το «know how» της περίπτωσης.

Καταγράφηκε
manos95
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 135


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 20, 2018, 11:24:21 μμ »

Stamperija
Καταγράφηκε
manos95
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 135


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 21, 2018, 09:30:05 πμ »

Απο την Λιθουανια κατευθειαν στην καταναλωση. Με καθολου ταχυδρομικη χρηση, γιατι δεν φτανουν στο κρατος που γραφουν πανω τους.
Καταγράφηκε
GSHH
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 929



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 21, 2018, 11:28:53 πμ »

Απο την Λιθουανια κατευθειαν στην καταναλωση. Με καθολου ταχυδρομικη χρηση, γιατι δεν φτανουν στο κρατος που γραφουν πανω τους.

Τι εννοείς αγαπητέ στο υπογραμμισμένο?
Καταγράφηκε

Knowledge not shared is lost
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences