Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 01:03:57 μμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τραπεζα Ανατολης !!!  (Αναγνώστηκε 4380 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« στις: Απρίλιος 20, 2018, 11:10:42 πμ »

Δεν προκειτε να σας δειξω καμια μετοχη της Τραπεζας Ανατολης διοτι δεν εχω.
Απο τοτε που βγηκε ο Σωρρας με τα δισεκατομυρια του η μετοχες αυτης της τραπεζας ειχαν παει στα 200 ευρω ισως και παραπανω (εαν θυματε κανεις να μας πει)
Εαν δεν πεσει σε νορμαλ επιπεδα δεν προκειτε να γινω μετοχος  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Απλα σημερα διαβασα καπου ενα αρθρο και ψαχνωντας ειδα οτι δεν υπαρχει κανενα ποστ για αυτη την τραπεζα και το ανοιξα.
Το ενδιαφερον ποστ που σας ελεγα και το πως χαθηκαν οι περιουσιες τοσων ανθρωπων !!!

http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2017/02/6960.html

http://www.fifonews.gr/post/3740-i-megalyteri-apati-tis-ethnikis-trapezas-pos-eklepse-6960-tonoys-xrysoy-kai-tin-akiniti-perioysia-ton-ellinon-tis-anatol
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 20, 2018, 11:12:07 πμ από herakliotis » Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ukobke
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 754



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 20, 2018, 01:31:18 μμ »

Γιώργο,

Άνοιξα τον πρώτο σύνδεσμο, και διάβασα πολλές χοντράδες. Μέχρι και ότι ο αρχιεπίσκοπος είναι αντιπρόεδρος της ΕΤΕ.
Εκεί σταμάτησα να διαβάζω.

Τώρα, τόσα θύματα που βρήκε ο "σώρρος", ας πρόσεχαν αυτοί και οι υπόλοιποι που ψήφισαν την κυβέρνηση που έχουμε.

(Όταν το δικαστήριο στην αρχή επιβεβαίωνε τους τίτλους δισεκατομμυρίων του "σώρρου" που ήταν οι... άλλοι; )

 
Καταγράφηκε
stin31
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429

αν ξυπνήσεις μονομιάς, θα `ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 20, 2018, 04:53:47 μμ »

Σκανδαλο πάντως υπάρχει απο την εθνική τράπεζα και ειναι τεράστιο
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 20, 2018, 05:33:42 μμ »

http://banquedorient.org/web/news/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=112&v=_LqFAvRc-JE
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 20, 2018, 05:36:37 μμ από dimitris41 » Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 20, 2018, 09:18:12 μμ »

Πολυ ωραια αυτα που σηκωσες dimitris41.
Αυριο θα τα διαβασω ολα.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 20, 2018, 09:59:00 μμ »

μια υποθεση σκοτεινη με πολυ "ζουμι"
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 21, 2018, 09:30:23 πμ »

Τότε με τον Σωρρα και όταν είχε βγει στον τριανταφυλοπουλο που έλεγε οτι θα πληρώσει το χρέος ειχα δει μια στο ebay να πωλείται για 1000+ $. Ειχε τύχει μάλιστα και ενας γνωστός στα φορα κα μέλος φυσικά και εδω να έχει καμμια δεκαριά στα χέρια του και ειχε κάνει την τυχη του από τους επίδοξους δισεκατομμυριου χους. Για μα αποδειχθεί για μια ακόμα φορά ότι το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεια είναι ατελείωτη.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 21, 2018, 09:31:41 πμ »

Φυσικά προοδευτικά οι τιμές πεσαν, ίσως λόγω κρίσης, την τελευταία την έδωσε για 500+
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Απρίλιος 21, 2018, 09:37:21 πμ »

Τα άρθρα ολα γράφουν βλακειες οπως βασικά και το 99% από τα γραφόμενα των νεοελληνων στο νετ. Είναι γραμμένα από ψεκασμενους και απευθύνονται επισης σε αυτούς που πρεσβευουν οτι η γη είναι επιπεδη. Πανψ από 5 λεπτά διαβασμα βάζει σε ενεργοποίηση την καταστροφή των εγκεφαλικων κυταρρων.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Απρίλιος 21, 2018, 09:38:36 πμ »

Καλύτερα διαβαστε Χιο. Τουλάχιστον με τα μπινελίκια θα σκάσει λίγο το χειλακι σας
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Απρίλιος 21, 2018, 10:09:17 πμ »

... Για μα αποδειχθεί για μια ακόμα φορά ότι το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία είναι ατελείωτη.


Καλημέρα, Ανάργυρε! Επιβεβαιώνω τα παραπάνω. Απλά, στεναχωριέμαι, που ακόμη αυτός ο άνθρωπος έχει ...οπαδούς και φανατισμένους.

Τα άρθρα όλα γράφουν βλακείες όπως βασικά και το 99% από τα γραφόμενα των νεοελλήνων στο νετ. Είναι γραμμένα από ψεκασμένους και απευθύνονται επίσης σε αυτούς που πρεσβεύουν ότι η γη είναι επίπεδη. Πάνω από 5 λεπτά διάβασμα βάζει σε ενεργοποίηση την καταστροφή των εγκεφαλικών κυτάρρων.

Πιο γλαφυρά δεν θα μπορούσε να τα γράψει κανένας.
Τελικά, όταν αποφασίσεις να γράψεις, απλά... ζωγραφίζεις!  Μεγάλο χαμόγελο


Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
stin31
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429

αν ξυπνήσεις μονομιάς, θα `ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Απρίλιος 21, 2018, 11:08:35 πμ »

Καλύτερα διαβαστε Χιο. Τουλάχιστον με τα μπινελίκια θα σκάσει λίγο το χειλακι σας
συμφωνω σε ολα, αλλα  ο χιος ειναι θεος
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Απρίλιος 21, 2018, 11:44:42 πμ »

Τότε με τον Σωρρα και όταν είχε βγει στον τριανταφυλοπουλο που έλεγε οτι θα πληρώσει το χρέος ειχα δει μια στο ebay να πωλείται για 1000+ $. Ειχε τύχει μάλιστα και ενας γνωστός στα φορα κα μέλος φυσικά και εδω να έχει καμμια δεκαριά στα χέρια του και ειχε κάνει την τυχη του από τους επίδοξους δισεκατομμυριου χους. Για μα αποδειχθεί για μια ακόμα φορά ότι το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεια είναι ατελείωτη.


Θυμαμαι και εγω εδω μεσα απο ενα μελος μας που το ονομα του αρχιζει απο Μ (ονοματα δεν λεμε οικογενειες δεν θιγουμε) και ειχε βγαλει μια εδω μεσα δημοπρασια εαν θυμαμαι καλα !!
Ειχε ανεβει αρκετα το νουμερο , αλλα δεν θυμαμαι που εκλεισε.

Οσο για τα υπολοιπα Αναργυρε το προσωπικο μου πιστευω ειναι πως καλα κανουν οσοι τις εχουν και εχουν κινηθει νομικα !! Καλα κανουν και κανουν δικαστηρια στην Εθνικη !!!
Δεν μπορουν Κρατος και Τραπεζες να τρωνε τα λεφτα του κοσμακη που τους εμπιστευτικε .
Στην ζωη μου μια φορα ειπα να γινω μετοχος σε μια τραπεζα τοπικη οπου ανοιξε γυρω στο 1990/5 εδω στο Ηρακλειο. Ειχα δωσει τοτε ενα εκατομυριο και τα ειχα αφησει εκει παγωμενα. Πριν ενα χρονο μου εστειλαν ενα μηνυμα και μου ζητουσαν λεφτα για μια συνδρομη που εχω.
Παω και τους λεω : Μα καλα τοσες μεριδες που ειχα παρει , τοσα λεφτα που μου βαζατε στον λογαριασμο τοσα χρονια , γιατι δεν τραβατε απο εκει την συνδρομη;;;
Και μου λενε : Κυριε Σκαρακη απο το 2010 και μετα η τραπεζα δεν εχει κερδη , δεν δινωνται μερισματα , δεν το εχετε καταλαβει τοσα χρονια;;;
Μενω καγκελο εγω !!
Ποσο εχει το καθε μερισμα λεω τωρα;; (ειχε ξεκινηση με μεριδες των 250 χιλιαδων δρχ και σπασε σπασε σπασε σε μικροτερες για να προσελκυσουν κοσμο ειχε φτασει στα 110ευρω  η μεριδα)
45 ευρω μου λεει αλλα καποιοι προσπαθουν να πουλησουν απο εξω με 15 εαν ενδιαφερεστε !!
Τρελαθηκα !!!
Δλδ τωρα λεω τι εχω;;; Εχετε αυτα και αυτα , αλλα ουσιαστικα δεν εχετε τιποτα κυριε Σκαρακη !!!

Αυτη ειναι η ιστορια της μιας και μοναδικης φορας που ειπα να βοηθησω να γινει μια Τραπεζα στο Ηρακλειο.
Αυτο θα το λεω συνεχεια στα παιδια μου σαν παραδειγμα ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΜΕΛΟΝΤΙΚΑ:  ΔΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΥΝΕΤΕΡΙΣΜΟ !!!
Καλα κανουν οσοι τρεχουν λοιπον αυτη την Εθνικη που νομιζει οτι ειναι κυριαρχη και μπορει να τρωει ετσι της περιουσιες των Ανθρωπων!!! Καλα θα κανει να βρεθει και ενας τιμιος δικαστης να τους στειλει στα ταρταρα!!
Αυτη ειναι η αποψη μου.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Απρίλιος 21, 2018, 12:22:25 μμ »

το επομενο και δικαστηριο θα γινει στην Αθηνα στην εδρα της εθνικης τραπεζας μετα απο απο παραπομπη της υποθεσης με αποφαση του το πρωτοδικειου Ροδου.

http://banquedorient.org/forum/index.php?topic=847.0

https://www.rodiaki.gr/article/383438/tha-ekdikastei-sthn-athhna-h-agwgh-gia-thn-trapeza-anatolhs
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 21, 2018, 12:27:43 μμ από dimitris41 » Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Απρίλιος 21, 2018, 12:43:23 μμ »

Tην τυχη του θα κανει ο Δικαστης !!!!
Εαν μπορει καποιος να βρει ποση περιουσια ειχε πριν το δικαστηριο και ποση μετα το δικαστηριο θα καταλαβετε γιατι η υποθεση κλεινει μελοντικα υπερ της Εθνικης!!!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences