Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 18, 2024, 06:59:30 πμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: SPECIAL OLYMPICS  (Αναγνώστηκε 28471 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 03:08:50 μμ »

τι πιο ωραιο?απο το να γινεσαι παιδι!να εισαι καλα!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 03:44:43 μμ »

Θωμα μαλλον το εχουμε αναγκη ολο αυτο με τα συνεχομενα μετρα που λαμβανονται.Θελουμε ολοι καπου να τα χωσουμε.Ετσι και σ αυτο το θεμα χωρις να υπαρχει λογος αφου στην τελικη ολοι τα ιδια λεμε .

Τωρα εδω που τα λεμε και ξαναδιαβαζοντας σημερα πιο ηρεμα το θεμα νομιζω οτι εχει δικιο ο epop. Λογω μιας ατυχους εκφρασης του giannist εκνευριστηκα και εγω και ξεφυγαμε ενω πραγματι ολοι το ιδιο λεμε πανω κατω αλλα με διαφορετικα λογια. Νομιζω πλεον οτι η καλυτερη απαντηση οταν ρωταει καποιος για τιμες ειναι 1ον αυτο που ειπε ο herakliotis. Οταν σου αρεσει κατι τα δινεις και το παιρνεις, εστω και αν το θεωρεις ακριβο. Και 2ον η καλυτερη συμβουλη απο πλευρας μου ειναι η εξης. Ας παρακολουθησει αυτος που θελει να αγορασει ενα οποιοδηποτε νομισμα, 5-6 δημοπρασιες να δει που κλεινουν και εκει ειναι η τιμη του πανω κατω.
Και αυτο το λεω γιατι ναι, ειμαι λιγο ιδαιτερα ευαισθητος με τις τιμες γιατι πολλοι πωλουν φυκια για μεταξωτες κορδελες, αλλα δεν θα καθησω να εκνευριζομαι τωρα και να τρωγομαι και με ανθρωπους που δεν φταινε οπως ο giannist. Συγγνωμη και απο την πλευρα μου και ελπιζω να συγκρατηθω και εγω την επομενη φορα. Αν οχι, δειξτε μου αυτο το μηνυμα και θα σταματησω Ντροπή
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 04:53:48 μμ »

να εισαι καλα φιλε spycat,οταν υπαρχει καλη διαθεση,και ψυχραιμια ολα λυνονται!νομιζεις οτι μου αρεσει,να δημιουργω εχθρους?μας τρωει λιγο  ο εγωισμος η πεστο και εγωπαθεια,αλλα κατα βαθος, ολοι στεναχωριωμαστε οταν πληγωνουμε καποιον,ηθελημενα η οχι!σου ζητω συγνωμη για καθε ατυχη μου εκφραση προς το προσωπο σου,και θα χαρω να τα πουμε απο κοντα μια μερα,στην λεσχη η οπου νομιζεις?και παλι συγνωμη και σου ευχομε οτι ποθεις!οι εριδες και οι καυγαδες δεν οδηγουν πουθενα,απλα μας μειωνουν σαν ατομα!σε χαιρετω,γιαννης.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 25, 2012, 05:07:08 μμ από giannist » Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 04:55:34 μμ »

Θωμα μαλλον το εχουμε αναγκη ολο αυτο με τα συνεχομενα μετρα που λαμβανονται.Θελουμε ολοι καπου να τα χωσουμε.Ετσι και σ αυτο το θεμα χωρις να υπαρχει λογος αφου στην τελικη ολοι τα ιδια λεμε .

Τωρα εδω που τα λεμε και ξαναδιαβαζοντας σημερα πιο ηρεμα το θεμα νομιζω οτι εχει δικιο ο epop. Λογω μιας ατυχους εκφρασης του giannist εκνευριστηκα και εγω και ξεφυγαμε ενω πραγματι ολοι το ιδιο λεμε πανω κατω αλλα με διαφορετικα λογια. Νομιζω πλεον οτι η καλυτερη απαντηση οταν ρωταει καποιος για τιμες ειναι 1ον αυτο που ειπε ο herakliotis. Οταν σου αρεσει κατι τα δινεις και το παιρνεις, εστω και αν το θεωρεις ακριβο. Και 2ον η καλυτερη συμβουλη απο πλευρας μου ειναι η εξης. Ας παρακολουθησει αυτος που θελει να αγορασει ενα οποιοδηποτε νομισμα, 5-6 δημοπρασιες να δει που κλεινουν και εκει ειναι η τιμη του πανω κατω.
Και αυτο το λεω γιατι ναι, ειμαι λιγο ιδαιτερα ευαισθητος με τις τιμες γιατι πολλοι πωλουν φυκια για μεταξωτες κορδελες, αλλα δεν θα καθησω να εκνευριζομαι τωρα και να τρωγομαι και με ανθρωπους που δεν φταινε οπως ο giannist. Συγγνωμη και απο την πλευρα μου και ελπιζω να συγκρατηθω και εγω την επομενη φορα. Αν οχι, δειξτε μου αυτο το μηνυμα και θα σταματησω Ντροπή

Παντως ρε φιλε spykat ενα θα σου πω:Δεν θα ηθελα να ειμαι πωλητης στην λαικη και να ερχοσουνα για ψωνια Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ;DΜην νευριασεις πλακα κανω Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 06:46:22 μμ »

να εισαι καλα φιλε spycat,οταν υπαρχει καλη διαθεση,και ψυχραιμια ολα λυνονται!νομιζεις οτι μου αρεσει,να δημιουργω εχθρους?μας τρωει λιγο  ο εγωισμος η πεστο και εγωπαθεια,αλλα κατα βαθος, ολοι στεναχωριωμαστε οταν πληγωνουμε καποιον,ηθελημενα η οχι!σου ζητω συγνωμη για καθε ατυχη μου εκφραση προς το προσωπο σου,και θα χαρω να τα πουμε απο κοντα μια μερα,στην λεσχη η οπου νομιζεις?και παλι συγνωμη και σου ευχομε οτι ποθεις!οι εριδες και οι καυγαδες δεν οδηγουν πουθενα,απλα μας μειωνουν σαν ατομα!σε χαιρετω,γιαννης.
Spykat Γιάννη μου όχι Spycat.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 08:08:54 μμ »

οκ ηλια μου!γραψε λαθος!!
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 08:42:10 μμ »

Παντως παιδια με 74 ευρω τα νεα νομισματα...δεν ξερω ποσο πρεπει να πωλειται τελικα! ή μαλλον ξερω αλλα αν πω θα εχουμε νεες διαμαχες...οποτε καλο βραδυ!!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 09:28:57 μμ »

Είναι 5000 τεμάχια το καθένα, άντε να τους φύγουν από 2000 που και πάλι αισιόδοξος είμαι.
Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στο eBay σ' ένα δύο χρόνια κάτω από την τιμή διάθεσης.
74€ είναι πολλά.
Φαίνεται ότι δεν τους νοιάζει να τα διαθέσουν.

Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Οκτώβριος 25, 2012, 11:45:06 μμ »

Να σαι καλα φιλε giannist! Εμενα να με συγχωρεις. Το λαθος δικο μου γιατι εγω ξεκινησα. Η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγακι οξυθυμος. Σωστος ο milou! Δεν παρεξηγουμαι βρε! Εσυ το γελας, αλλα μου θυμισες οταν πηγαινα στο γηπεδο πριν χρονια καθε φορα που αυξανοταν η τιμη του εισιτηριου τι μπινελικια εριχνα προς υπευθυνους και μη Σαρκασμός

Οσο για τα νεα αναμνηστικα, οταν η ανακοινωση λεει οτι η διαθεση δεν θα συνεχιστει αργοτερα απο τον Νοεμβριο 2013, τι εννοουν αληθεια? Αυτα που θα τους μεινουν τι θα τα κανουν?
Καταγράφηκε
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #99 στις: Οκτώβριος 26, 2012, 06:42:28 πμ »

Ετσι μπραβο συγχαρητηρια στον spykat για αυτα που εγραψε πριν και μετα τα ειλικρινη λογια του Γιαννη. Ειναι κριμα να γραφονται πραγματα μεταξυ 2 ατομων πανω στα νευρα τους που ουσιαστικα δεν τα εννοουσαν οπως και φανηκε εκ των υστερων.Μακαρι να συναντηθειτε και τοτε θα καταλαβεις και εσυ φιλε οτι ο Γιαννης ειναι ατοφιο χρυσαφι και οτι κανει το κανει με την ψυχη του γι'αυτο και ισως ειναι υπερβολικος σε ολα του.Να στε καλα και οι 2 που ξεκινα και ετσι ομορφα η μερα μου.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Οκτώβριος 26, 2012, 09:47:20 πμ »

Να σαι καλα φιλε giannist! Εμενα να με συγχωρεις. Το λαθος δικο μου γιατι εγω ξεκινησα. Η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγακι οξυθυμος. Σωστος ο milou! Δεν παρεξηγουμαι βρε! Εσυ το γελας, αλλα μου θυμισες οταν πηγαινα στο γηπεδο πριν χρονια καθε φορα που αυξανοταν η τιμη του εισιτηριου τι μπινελικια εριχνα προς υπευθυνους και μη Σαρκασμός

Οσο για τα νεα αναμνηστικα, οταν η ανακοινωση λεει οτι η διαθεση δεν θα συνεχιστει αργοτερα απο τον Νοεμβριο 2013, τι εννοουν αληθεια? Αυτα που θα τους μεινουν τι θα τα κανουν?
Συνήθως εκποιούνται στην τιμή του μετάλλου σε μεγαλεμπόρους μετά από κάποια χρόνια.
Το ίδιο έγινε και με τις αδιάθετες χρυσές δραχμές του 2000.
Η δεύτερη εναλλακτική είναι να μείνουν στα υπόγεια της ΤΤΕ που και αυτό έχει γίνει με πολλά αναμνηστικά.
Έχουν ακόμη στοκ σε αρκετές χρονιές.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2012, 10:04:36 πμ από pepos » Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Οκτώβριος 26, 2012, 10:22:41 πμ »

Τέλικά πέρα απο το χόμπυ και τις τιμές νομισμάτων,
πιο πολύ αξία
έχει , η ανθρώπινη φιλία.
Χάρηκα που τα 2 μέλη τα βρήκαν.
Είμαστε όλοι χρήσιμοι και ο ένας πρέπει να αλληλοσυμπληρώνει τον άλλο,
με τις γνώσεις που κατέχουμε γινόμαστε κατα κάποιο τρόπο,
όλοι απαραιτητοι.
Πάντου πρέπει να κυριαρχεί η ευγενής άμιλα.
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Οκτώβριος 26, 2012, 11:02:18 πμ »

οταν πηγαινα στο γηπεδο πριν χρονια καθε φορα που αυξανοταν η τιμη του εισιτηριου τι μπινελικια εριχνα προς υπευθυνους και μη Σαρκασμός
Δηλαδή τώρα φίλε spykat που όλα ακριβαίνουν και οι μισθοί των εργαζομένων μειώνονται πόσα μπινελίκια πρέπει να τους ρίξουμε. Ή μήπως δε φτάνουν τα μπινελίκια και πρέπει να τους ρίξουμε τίποτε άλλο;
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Οκτώβριος 26, 2012, 11:05:49 πμ »

οταν πηγαινα στο γηπεδο πριν χρονια καθε φορα που αυξανοταν η τιμη του εισιτηριου τι μπινελικια εριχνα προς υπευθυνους και μη Σαρκασμός
Δηλαδή τώρα φίλε spykat που όλα ακριβαίνουν και οι μισθοί των εργαζομένων μειώνονται πόσα μπινελίκια πρέπει να τους ρίξουμε.

Ή μήπως δε φτάνουν τα μπινελίκια και πρέπει να τους ρίξουμε τίποτε άλλο;

Κατι αλλο , κατι αλλο  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Οκτώβριος 26, 2012, 11:06:23 πμ »

Να σαι καλα φιλε giannist! Εμενα να με συγχωρεις. Το λαθος δικο μου γιατι εγω ξεκινησα. Η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγακι οξυθυμος. Σωστος ο milou! Δεν παρεξηγουμαι βρε! Εσυ το γελας, αλλα μου θυμισες οταν πηγαινα στο γηπεδο πριν χρονια καθε φορα που αυξανοταν η τιμη του εισιτηριου τι μπινελικια εριχνα προς υπευθυνους και μη Σαρκασμός

Οσο για τα νεα αναμνηστικα, οταν η ανακοινωση λεει οτι η διαθεση δεν θα συνεχιστει αργοτερα απο τον Νοεμβριο 2013, τι εννοουν αληθεια? Αυτα που θα τους μεινουν τι θα τα κανουν?
Συνήθως εκποιούνται στην τιμή του μετάλλου σε μεγαλεμπόρους μετά από κάποια χρόνια.
Το ίδιο έγινε και με τις αδιάθετες χρυσές δραχμές του 2000.
Η δεύτερη εναλλακτική είναι να μείνουν στα υπόγεια της ΤΤΕ που και αυτό έχει γίνει με πολλά αναμνηστικά.
Έχουν ακόμη στοκ σε αρκετές χρονιές.
Καλημερα και απο μενα δηλαδη Ηλια εχουν αναμνηστικα στα υπογεια?Μπορει καποιος να παει να ζητησει παρελθοντων ετων και να παρει?Αν ναι απο που μαθαινεις ποιες χρονιες υπαρχουν?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences