Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 10:17:41 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εμπορικης Πιστεως 1939  (Αναγνώστηκε 1051 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« στις: Οκτώβριος 10, 2017, 01:42:32 μμ »

Αλλη μια ομολογια απο αυτες τις οποιες μου εστειλε φιλος συλλεκτης απο το προσωπικο αρχειο οπου εχει της οικογενειας του. Το ονομα απο αναγραφετε ειναι το ιδιο το δικο του.
Αλλα ουσιαστικα ηταν ο παπους του!!
Μου τις ειχε  στειλει πριν καιρο για να μαθει  την οποια χρηματικη αξια εχουν.
Επειδη ειχε 10 του εξεφρασα την επιθυμια να αποκτησω απο μια για το αρχειο μου και εμεινε η κουβεντα εκει.
Ξαφνικα μετα απο δυο μηνες μονος του μου ειπε να του στειλω κατι δικο μου για να μου στειλει πεντε διαφορετικες απο αυτες που ειχε.  ( δεν ηθελε χρηματα)
Φυσικα και εδω οπως και στις αλλες   http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=34451.0 ισχυει η ιδια μου αποφαση.
Εαν ποτε πρεπει να φυγουν θελω να τις παρει ο ιδιος πισω !!
Σε καποια πραγματα οταν μας κανουν χαρη πρεπει να σεβωμαστε τον φιλο μας . Η τιμη και ο λογος μας να ειναι πανω απο ολα!!
Και εδω φιλε μου σε ευχαριστω πολυ που μου εδωσες μια για τη συλλογη μου  Κλείσιμο ματιού
Η αναρτησεις αυτες γινωνται απλα για να γνωριζουμε τις μετοχες-ομολογιες μεχρι να ολοκληρωθει ενας καταλογος οπου βρισκετε στα σκαρια απο οσο ξερω!!
Τοτε θα μαθουμε περισσοτερα για τις αξιες τους και την δυσκολια να βρεθουν καποια πραγματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 10, 2017, 02:31:51 μμ από herakliotis » Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences