Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 08:04:12 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Απο Ροδεσια  (Αναγνώστηκε 2778 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2653



Προφίλ
« στις: Σεπτέμβριος 12, 2017, 10:22:10 μμ »

Δυο πολυ ομορφα κατα την αποψη μου νομισματα απο την Ροδεσια.
Δυστυχως οχι τα ασημενια.
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 12, 2017, 11:42:38 μμ »

Δημητρη!!!τι δουλεια εχεις εσυ με αυτα???ουτε ασημενια ουτε με γατια πανω (το ενα τουλαχιστον)Απορία?ντροπη!!την κυριακη θα υπαρξει αμεση βοηθεια για να επανελθεις στον δρομο σου!!

Παει....χαλασε ο κοσμος... Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2653



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 12, 2017, 11:51:29 μμ »

Λοιπον θα σας εκμυστηρευτω μια απο τις γκαφες μου. Αυτα τα νομισματα τα πηρα σε δημοπρασια απ το ebay. Τα χτυπησα γερα γιατι νομιζα πως ηταν ασημενια κ ηθελα πολυ (κ θελω ακομα) το μικρο με την λεοπαρδαλη που ομως το ασημενιο ειναι σπανιο καθοτι εχει κοπει μονο σε 2000 κοματια.
Μετα το τελος της δημοπρασιας καταλαβα πως την ειχα πατησει  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Δεν ηταν τα ασημενια αλλα τα χαλκονικελινα.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ο πωλητης ΠΟΥΘΕΝΑ δεν ανεφερε οτι τα νομισματα ηταν ασημενια εγω δεν μπορω να καταλαβω πως πιστευα πως ηταν τα ασημενια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ο πεινασμενος στον υπνο του καρβελια ονειρευεται λεει ο λαος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ετσι λοιπον Κωστη εφτασαν στα χερια μου και ετσι εφυγαν απ την τσεπη μου 25 ωραια ευρω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
Lary
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1675


One man's trash is another man's treasure


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 13, 2017, 12:16:50 πμ »

Δεν πειράζει Δημήτρη. Αυτό με την λεοπάρδαλη είναι φοβερό. Κράτησέ το μέχρι να το αναβαθμίσεις σε ασημένιο!
Καταγράφηκε

Collectables are items that our grandparents bought, our parents threw them away and we....rebought!
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences